5509 відвідувачів онлайн

За розгін Майдану беркутівці отримували по 3-5 тис. грн, - Горбатюк

беркут
Про це сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу в Києві заявив начальник департаменту спецрозслідування Генпрокуратури України Сергій Горбатюк, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

Також читайте: Чинні голови департаментів Нацгвардії і Нацполіції координували дії "Беркуту" під час штурму Євромайдану, - Горбатюк (оновлено). ІНФОГРАФІКА

Ці виплати були регулярними впродоаж грудня 2013 - лютого 2014 року. Загалом виплатили 50 млн гривень нелегальних коштів.
За його словами кошти були націлені на те, що силовики "будуть здійснювати такі дії проти протестувальників, незаконні зокрема, після яких керівництво держави зможе розраховувати, що Майдан буде припинено", сказав Горбатюк.
У грудні-лютому командири підрозділів отримували в кабінеті генерала Володимира Гриняка "незаконні кошти в розмірі 600-800 тисяч гривень для передачі в підпорядковані підрозділи: по 5 тисяч - для офіцерів, по 3 - рядовим. Це одна виплата. Такі виплати здійснювали регулярно, ми маємо дані про виплату 50 млн гривень, за попередніми даними", - додав Горбатюк.
Раніше начальник Департаменту спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що слідчі Департаменту повідомили про підозру трьом колишнім високопосадовцям МВС України, двоє з яких зараз мають керівні посади в Національній поліції України.
Топ коментарі
+18
Какая теперь разница, если все было напрасно? Столько смертей, чтобы одно ОПГ сменило другое?
показати весь коментар
02.10.2017 23:57 Відповісти
+17
гниды мелкопоместные. а еще что-то лепетали о долге.
шавки Овоща, за сраных 3-5 тыс. гривен калечили и убивали своих безоружных сограждан.
показати весь коментар
02.10.2017 23:57 Відповісти
+13
а что скажет шыкаладный цех - основатель рыгоанальной шайки?
показати весь коментар
02.10.2017 23:58 Відповісти

Завантаження...