9389 відвідувачів онлайн
8 898 176

69% українців займаються самолікуванням через брак коштів, - Супрун

супрун

В Україні 69% громадян займаються самолікуванням через брак коштів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написала у Фейсбуці в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун із посиланням на організацію "Пацієнти України".

Супрун зазначила: "
Безкоштовна медицина в Україні - це багаторічна брехня, адже в лікарнях платять усі. І дорого. Кожному другому українцю не під силу оплатити вартість "безкоштовного" лікування, тому він відмовляється від нього або відкладає на потім.
Як результат - 69% українців займаються самолікуванням через брак коштів (за результатами дослідження Пацієнти України).
Нам потрібні серйозні рішучі зміни. Насамперед - зміни моделі фінансування системи охорони здоров'я. Законопроекти №6327 та №6604 допоможуть створити умови для того, щоби медична система гарантувала захист своїх громадян.
Держава реально буде сплачувати за медичні послуги, надані кожному українцю. Первинна, екстрена та паліативна допомога покриватимуться державою на 100%. Спеціалізована та високоспеціалізована допомога буде покриватися в рамках програми медичних гарантій.
Чекаємо, що Верховна Рада підтримає медичну реформу на наступному пленарному тижні. Вимагаємо медичну реформу!"

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Ми прагнемо до того, щоб люди не мусили вибирати між їжею і лікуванням", - Супрун
Топ коментарі
+20
69% украинцев занимаются самолечением из-за нехватки средств - а ещё небо голубое.

Нахрена эта американская лаборантка тут, чтобы вещи которые нам и так прекрасно известны констатировать?
показати весь коментар
10.10.2017 16:30 Відповісти
+20
Вы еще не сдохли после пенсионной реформы? Тогда мы идем к вам. Ваша Супрун.
показати весь коментар
10.10.2017 16:32 Відповісти
+12
Дайте статистику смертей,из за "самолечением из-за нехватки средств",и мир ужаснется ......
Покращення уже сегодня..
показати весь коментар
10.10.2017 16:29 Відповісти

Завантаження...