ОБСЄ зафіксувала біля Бахмута зенітну ракетну систему "Оса"

"За межами позначених місць зберігання в контрольованих урядом районах СММ побачила зенітну ракетну систему (9K33 Osa) поблизу Бахмута (раніше Артемівськ, за 67 км на північ від Донецька)", - йдеться у щоденному звіті СММ ОБСЄ.
Крім цього, на окупованій території спостерігачі виявили 3 самохідні гаубиці та 15 танків неподалік від села Тернове, в Мануїлівці виявили 11 танків.
Топ коментарі
+6 ПравдаЛюбка
показати весь коментар
05.10.2017 20:11 Відповісти Посилання +4 ПравдаЛюбка
показати весь коментар
05.10.2017 19:59 Відповісти Посилання +4 Max Tik
показати весь коментар
05.10.2017 20:35 Відповісти Посилання