7620 відвідувачів онлайн

Максакова: Помсти і ревнощів Тюріна було недостатньо для вбивства Вороненкова

вороненков максакова

Особистий мотив кримінального авторитета Володимира Тюріна не міг підштовхнути його до замовлення вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

Про це заявила екс-депутатка Держдуми РФ, оперна співачка і вдова Дениса Вороненкова Марія Максакова в ефірі "112 Україна", повідомляє Цензор.НЕТ.
"Що стосується Тюріна і його особистого мотиву - він у нього був, але недостатній для того, щоб чинити такі зухвалі дії на території іншої держави. Так, він ненавидів моє особисте життя, будь-яке. І, безумовно, Денис, чийого він і нігтя не варт, і з яким Денис навіть розмовляти не хотів, природно, він його дратував до нестями. Але цей мотив недостатній для того, щоб убивати", - зазначила Максакова.

Нагадаємо, що 23 березня екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков був убитий у Києві біля готелю "Прем'єр-палас". Охоронець Вороненкова був поранений, але встиг відкрити вогонь і поранити кілера, який згодом помер у лікарні.

Раніше стало відомо, що Вороненкова вбив Павло Паршов - громадянин України. Він дійснослужив у Нацгвардії, а також мав праворадикальні погляди. Пізніше Нацгвардія почала службову перевірку за фактом прийняття на службу Паршова, який перебував у розшуку.

Також 15 червня в Павлограді Дніпропетровської області був затриманий Ярослав Тарасенко. За версією прокуратури, він повинен був бути за кермом автомобіля, поміченого на місці вбивства Вороненкова. Суд першої інстанції обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

9 жовтня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що замовником вбивства Вороненкова був підконтрольний ФСБ кримінальний авторитет Володимир Тюрін, колишній цивільний чоловік Марії Максакової (дружини Вороненкова).

За словами Генпрокурора, вбивство Вороненкова пов'язано з його свідченнями щодо присутності російських військ на території України, а також у справі про держзраду президента-втікача Януковича.

Як зазначив Луценко, щоб не допустити цих свідчень Вороненкова в українських і міжнародних судах, представники російських спецслужб "підготували план його фізичного знищення як свідка".

Топ коментарі
+6
та то еще цветочки, знал бы какая у Луцыка "Ируська" сам бы повесился!
показати весь коментар
10.10.2017 12:30 Відповісти
+5
Максакова: Мести и ревности Тюрина было недостаточно для убийства Вороненкова - Цензор.НЕТ 3474
показати весь коментар
10.10.2017 12:38 Відповісти
+4
можно, вы свои русские семейные ценности, без нас обсудите?
показати весь коментар
10.10.2017 12:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
та то еще цветочки, знал бы какая у Луцыка "Ируська" сам бы повесился!
показати весь коментар
10.10.2017 12:30 Відповісти
Максакова: Мести и ревности Тюрина было недостаточно для убийства Вороненкова - Цензор.НЕТ 3474
показати весь коментар
10.10.2017 12:38 Відповісти
тільки піна ще не дійшла
показати весь коментар
10.10.2017 13:02 Відповісти
Так вполне возможно, что кремлевская гебня
на этого Тюрина и переводит стрелки...
Еще и выдадут его в Украину - в качестве дымовой завесы...
показати весь коментар
10.10.2017 12:32 Відповісти
Отелло блин!
показати весь коментар
10.10.2017 12:38 Відповісти
можно, вы свои русские семейные ценности, без нас обсудите?
показати весь коментар
10.10.2017 12:29 Відповісти
А это не месть и не ревность-это приказ ФСБ находящемуся на крючке Тюрину
показати весь коментар
10.10.2017 12:31 Відповісти
"Ну просили же расследовать быстро, дело чести, так сказать. А теперь ещё и не довольны результатом. Давайте другие доказательства, видео, расследуем ещё раз, в чем проблема?" Ю.В.Луценко
показати весь коментар
10.10.2017 12:32 Відповісти
Давай-давай, фефочка, разгоняй волну. Шо ш у неё за партнеры такие? Всё - с душком криминальным. И неслабым душком! Ну, ладно, то её Личное Дело. А вот болтать что ни попадя... то уже дело иное. Подчас- рисковое.
показати весь коментар
10.10.2017 12:36 Відповісти
https://twitter.com/CrimeaUA1 КРЫМский бандеровец‏ @CrimeaUA1 https://twitter.com/CrimeaUA1/status/917680552840441861 26 мин.26 минут назад
Крым. В Керченском проливе очередное судно село на мель. Что у них там происходит? Криворукая стабильность
https://t.co/Tz02F1EjhB https://kerch.fm/2017/10/10/v-kerchenskom-prolive-esche-odno-sudno-selo-na-mel.html …
показати весь коментар
10.10.2017 12:41 Відповісти
А-а-а... ну на этот вопрос я ответить смогу. Там происходит то, что и обязано происходить. Заиливание. Все шаланды- на трубопроводах Газпрома работают. Ну и могло что-то с течениями произойти, из-за мостика.
показати весь коментар
10.10.2017 12:49 Відповісти
Максакова: Мести и ревности Тюрина было недостаточно для убийства Вороненкова - Цензор.НЕТ 9718
показати весь коментар
10.10.2017 12:51 Відповісти
Нету у меня к ней доверия. Какая-то кобыла троянская.
показати весь коментар
10.10.2017 12:41 Відповісти
Югик сказал Тюрин,значит Тюрин ....
показати весь коментар
10.10.2017 12:44 Відповісти
Вороненком болье. Вороненком меньше. Палумаишь. Эка невидаль
показати весь коментар
10.10.2017 12:47 Відповісти
. та и тюриных , , шо собак нерезанных , , пофик , одним больше - одним меньше ,,,
показати весь коментар
10.10.2017 12:50 Відповісти
Оперная певица с уголовником швендялась...Искусство и криминал - интересный союз, ***
показати весь коментар
10.10.2017 12:48 Відповісти
любви все мафии покорны
показати весь коментар
10.10.2017 12:50 Відповісти
А то, что РФия не возражает передать Тюрина Украине не кажется странным?
показати весь коментар
10.10.2017 12:54 Відповісти
Красивая.За такую могли и убить.
показати весь коментар
10.10.2017 12:54 Відповісти
... Я далек от мысли, что какой нибудь кацап искренне симпатизировал бы Украине. Еще раз говорю кацап, а не русский. По этому они бегут сюда по другим причинам...
показати весь коментар
10.10.2017 12:54 Відповісти
Ты, что не веришь Луценко?????
показати весь коментар
10.10.2017 12:56 Відповісти
она говорит, что это не личный мотив, мало ли из-за чего они там друг друга заказывают
показати весь коментар
10.10.2017 12:58 Відповісти
У НАС гпу ЗНАЕТ БОЛЬШЕ
показати весь коментар
10.10.2017 13:01 Відповісти
После луценчихи , пусть глаза отдохнут на Максаковой--как никак симпатичная женщина, да и певица,оперная,хоть талант какой то есть.
показати весь коментар
10.10.2017 13:26 Відповісти
звичайно що недостатньо..ось тут то в нагоді став генеральний, прости Господи, прокурор - югік, який "злив" заради власного піара "цінного свідка" (сподіваюсь ніхто не забув як "заслужений юрист" слюною бризкав, що Вороненков дає цінні свідчення проти ерефії, яника й т.д...
команда робота, кулі...
показати весь коментар
10.10.2017 14:09 Відповісти
Максакова: Мести и ревности Тюрина было недостаточно для убийства Вороненкова - Цензор.НЕТ 9749
Не. А откуда она знает сколько ревности достаточно для убийства?
показати весь коментар
10.10.2017 14:13 Відповісти
А чи не пора вже попросити цю пєвіцу на істаріческую родіну,нехай там про валєнкі співає.
показати весь коментар
10.10.2017 14:52 Відповісти
ну, вот для чего они здесь нужны?...чтобы в свои внутренние разборки финансовые, ревностные и пр. вовлекать украинскую прокуратуру...грузин с авторитетом выдворяют, а от этих головная боль
показати весь коментар
10.10.2017 15:25 Відповісти
транда
показати весь коментар
10.10.2017 16:54 Відповісти
Максакова,иди ты в жопу! ***** не заказывал,этот не убивал...
показати весь коментар
10.10.2017 18:10 Відповісти
Захищає тюрю.
показати весь коментар
10.10.2017 18:15 Відповісти
Интересно, в какую сумму обошлись Украине эти два экс-депутата госдумы РФ?
показати весь коментар
10.10.2017 20:15 Відповісти
Что-то слишком много успехов в расследовании этого дела у Луценко. Сдается мне, что хозяин красных красовок оказался слишком болтливым, особенно после своей смерти.
показати весь коментар
11.10.2017 02:02 Відповісти
Максакова: Мести и ревности Тюрина было недостаточно для убийства Вороненкова - Цензор.НЕТ 2152
показати весь коментар
11.10.2017 06:50 Відповісти
Цей кацапський сєріал на сторінках цензора коли-небудь закінчиться?!
показати весь коментар
11.10.2017 09:05 Відповісти
Чего они сюда вдвоем приперлись спрашивается...