Нижня палата парламенту Канади ухвалила аналог "закону Магнітського"

Тепер закон має бути остаточно затверджений Сенатом, а потім генерал-губернаторкою Канади Жюлі Пайетт у разі королівського схвалення.
"Якщо буде ухвалено Сенатом і отримає королівську згоду, це дозволить Канаді накладати санкції, вводити заборону на поїздки і покарати відповідальних за грубі порушення прав людини і значну корупцію", - сказала після голосування міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.
Хоча нинішня редакція законопроекту не виділяє Росію, саме в Москві він викликав найбільше обурення. Так, у МЗС Росії пригрозили, що російська сторона буде дзеркально розширювати список канадських діячів, яким заборонено в'їзд у Росію.
Нагадаємо, США ухвалили закон, відомий як "акт Магнітського", в 2012 році з метою покарати чиновників, причетних до загибелі російського юриста Сергія Магнітського в слідчому ізоляторі, а також до інших грубих порушень прав людини в Росії.
У 2016 році Сенат США затвердив "Всесвітній акт Магнітського", що передбачає можливість введення американських санкцій проти громадян будь-якої іноземної держави за грубі порушення прав людини і корупцію. Закон може бути застосований і щодо офіційних осіб.
Велика Британія також ухвалила закон, який передбачає подібні санкції.
Топ коментарі
+12 злой крот
показати весь коментар
05.10.2017 10:59 Відповісти Посилання +8 Baks13
показати весь коментар
05.10.2017 11:00 Відповісти Посилання +8 Алексей Носов #340963
показати весь коментар
05.10.2017 11:04 Відповісти Посилання