11346 відвідувачів онлайн

За розгін Майдану беркутівці отримували по 3-5 тис. грн, - Горбатюк

беркут

Бійці спецпідрозділу "Беркут" отримували від 3 до 5 тисяч гривень за застосування надмірної сили проти учасників Майдану взимку 2013-2014 рр.

Про це сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу в Києві заявив начальник департаменту спецрозслідування Генпрокуратури України Сергій Горбатюк, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

Також читайте: Чинні голови департаментів Нацгвардії і Нацполіції координували дії "Беркуту" під час штурму Євромайдану, - Горбатюк (оновлено). ІНФОГРАФІКА

Ці виплати були регулярними впродоаж грудня 2013 - лютого 2014 року. Загалом виплатили 50 млн гривень нелегальних коштів.
За його словами кошти були націлені на те, що силовики "будуть здійснювати такі дії проти протестувальників, незаконні зокрема, після яких керівництво держави зможе розраховувати, що Майдан буде припинено", сказав Горбатюк.
У грудні-лютому командири підрозділів отримували в кабінеті генерала Володимира Гриняка "незаконні кошти в розмірі 600-800 тисяч гривень для передачі в підпорядковані підрозділи: по 5 тисяч - для офіцерів, по 3 - рядовим. Це одна виплата. Такі виплати здійснювали регулярно, ми маємо дані про виплату 50 млн гривень, за попередніми даними", - додав Горбатюк.
Раніше начальник Департаменту спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що слідчі Департаменту повідомили про підозру трьом колишнім високопосадовцям МВС України, двоє з яких зараз мають керівні посади в Національній поліції України.
Топ коментарі
+18
Какая теперь разница, если все было напрасно? Столько смертей, чтобы одно ОПГ сменило другое?
показати весь коментар
02.10.2017 23:57 Відповісти
+17
гниды мелкопоместные. а еще что-то лепетали о долге.
шавки Овоща, за сраных 3-5 тыс. гривен калечили и убивали своих безоружных сограждан.
показати весь коментар
02.10.2017 23:57 Відповісти
+13
а что скажет шыкаладный цех - основатель рыгоанальной шайки?
показати весь коментар
02.10.2017 23:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я же говорил!
показати весь коментар
02.10.2017 23:56 Відповісти
Какая теперь разница, если все было напрасно? Столько смертей, чтобы одно ОПГ сменило другое?
показати весь коментар
02.10.2017 23:57 Відповісти
https://v-n-zb.livejournal.com/10163811.html
показати весь коментар
03.10.2017 00:00 Відповісти
Сейчас, по курсу валют, мусора будут получать 10-15 тысяч гривень за убийства людей, протестующих против воровского режима Порошенко.
показати весь коментар
03.10.2017 00:00 Відповісти
Любу справу треба доводити до кiнця. Як на мене, "Революцiя гiдностi" доведена до логiчного кiнця не була - вона на паузі...Влада зробила все, щоб зупинити протистояння олигархату, ніхто не відповів за вбивства на майдані - і ніхто не відповість за зраду в Криму та сдачу половину Донбасу. Але, як завжди, у кожного злодія "авторітета" або їхнього "першого лиця" - є друзі-зрадники, і вони перші почнуть тікати як криси з човна. Й ще трохі, і....... Згадайте, як було з Януковичем.
показати весь коментар
03.10.2017 00:22 Відповісти
А що таке взагалі - революція? Це хіба не своєрідний різновид війни? І якщо ми погоджуємось, що це війна, то й логічним її завершенням повинно бути єдине і головне - акт про капітуліцію. Капітуляції злочинної держави перед народом. З документально затвердженними висновками і планом дій.
показати весь коментар
03.10.2017 00:38 Відповісти
Та не було ніякої революції, бо не відбулась зміна влади. Не повторюйте шоколадні мантри.
показати весь коментар
03.10.2017 04:11 Відповісти
Далеко не напрасно. Вспомни диктаторские законы. Сейчас жизнь была бы гораздо хуже, чем при Януковиче 2013.
показати весь коментар
03.10.2017 00:33 Відповісти
Вы текущее законы почитайте. "Диктаторские" тихо курят в сторонке.
показати весь коментар
03.10.2017 00:56 Відповісти
Почитайте те, що прийнято як барижна судова реформа, у частині змін до процесуальних кодексів. Скоро почнеться такий мусарсько-прокурорсько-суддівський бєспрєдєл, порівняно з яким "диктаторські закони шапкокрада" - садочок.
показати весь коментар
05.10.2017 13:53 Відповісти
Ви говорите дурниці!.... Опг не помінялося!.... Опг змінило свого холуя, який став вести справи, ніби він президент, на одного із членів опг!.... А народна кров була використана для осквернення цього холуя і його десакралізації.... Всі хто стріляв, готові це повторити..... Хто платив - готові знову платити.... Сценарій майданбезполітиків - запущений наново за участю міхо з ціллю замінити члена опг на якогось холуя опг і відтерти від президентства тимошенко, яка є істинною загрозою кучмівського олігархату .....
показати весь коментар
03.10.2017 05:35 Відповісти
Осталось объяснить, почему Тимошенко не является участницей этой самой ОПГ.
показати весь коментар
03.10.2017 06:27 Відповісти
И не говори...
Пусть бы уже яник вернулся с доляром по 8 грн.
показати весь коментар
03.10.2017 06:53 Відповісти
При чем здесь Янык и доллар по 8? Если сейчас такой же янык?
показати весь коментар
03.10.2017 09:16 Відповісти
гниды мелкопоместные. а еще что-то лепетали о долге.
шавки Овоща, за сраных 3-5 тыс. гривен калечили и убивали своих безоружных сограждан.
показати весь коментар
02.10.2017 23:57 Відповісти
Сейчас не то же самое делают? Разве что пока в меньших масштабах. Пока.
показати весь коментар
03.10.2017 00:14 Відповісти
Они бы и бесплатно готовы были бы..
показати весь коментар
03.10.2017 00:34 Відповісти
Это в день 3-5 тысяч гривень ( на тот момент 300-500 евро) получали мусора за убийства людей на Майдане.
показати весь коментар
02.10.2017 23:58 Відповісти
Извините, но что касается убийств на Майдане - еще ничего не доказано и виновных в убийствах нет. Кроме того, были убиты 10 работников МВД, о которых и не вспоминают.
показати весь коментар
03.10.2017 10:33 Відповісти
Проти майданівців не виступали "работнікі МВД", хіба що кацапські. Були щзброєні бандити без форми (тітушня) і озброєні бандити у формі міліції.
показати весь коментар
05.10.2017 13:55 Відповісти
а что скажет шыкаладный цех - основатель рыгоанальной шайки?
показати весь коментар
02.10.2017 23:58 Відповісти
"Рашен" + "Рошен" + "Беркут" = братья навек!
показати весь коментар
03.10.2017 00:16 Відповісти
и адиннарот - соевая хатынь - пальмовая резня, низабудим нипрастим.
показати весь коментар
03.10.2017 00:18 Відповісти
Петя будет больше платить ...
показати весь коментар
03.10.2017 00:00 Відповісти
петя луснет от жадности!
он им медальки раздавать будет
показати весь коментар
03.10.2017 00:13 Відповісти
Он будет обещать много,но потом кинет,он так привык.
показати весь коментар
03.10.2017 00:15 Відповісти
За разгон Майдана беркутовцы получали по 3-5 тыс грн, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 4301
показати весь коментар
03.10.2017 06:21 Відповісти
из за инфляции и шахер махера лучшей пьяной жабы галактики?
показати весь коментар
03.10.2017 00:14 Відповісти
Пэтя будет платить больше, по тарифам Роттердам + содрал с народа сотни млрдов. Вот так - за наши деньги нас будут и п...дить. Платите исправно, люди, по тарифам с потолка, Пэтя отблагодарит хорошо....
показати весь коментар
03.10.2017 00:02 Відповісти
За разгон Майдана беркутовцы получали по 3-5 тыс грн, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 436
показати весь коментар
03.10.2017 00:11 Відповісти
и еще в этом году газ для населения щирые украинские реформаторы решили удорожить на 20%
показати весь коментар
03.10.2017 00:16 Відповісти
Наверно, опять скажут, что тарифы покрывают 60% себестоимости коммуслуг.
показати весь коментар
03.10.2017 10:37 Відповісти
Теперь платить будут поболее, во-первых стыряли больше, гривну обесценили, и бежать им некуда...так что это будут самые дорогие похороны власти в истории!!!
показати весь коментар
03.10.2017 00:04 Відповісти
как это некуда? а на историческую родину, к пальмам хайфы и ашкелона?
показати весь коментар
03.10.2017 00:17 Відповісти
бежать как раз есть хоть куда. Украину теперь гробят и в интересах Европы, и в интересах России
показати весь коментар
03.10.2017 00:20 Відповісти
Спроси у говнометателя соловьева
показати весь коментар
03.10.2017 00:15 Відповісти
слава. ты коми или пермякъ? или вообще удмуртъ какой нибудь?
показати весь коментар
03.10.2017 00:23 Відповісти
Не обижай его - он мокша
показати весь коментар
03.10.2017 00:26 Відповісти
мокша в смысле меря или эрзя?
показати весь коментар
03.10.2017 00:28 Відповісти
голимый КАПАЦ - одурманеный СОЛОВ.ТВ
показати весь коментар
03.10.2017 00:37 Відповісти
То, что доплачивали им деньги это точно.
показати весь коментар
03.10.2017 00:13 Відповісти
Причому баксами.
показати весь коментар
05.10.2017 13:57 Відповісти
Во время Майдана кто помнит ВВшники кацманавты в черном жили в автобусах,так вот туда набирали титушню им в помощь,одевали обували,и им платили 10 тысяч гривен за месяц.
показати весь коментар
03.10.2017 00:14 Відповісти
ВВшники жили не тільки в автобусах, а й в коридорах Кабміну. Риговоняльні жлоби не допускали своїх охоронців у свої будинки. А на антимайдан іще й бухло возили. А от їжу - не дуже.
показати весь коментар
05.10.2017 13:59 Відповісти
то что янык верил что майдан можно разогнать применением силы - это 100%. и дамбасский менталитет его подвел. свободные духом силы не бояться.
но то что он хотел разогнать майдан расстрелом небесной сотни - это врятли. даже в его глупой голове должен был возникнуть вопрос "А что на следующий день после расстрела???????"
расстрел это или "нате вам за все хорошее" перед побегом и фон для кремлевской "защиты" дамбасса и крыма, или подстава от Пашинского и Ко. возможно был сговор с вышкой беркутни расстрелять небесную сотню по "команде януковича" в обмен на гарантии безнаказанности всех причастных с целью повесить все на овоща и привести к власти шоколадников. тема не новая если вспомнить как буш небосребы взрывал, а ***** - многоэтажки.
показати весь коментар
03.10.2017 00:19 Відповісти
ну шапкокрад уже на телесуде сказал что это Клюев и Лёвочкин затеяли расстрелы на Майдане .один сбежал а у второго кураторы видать не из российской стороны . если до сих пор его не трогают . - двойной агент сабака этот лёвочкин .
показати весь коментар
03.10.2017 00:22 Відповісти
За разгон Майдана беркутовцы получали по 3-5 тыс грн, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 5495
показати весь коментар
03.10.2017 00:32 Відповісти
Шкода, що беркутаська мразь тупа до дебілізму - читають з проблемами (це одна із необхідних умов прийняття на службу). Але, як усі боягузи, вони мстиві. Тому чекають, коли барига віддасть їм наказ стріляти по новому Майдану.
показати весь коментар
05.10.2017 14:02 Відповісти
А в чому радість?
показати весь коментар
03.10.2017 00:50 Відповісти
Крымчан теперь бьют за просто так. без надбавок.
показати весь коментар
03.10.2017 01:06 Відповісти
Нидорага. А теперь вот на ставке крымчан окучивают от души. А у крымчан кишка тонка за себя постоять...
показати весь коментар
03.10.2017 00:39 Відповісти
Какая теперь разница, если все было напрасно? Столько смертей, чтобы одно ОПГ сменило другое?
показати весь коментар
03.10.2017 00:43 Відповісти
Наша м"якість призвела до теперешньої ситуації.Те що палили "Беркут" КМ-просто вимушена міра,такий собі самозахист за неможливості відповісти зброєю.
Треба було вішати на стовбах,і не тільки рядових.Проте,нажаль,ми не такий народ-і минуле нічому нас не вчить.
показати весь коментар
03.10.2017 00:49 Відповісти
А сейчас сколько им заплатят?
показати весь коментар
03.10.2017 01:03 Відповісти
Я думаю что основное достижение Майдана - невозможность рокировки типа "Ющенко-Янукович". Про-российского кандидата теперь просто затопчат по объективным причинам. Все было не напрасно.
показати весь коментар
03.10.2017 01:04 Відповісти
За разгон Майдана беркутовцы получали по 3-5 тыс грн, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 8190
показати весь коментар
03.10.2017 03:12 Відповісти
блин.... ну вот нафига!?!? тока сел завтракать!!!
показати весь коментар
03.10.2017 07:51 Відповісти
А поменять овоща на вот "это" - достижение ??
показати весь коментар
03.10.2017 03:38 Відповісти
Яка нах реаолюція?!.... Іде зміна по принципу: холуй опг кучми був змінений на члена олвгархату.... Треба ще стріляти - будуть!.... І стрілятмуть - ті ж!.....
показати весь коментар
03.10.2017 05:43 Відповісти
За разгон Майдана беркутовцы получали по 3-5 тыс грн, - Горбатюк - Цензор.НЕТ 7512
показати весь коментар
03.10.2017 06:22 Відповісти
Применение чрезмерной силы было не для того, чтобы покончить с "Майданом", а наоборот - привлечь туда побольше разозлённого действиями "Беркута" народа, а не тех, кто, как по команде, колоннами двинулся на Майдан на следующее же утро после показательного, зверского разгона студентов. Ибо тех, кто был заранее для этого организован, явно было недостаточно для объявления революции.
Зачем убрали "Беркут" с Майдана сразу же после разгона и оставили там два десятка срочников из ВВ? Чтобы не помешали?
Почему в 20-тиградусный мороз свободно проезжали на Майдан грузовики с дровами?
Ещё много всяких "почему", и главное из них: - почему ставленник Кремля вдруг объявил курс на евроинтеграцию весной 2013 года? - Всё для создания последующих событий, как бы объясняющих последующее бегство Януковича и смену власти без смены системы.
показати весь коментар
03.10.2017 07:02 Відповісти
по поводу... мороза :Майдан время от времени почти затихал, а лубянским надо было тянуть время до завершения путиниады в Сочи..не?
показати весь коментар
03.10.2017 08:10 Відповісти
можливо ...
показати весь коментар
03.10.2017 12:56 Відповісти
Дизпаливо для двох генераторів у контейнерах теж явно не пенсіонери в баклажках носили.
показати весь коментар
03.10.2017 10:08 Відповісти
Барига вже пообіцяв їм подвоїти
показати весь коментар
03.10.2017 09:07 Відповісти
І що тепер ?
Вони , й досі , спокійно служать в міліції в поліції ...
показати весь коментар
03.10.2017 12:53 Відповісти
Так бачиш, патріоти не хочуть туди йти, ось і доводиться залишати.
показати весь коментар
03.10.2017 13:19 Відповісти
Хто сказав про "не хочуть" ?
показати весь коментар
03.10.2017 13:26 Відповісти
Некомплект в полиції в усіх регіонах. В Донецькій області - 20%. Де патріоти?
показати весь коментар
03.10.2017 13:49 Відповісти
Та ти шо. Вакансії в правоохоронних органах тільки щодо примітивних посад. У суди, прокурватуру, поліцію на посади, де щось вирішується, патріотів відсіюють будь-якими способами, бо вони служать, а не прислужують. На "конкурсах" перемагають виключно барижники-риговоняли. Перевірено. Служити постовим міліціонером людині з вищою освітою?
показати весь коментар
05.10.2017 14:08 Відповісти
А ти одразу в міністри хочеш? А з вищою освітою можна в слідчі піти - там найбільший некомплект, ще більше, ніж в патрульних.
показати весь коментар
05.10.2017 22:20 Відповісти
Бредни по поводу "они теперь будут стрелять" глупо даже слушать. Не стреляли в Крыму, потому что сказали "стрелять по бунтующей толпе - преступление", и теперь именно по этой причине не будут стрелять те из "Беркута", кто остался.
показати весь коментар
03.10.2017 13:21 Відповісти
А, вообще, с дебильной идеей "давайте выгоним одних и возьмем других", дебилы будут еще не раз наступать на грабли. Потому что гарантия законности в полиции - это не новые копы, а система сдержек и контроля. И эту проблему еще кто знает когда решили большевики, поставив в силовые структуры комиссаров, имеющих право заблокировать выполнение любого приказа. Что помешало сделать это майдану после победы? А то, что в их мозги влили сказку про единственный вариант реформы путем увольнения одних и набора других. В результате имеем некомплект в полиции и низкое качество ее работы.
показати весь коментар
03.10.2017 13:54 Відповісти
Посмотрите что делала полиция в Барселоне. Чему удивляться у нас. Наши даже злее.
показати весь коментар
03.10.2017 21:37 Відповісти