Фінансовий комітет ВР показав жовту картку міністру фінансів, - Рибалка

"Сьогодні наш комітет показав жовту картку Міністру фінансів. Уже рік нам обіцяють представити стратегію розвитку державних банків. Ситуація постійно погіршується. Рівень проблемних активів зріс до 71%. Скільки можна ще вливати туди коштів усіх громадян? Скільки можна красти? Нам уже надсилають матеріали про зловживання.
І де стратегія розвитку? Мінфін став уже не менш важливим, ніж НБУ. Бо управляє 55% банківської системи. Ви уявляєте, які це ризики? А міністр фінансів публічно визнає, що в нього досі не було на це часу. Це вам не податкову реформувати, щоб власних людей призначати на важливі посади", - написав він.
"Якщо найближчим часом міністр не отямиться й не презентує стратегію, комітет покаже йому вже червону картку -звернеться до Президента, Прем'єра та Верховної Ради якнайшвидше звільнити його з посади. Це настрої усіх членів комітету. А наша фракція - як бульдог Ляшка. Якщо в когось вчепимось, то не відпустимо", - зауважив голова фінансового комітету.
Они там тусуются за сферы влияния, и не более!