Каталонський сепаратизм - в інтересах Росії, - віце-голова Європарламенту

Віце-голова Європарламенту Рішард Чарнецький заявив, що розвиток сепаратистських рухів в ЄС, у тому числі в Каталонії, може бути в інтересах Російської Федерації.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща."Можна задатися питанням cui bono - в чиїх це інтересах? Можна з упевненістю говорити про те, що це в інтересах Російської Федерації, яка, незважаючи на свою слабку економіку, намагається дестабілізувати ЄС, використовуючи при цьому будь-які види сепаратизму", - зазначив Чарнецький.
Наступного понеділка, 9 жовтня, відбудеться позачергове засідання каталонського парламенту, який може в односторонньому порядку оголосити незалежність регіону.
Нагадаємо, 1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність, який центральна влада вважає незаконним. Голосування відбувалося на тлі сутичок із поліцією. Правоохоронці блокували виборчі дільниці, проте лідерові Каталонії Карлесу Пучдемону вдалося проголосувати. Згодом поліція влаштувала стрілянину гумовими кулями, постраждали понад 840 осіб. Водночас поліція Каталонії повідомила про трьох загиблих у Барселоні.
Вклады физлиц в Сбербанк РФ
2015 - 2,3 трлн руб
2016 - 590 млрд руб
2017 - 154 млрд руб
Кажется кто-то скоро всьо
https://t.co/le4tYiOVXh http://uc.od.ua/columns/1533/1197146 …