Законопроект щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації вже готовий, - Южаніна

"Законопроект готовий і готовий саме з тією ідеологією, яку проговорювали з активістами і без них. Я думаю, що суспільство також очікує, яке рішення може прийняти влада. Я намагаюся зараз зібрати керівників із виконавчої гілки влади і з законодавчої для того, щоб востаннє проговорити концепцію законопроекту, який ми будемо пропонувати. Вона відмінна від того, що говорили ми з учасниками акції", - заявила Южаніна.
За її словами, однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищене ввізне мито і ПДВ.
"Мені здається, що інша частина платників, які сплачували всі податки і не в акцизному податку гори криються, не в ньому вся причина, чому не хочуть офіційно розмитнювати ці автомобілі, бо ще є сплата ввізного мита - 8,5%, ПДВ - 20% від вартості автомобіля. Тому ми маємо підійти зважено і на якийсь період часу прийняти таку шкалу акцизного податку, щоб кожен громадянин захотів, зміг привезти вживаний автомобіль", - зазначила голова комітету.
И еще- в Словакии 3 крупных автозавода на 4,5 млн населения , а машины иностранные растамаживают за несколько сотен евро . Хорошие машины ЗАЩИШАТЬ не надо.