6717 відвідувачів онлайн
28 484 267

У Мінську відбувається "Марш обурених білорусів 2.0"

беларусь

Ініціатором акції став опозиційний політик, колишній кандидат в президенти Микола Статкевич.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило Радіо Свобода.
Протестний виступ не погоджено з владою. Але Статкевич заздалегідь попередив про проведення маршу.

Серед вимог присутніх - скасування так званого "декрету про дармоїда", підвищення зарплат і пенсій, боротьба з дідівщиною і насильством в армії.

Читайте також: Білорусь ігнорує запити України про викрадення Павла Гриба, - МЗС

На перший "Марш обурених" в Мінську в лютому цього року вийшли близько трьох тисяч осіб. У сьогоднішній акції беруть участь близько 200 осіб. Мітингувальники йдуть тротуарами, не виходячи на проїжджу частину. Попереду колони йдуть правозахисники і спостерігачі.

Білоруські засоби масової інформації повідомляють про затримання регіональних активістів, які збиралися приєднатися до акції протесту в Мінську.
Топ коментарі
+34
Молодцы! А ёрничающим насчёт количества-а сколько там украинцев выходят на протест в оккупированном Донецке, а? Это вы такие смелые в свободной стране, а жили бы вы четверть века под пророссийской диктатурой, после которой вам даже Янукович показался бы демократом, так не ёрничали бы.
показати весь коментар
21.10.2017 18:42 Відповісти
+19
И есть чему возмущаться...
В Беларуси три бюджета. Один - государственный, второй - фонд ВПК, а третий - это фонд самого Лукашенко. Все, кто на заседании парламента интересовался, сколько в этом фонде денег, исчезали очень быстро. В последние годы не задают таких вопросов...
показати весь коментар
21.10.2017 18:38 Відповісти
+17
В Минске проходит "Марш возмущенных белорусов 2.0" - Цензор.НЕТ 4136
показати весь коментар
21.10.2017 18:40 Відповісти

Завантаження...