11453 відвідувача онлайн
16 786 145

Нобелівську премію з фізики присудили трьом американцям за виявлення гравітаційних хвиль

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в Twitter повідомив Нобелівський комітет.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Нобелівську премію з медицини отримали троє американських учених за дослідження добових біологічних ритмів

Нобелівську премію з фізики в 2017 році присудили вченим зі США за виявлення гравітаційних хвиль детектором LIGO. Половину премії одержить Райнер Вайсс, а другу розділять між собою Баррі Баріш і Кіп Торн.

BREAKING NEWS The 2017 #NobelPrize in Physics is awarded to Rainer Weiss, Barry C. Barish and Kip S. Thorne @LIGO. pic.twitter.com/za1GNsAfnE

- The Nobel Prize (@NobelPrize) 3 жовтня 2017 р.


Цього року розмір грошової премії збільшено з 8 до 9 мільйонів шведських крон (понад 1,1 мільйона американських доларів).

Також читайте: Сьогодні в Стокгольмі стартує Нобелівський тиждень

Нагадаємо, вчора була присуджена Нобелівська премія з фізіології і медицини. Її отримали американці Джеффрі Хол, Майкл Розбаш і Майкл Янг. за "відкриття молекулярних механізмів, які контролюють циркадні ритми". Ідеться про циклічні коливання інтенсивності різних біологічних процесів, пов'язаних зі зміною дня і ночі.
Вчені, використовуючи фруктових мушок як піддослідні організми, змогли виділити ген, що відповідає за добові біологічні ритми.
Топ коментарі
+11
Тело, впэртое у воду, выпирает на свободу, силой выпертой воды, тела -- впэртого туды!
...я -- за победу науки над искусством! *)
показати весь коментар
03.10.2017 18:39 Відповісти
+11
Как говорится - без комментариев! )))

Нобелевскую премию по физике присудили троим американцам за обнаружение гравитационных волн - Цензор.НЕТ 7188
показати весь коментар
03.10.2017 18:50 Відповісти
+6
А у нас тут новую церквуху строят...
показати весь коментар
03.10.2017 19:20 Відповісти

Завантаження...