8274 відвідувача онлайн
5 744 42

Українські правоохоронці отримають засоби зв'язку виробництва турецької компанії Aselsan, - Аваков

аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що українські правоохоронці отримають засоби зв'язку, які виробляються в Туреччині.

Про це він сказав сьогодні, 10 жовтня, під час виставки "Зброя та безпека - 2017", передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

"Як підсумок тривалої роботи з турецькою компанією "Aselsan", ми підписали Угоду про придбання засобів зв'язку. Конкурс на постачання цих засобів для України тривав між декількома світовими лідерами. Але саме "Aselsan" запропонували найкращі якісні та кількісні показники. Інших деталей цього контракту ми не будемо розголошувати, бо це державна таємниця", ‑ зазначив Аваков.

Аваков розповів, що на виставці "Зброя та безпека - 2017" представлені як нові зразки техніки та амуніції для правоохоронців, так і екземпляри попередніх поколінь, які пройдуть модернізацію.
"Сьогодні тут представлені комплекти форми, які будуть базовими для поліції та гвардії у 2018 році. А також ми ознайомились з новою моделлю автомобіля "Варта" та обговорили модернізацію попередніх поколінь цих авто", ‑ сказав міністр внутрішніх справ.
Арсен Аваков наголосив, що у бюджеті на наступний рік закладені витрати на придбання гелікоптерів для Національної гвардії.

Довідково:
Aselsan - провідна оборонна компанія Туреччини, входить у число 100 найбільших оборонних компаній світу. Компанія є технологічним центром проектування, розробки, виробництва, системної інтеграції в таких сферах як авіоніка, навігаційні системи, системи зв'язку військового призначення, професійні системи зв'язку, радіолокаційні та радіоелектронні системи, електрооптичні системи, системи оборони й озброєння, військово-морські бойові системи.
Топ коментарі
+6
Куды той Нокии и Моторолле до турок
показати весь коментар
10.10.2017 19:25 Відповісти
+6
Правоохранители получат средства связи, а кацапы - ключи к ним.
показати весь коментар
10.10.2017 19:30 Відповісти
+5
Да, турки быстрей и больше откаты дадут, чем израильтяне!
показати весь коментар
10.10.2017 19:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Куды той Нокии и Моторолле до турок
показати весь коментар
10.10.2017 19:25 Відповісти
А можно скотовозы Ашот 1-7 пустить вокруг Крыма.
За месяц перетопили бы весь ЧФ
показати весь коментар
10.10.2017 19:36 Відповісти
Всі поліцейські всього світу переходять на ******* і недорогі шифровані поліцейські рації Hytera і тільки Україна купляє якийсь непотріб в турок. Навіщо нам Aselsan для поліцейських?
показати весь коментар
10.10.2017 20:50 Відповісти
Як то навіщо? Щоб тепер уже вільно обговорювати по секретних раціях суми "відпускних", "спецоперації" з "кришування" бандюків і наркодилерів (та й самим "підзаробити" не проти), "поляни", доставки ****** у сауни... Та й просто ********* від ліні, тупості, бездарності і продажності...
PS А хлопці на фронті перегукуватимуться між танками і окопами і так... Українці народ горластий.
показати весь коментар
10.10.2017 21:30 Відповісти
Але це ще не весь маразм! Україна примусить турецьку Aselsan ввести в військові рації алгоритми шифрування DMR, які використовуються цивільними раціями Моторола для прибиральників туалетів в супермаркетах! Фактично контракт з турками зведено до нуля! Ми за шалені гроші отримаємо третьосортні турецькі рації, які зможуть атакувати та ламати росіяни, які в стандарті DMR великі фахівці, бо самі розробляють програмне забезпечення для Мотороли в росії! Тобто ми власними руками просимо турків понизити криптостійкість алгоритмів шифрування військових рацій до рівня переговорного пристрою в супермаркеті! Млять, немає слів!
показати весь коментар
10.10.2017 21:44 Відповісти
Да, турки быстрей и больше откаты дадут, чем израильтяне!
показати весь коментар
10.10.2017 19:25 Відповісти
Израильтяне ******* пытались - всучить значительно дороже при худших характеристиках и мухлевали при проверке... (так люди писали)...
показати весь коментар
10.10.2017 19:39 Відповісти
а рюкзаки теж турецькі будуть?
показати весь коментар
10.10.2017 19:26 Відповісти
Та да, на рюкзаках не тот гешефт!
показати весь коментар
10.10.2017 19:27 Відповісти
Украинские правоохранители получат средства связи производства турецкой компании Aselsan, - Аваков - Цензор.НЕТ 9008
показати весь коментар
10.10.2017 19:28 Відповісти
армия у нас на остаточном принципе главное свои жопі от народа защитить вот и вооружают армию подавления
показати весь коментар
10.10.2017 19:29 Відповісти
А ты хочешь что бы Армия у нас была допотопная? Ты хоть знаешь какие задачи стоят перед Вооружёнными Силами Государства? Нет, не знаешь. Потому что тебя больше интересуют чьи-то жопы.
Путиноиды и вшивая кацапня сразу начинает срать и вонять, когда речь идёт о укреплении обороноспособности Украины.
показати весь коментар
10.10.2017 20:09 Відповісти
И в этих выклянчили.
показати весь коментар
10.10.2017 19:29 Відповісти
Правоохранители получат средства связи, а кацапы - ключи к ним.
показати весь коментар
10.10.2017 19:30 Відповісти
Можешь доказать? Ты хоть знаешь что такое ЗАС и принцип её работы? Нет? Вот когда разберёшься, тогда и тринди на форуме.
показати весь коментар
10.10.2017 20:12 Відповісти
Украинская радиоэлектронная промышленность всегда делала неплохие вещи.
показати весь коментар
10.10.2017 19:33 Відповісти
******** траханіі, ці системи придбавалися для АРМІЇ. А віддадуть мєнтам і гвардії... щоб давити власний народ. А бійці будуть просто перекрикуватися між бліндажами і блокпостами.
показати весь коментар
10.10.2017 19:40 Відповісти
Да Турки круче Мотороллы, А мы и название фирмы в первый раз слышим! -Aselsan - ведущая оборонная компания Турции, входит в число 100 крупнейших оборонных компаний мира. По перепродаже, от ведущих производителей мира, с откатами, покупателю?
Ведущие не могут своим имиджем рисковать, и замазываться в откаты!
показати весь коментар
10.10.2017 19:41 Відповісти
Опять авакенко лажу какуето придумал.Закупят х..ню типа пейджеров.
показати весь коментар
10.10.2017 19:41 Відповісти
Нет они купят мотороллу с наклейкой по верх -Aselsan, в 3 раза дороже, чем у производителя, и собранную в Китае.
показати весь коментар
10.10.2017 19:49 Відповісти
непомню я украинских производителей микроэлектроники
лампы видел, кварцы там, и прочее габаритное
аккумы серебряноцынковые)))
купили дай купили, а какое - будет видно скоро
и как быстро коды доступа кацы срежут
тоже посмотрим
показати весь коментар
10.10.2017 19:41 Відповісти
Украинские правоохранители получат средства связи производства турецкой компании Aselsan, - Аваков - Цензор.НЕТ 2156
показати весь коментар
10.10.2017 19:43 Відповісти
Це вони проводять тендер...
показати весь коментар
10.10.2017 20:02 Відповісти
это ж уже было утром.
Памперсы уже получили, и рюкзаки к ним. Правда рюкзаков столько, что памперсов не хватает. Ниче, будут в рюкзаках ходить.
показати весь коментар
10.10.2017 19:43 Відповісти
Других деталей этого контракта мы не будем разглашать, поскольку это государственная тайна", - сообщил Аваков.Источник: https://censor.net/n458744

И в какой валюте гос.тайна?
показати весь коментар
10.10.2017 19:44 Відповісти
Так вы шо???????? Как я рад что уроды нагреют на этом шаловливые рученки нехило!!!! В Грузии при поддержке Саакашвили наладили производство ноутбуков, и детям раздавали БЕСПЛАТНО...а в Украине просто дохера поцриотов...панамских...и конченых порохоботов извращенцев копрофилов...
показати весь коментар
10.10.2017 19:45 Відповісти
В борьбе между Пашинским и Гройсманом , победил Пашинский.
Это его договор , интерестно на сколько богаче станет? Хотя не узнаем, все уйдет в офшоры
показати весь коментар
10.10.2017 19:45 Відповісти
Вам же сказали, открытым текстом! Величина отката- это гостайна!
показати весь коментар
10.10.2017 19:52 Відповісти
ждем ответа от друзей из Вашингтона и Тель-Авива...ведь Израиль тоже думал заработать на поставках систем связи для Украины...
показати весь коментар
10.10.2017 19:58 Відповісти
Там монополия китайского Али-Экспресс!
показати весь коментар
10.10.2017 21:02 Відповісти
Турция васькается с Россией, и кто даст гарантию, что эти средства связи будут защищены от кацапов?
показати весь коментар
10.10.2017 20:22 Відповісти
а у нас в Запорожье на Искре или Радиоприборе нельзя было за три года наладить выпуск таких вот раций?
показати весь коментар
10.10.2017 20:51 Відповісти
"Аваков отметил, что в бюджете на следующий год заложены расходы на приобретение вертолетов для Национальной гвардии." - у антикоррупционной кампашки откроется второе дыхание! Теперь "пойманных" будут возить воздушным строем по-эскадрильно! Осталось только у паРаши заказать ещё АНТ "Максим Горький", чтобы строй возглавил, как на парадах Сралина!
показати весь коментар
10.10.2017 21:01 Відповісти
Как они смогли эту с@ку в свою веру обратить.Эрдоган умница.
показати весь коментар
10.10.2017 23:21 Відповісти
Вот это сабаков ручонки нагреет!!! Афера с митсубиси детским садом покажется.
показати весь коментар
11.10.2017 05:18 Відповісти
Турецький калим виявився жирнішим
показати весь коментар
11.10.2017 09:34 Відповісти
Да. Вот так выглядит цифровая Aselsan.
Украинские правоохранители получат средства связи производства турецкой компании Aselsan, - Аваков - Цензор.НЕТ 8996
показати весь коментар
11.10.2017 10:01 Відповісти