69% українців займаються самолікуванням через брак коштів, - Супрун

В Україні 69% громадян займаються самолікуванням через брак коштів.
Безкоштовна медицина в Україні - це багаторічна брехня, адже в лікарнях платять усі. І дорого. Кожному другому українцю не під силу оплатити вартість "безкоштовного" лікування, тому він відмовляється від нього або відкладає на потім.Як результат - 69% українців займаються самолікуванням через брак коштів (за результатами дослідження Пацієнти України).
Нам потрібні серйозні рішучі зміни. Насамперед - зміни моделі фінансування системи охорони здоров'я. Законопроекти №6327 та №6604 допоможуть створити умови для того, щоби медична система гарантувала захист своїх громадян.
Держава реально буде сплачувати за медичні послуги, надані кожному українцю. Первинна, екстрена та паліативна допомога покриватимуться державою на 100%. Спеціалізована та високоспеціалізована допомога буде покриватися в рамках програми медичних гарантій.
Чекаємо, що Верховна Рада підтримає медичну реформу на наступному пленарному тижні. Вимагаємо медичну реформу!"
Нахрена эта американская лаборантка тут, чтобы вещи которые нам и так прекрасно известны констатировать?
Покращення уже сегодня..