Навальний вийшов на волю після 20 діб арешту
Про це Навальний написав на своїй сторінці в Instagram, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Я вийшов. За 20 діб прочитав 20 книг, вивчив кілька слів на киргизькому, випив літрів 80 чаю і не менше 60 разів прослухав пісню "Дай мені слово, адже я тамада" по радіо. Готовий до роботи", - написав Навальний.
Він також додав, що вже сьогодні ввечері виступить на мітингу в Астрахані.

Раніше повідомлялося, що в Москві затримали опозиційного російського політика Олексія Навального.
Топ коментарі
+29 Совестно за Брата
показати весь коментар
22.10.2017 11:25 Відповісти Посилання +17 винтовка
показати весь коментар
22.10.2017 11:43 Відповісти Посилання +13 Крымваш и лугандония впридачу
показати весь коментар
22.10.2017 11:27 Відповісти Посилання