За розгін Майдану беркутівці отримували по 3-5 тис. грн, - Горбатюк

Ці виплати були регулярними впродоаж грудня 2013 - лютого 2014 року. Загалом виплатили 50 млн гривень нелегальних коштів.
За його словами кошти були націлені на те, що силовики "будуть здійснювати такі дії проти протестувальників, незаконні зокрема, після яких керівництво держави зможе розраховувати, що Майдан буде припинено", сказав Горбатюк.
У грудні-лютому командири підрозділів отримували в кабінеті генерала Володимира Гриняка "незаконні кошти в розмірі 600-800 тисяч гривень для передачі в підпорядковані підрозділи: по 5 тисяч - для офіцерів, по 3 - рядовим. Це одна виплата. Такі виплати здійснювали регулярно, ми маємо дані про виплату 50 млн гривень, за попередніми даними", - додав Горбатюк.
Раніше начальник Департаменту спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що слідчі Департаменту повідомили про підозру трьом колишнім високопосадовцям МВС України, двоє з яких зараз мають керівні посади в Національній поліції України.
шавки Овоща, за сраных 3-5 тыс. гривен калечили и убивали своих безоружных сограждан.