10212 відвідувачів онлайн
85 120 225

Законопроект щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації вже готовий, - Южаніна

южанина
Як передає Цензор.НЕТ, про це заявила голова Комітету ВР із питань податкової і митної політики Ніна Южаніна в ефірі 5 каналу.

"Законопроект готовий і готовий саме з тією ідеологією, яку проговорювали з активістами і без них. Я думаю, що суспільство також очікує, яке рішення може прийняти влада. Я намагаюся зараз зібрати керівників із виконавчої гілки влади і з законодавчої для того, щоб востаннє проговорити концепцію законопроекту, який ми будемо пропонувати. Вона відмінна від того, що говорили ми з учасниками акції", - заявила Южаніна.

За її словами, однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищене ввізне мито і ПДВ.

"Мені здається, що інша частина платників, які сплачували всі податки і не в акцизному податку гори криються, не в ньому вся причина, чому не хочуть офіційно розмитнювати ці автомобілі, бо ще є сплата ввізного мита - 8,5%, ПДВ - 20% від вартості автомобіля. Тому ми маємо підійти зважено і на якийсь період часу прийняти таку шкалу акцизного податку, щоб кожен громадянин захотів, зміг привезти вживаний автомобіль", - зазначила голова комітету.

Також читайте: Ввезені автомобілі на єврономерах дозволять розмитнити за 1-1,4 тис. євро: це величезний крок назустріч людям, - Южаніна
Топ коментарі
+74
почему в польше растаможка 250 евро а у нас- 3000 ? Украина- не Европа? или рыгошоколадникам Европа- это когда надо содрать побольше за коммуналку?
показати весь коментар
12.10.2017 01:25 Відповісти
+73
Потому что депутаты Сейма Польши не кормятся с автосалонов и таможни...
показати весь коментар
12.10.2017 01:52 Відповісти
+57
Вот более двадцати лет власть мучает народ жуткими суммами растоможки ( чего в ЕС нет). ЭТО ЖЕ НАДО , какую мульку придумали- налоги ВО ИМЯ украинского автопрома . То есть Васадзе. А он спокойно финансировал рыгов и нардепом сидел все годы -А НОРМАЛЬНЫХ МАШИН УКРАИНСКОГО ПРОИЗВОДСТВА МЫ ТАК И НЕ УВИДЕЛИ . Тазики Васадзе- это жуть за большие деньги. Но надо заставить чиновников, придумавших мульку о поддержке автопрома, заставить вернуть украинцам материальный и моральный ущерб.
И еще- в Словакии 3 крупных автозавода на 4,5 млн населения , а машины иностранные растамаживают за несколько сотен евро . Хорошие машины ЗАЩИШАТЬ не надо.
показати весь коментар
12.10.2017 02:07 Відповісти

Завантаження...