8564 відвідувача онлайн
11 751 60

З фондів Львівської галереї мистецтв зник 621 експонат

лги

З фондів Львівської галереї мистецтв зник 621 музейний експонат - скульптури, старовинні книги, картини, цінні монети і меблі.

Про це повідомив директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZAXID.NET.
"Коли ми взимку виявили зникнення стародруків, ми розпочали детальну інвентаризацію усіх музейних фондів. Виявилось, що загалом не вистачає 621 твору мистецтва різних періодів, починаючи з XVI століття і закінчуючи XX століттям. Мені по пам'яті важко сказати, скільки яких мистецьких творів зникло і якось розділити їх на групи, але я точно знаю, що найбільшої кількості експонатів не дорахувалися у фондосховищі Олеського замку", - сказав Тарас Возняк.

Читайте також: Переданий в заставу музей на Харківщині з картинами Пікассо та Малевича повернули громаді

"Для мене як директора галереї ця інвентаризація і її результати важливі не стільки, щоб когось карати - це робота правоохоронців. Мені вся ця історія проказала реальну картину того, що робиться в галереї, та що варто змінити, щоб таких ситуацій більше не було. Наразі ми лише кількісно оцінили, чого бракує. Далі ми будемо працювати над виявленням підмін автентичних експонатів копіями. Тобто ми ще маємо виявити, чи серед предметів, які є в наявності, нема фальшивок", - додав Тарас Возняк.

Також читайте: Музей Революції гідності в Києві з'явиться не раніше, ніж через 5-7 років, - директор Пошивайло

Нагадаємо, у січні стало відомо, що з фондів Львівської галереї мистецтв зникло близько сотні стародруків. Після підрахунку з'ясувалося, що викрадено понад 220 стародруків, серед яких і один з двох примірників "Апостола" Івана Федоровича, датований 1574 роком. Тоді поліція порушила кримінальне провадження за ст. 191 ККУ (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Топ коментарі
+22
У пети надо на хате глянуть ,скорей всего там ....
показати весь коментар
22.10.2017 18:58 Відповісти
+22
Ждем заявления от Гноси или Пэти о воровстве во Львове. Все украл Садовый!!
показати весь коментар
22.10.2017 19:00 Відповісти
+13
Нормально! Чисто белый коп. Ловкость рук. А черные копари трудятся... кубы земли вынимают. А туточки- ря-а-а-аз! И нету 621-го произведения искусства разных периодов, начиная с XVI века и заканчивая XX веком. И не надо в грязи копаться... Даже работа первопечатника испарилась. Знаменитый "Апостол". А из мариупольского краеведческого- куда-то "Максимка" пропал, с махновской тачанки. Говорят- в деле, под Широкино.
показати весь коментар
22.10.2017 19:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У пети надо на хате глянуть ,скорей всего там ....
показати весь коментар
22.10.2017 18:58 Відповісти
Опередил
показати весь коментар
22.10.2017 19:00 Відповісти
хто? петя?
показати весь коментар
22.10.2017 19:29 Відповісти
КРАЛИ ВСІ-ВІД ПРАЦІВНИКІВ ДО ЯНУКОВИЧА.МОЖЕ ІДОБРЕ ХОТЬ ЗБЕРЕЖУТЬСЯ.
показати весь коментар
22.10.2017 19:33 Відповісти
Ну, если ты увидел, что он тебя опередил, тогда тебе остается только слить за ним воду.
показати весь коментар
22.10.2017 20:13 Відповісти
Ну,если ты увидел,что тут не наливают бояры,то иди домой!ТОП ТОП
показати весь коментар
22.10.2017 22:25 Відповісти
Ждем заявления от Гноси или Пэти о воровстве во Львове. Все украл Садовый!!
показати весь коментар
22.10.2017 19:00 Відповісти
они заняты.... песни под окном поют ....День тещі в усьому світі відзначають у четверту неділю жовтня.
показати весь коментар
22.10.2017 19:08 Відповісти
Вон, оно что....
Спасибо за информацию.
Надо будет зятю завтра строгий выговор с занесением объявить.
показати весь коментар
22.10.2017 23:44 Відповісти
показати весь коментар
22.10.2017 19:22 Відповісти
брехня..все вкрала Юля...
показати весь коментар
22.10.2017 19:34 Відповісти
Безпилотник .
показати весь коментар
22.10.2017 19:00 Відповісти
бери выше, космические аппараты под управлением фсб-гру бурятско конно-водолазная дивизия
показати весь коментар
22.10.2017 19:07 Відповісти
Проверяйте сотрудников...
показати весь коментар
22.10.2017 19:02 Відповісти
Воспитателя из лагеря Виктория в первую очередь проверить надо.
показати весь коментар
22.10.2017 19:04 Відповісти
УСьо по палацам Ылиты, ясенпень...
показати весь коментар
22.10.2017 19:03 Відповісти
Барыга уже экспонаты воровать начал,все то ему мало.
показати весь коментар
22.10.2017 19:03 Відповісти
Искусство принадлежит народу!
показати весь коментар
22.10.2017 19:03 Відповісти
не народу, а лучшим его представителям, так называемой ылите..
показати весь коментар
22.10.2017 19:33 Відповісти
Интересно, а когда была предыдущая инвентаризация?
показати весь коментар
22.10.2017 19:03 Відповісти
При шапкокрадові теж так було. Тендендія, однако.
показати весь коментар
22.10.2017 19:05 Відповісти
так їх тоді і в крали це зараз роблять перерахунок
показати весь коментар
22.10.2017 19:05 Відповісти
Ох вже ці попєрєднікі,просто вселенський корінь зла
показати весь коментар
22.10.2017 19:20 Відповісти
ооо львівські патріоти вони безпощадні
показати весь коментар
22.10.2017 19:05 Відповісти
При ленине
показати весь коментар
22.10.2017 19:05 Відповісти
Нормально! Чисто белый коп. Ловкость рук. А черные копари трудятся... кубы земли вынимают. А туточки- ря-а-а-аз! И нету 621-го произведения искусства разных периодов, начиная с XVI века и заканчивая XX веком. И не надо в грязи копаться... Даже работа первопечатника испарилась. Знаменитый "Апостол". А из мариупольского краеведческого- куда-то "Максимка" пропал, с махновской тачанки. Говорят- в деле, под Широкино.
показати весь коментар
22.10.2017 19:05 Відповісти
Это дело висит теперь на Авакове.
показати весь коментар
22.10.2017 19:06 Відповісти
Не волнуйтесь, граждане! Щас придут Геращенко со Шкиряком и Зоряном и всё вам растолкуют! Всё ништяк!
показати весь коментар
22.10.2017 19:07 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8 «Старики-разбойники» отдыхают в курилке нервно потягивая "бычок" "Примы" или "Беломорканала".
показати весь коментар
22.10.2017 19:09 Відповісти
f а в інших музеях як? А що пропало з фондів ВР? а з бібліотек, архівів...( при союзі часом і спалювали).ЗЛОДІЙСТВО на злодійствові і злодійством поганяє, я так думаю
показати весь коментар
22.10.2017 19:11 Відповісти
Книжки зайві. На всі випадки є візитівки Яроша.
показати весь коментар
22.10.2017 19:15 Відповісти
Пускай открывают музей воровского искусства. Ну, или академию.
показати весь коментар
22.10.2017 19:17 Відповісти
Та в ньому розміщують репродукції тих картин, яке вже вкрали.
показати весь коментар
22.10.2017 19:25 Відповісти
а репродукції пачьом?
показати весь коментар
22.10.2017 19:37 Відповісти
меня терзают смутные сомнения: Иван Федорович - это кто, не сам ли директор?
показати весь коментар
22.10.2017 19:23 Відповісти
Это же нужно каждый день (рабочий) выносить по экспонату!
Если без перерыва, то это - 3 (три) года!!!
При совке в колхозе реже воровали
показати весь коментар
22.10.2017 19:25 Відповісти
Я вважаю що перший крадій украінських цінностей є " просвещоний " Ющенко .А такі як потрошенко - це тільки на подарунки . Борис Григорович Возницький та його спільники поклали життя щоб ми могли бачити свою історію. Но прийшли кляті та сучі бариги і гребуть собі до кабінетів та відпочивалень.
показати весь коментар
22.10.2017 19:26 Відповісти
Ой !
Ну украл таки немного человек !
Вам шо , жалко пару книжек ???
показати весь коментар
22.10.2017 19:31 Відповісти
Из фондов Львовской галереи искусств пропал 621 экспонат - Цензор.НЕТ 7148
Ееех.. не успел!
показати весь коментар
22.10.2017 19:37 Відповісти
скорее что успел...
показати весь коментар
22.10.2017 22:31 Відповісти
...Из фондов Львовской галереи искусств пропал 621 экспонат - Цензор.НЕТ 4510...
показати весь коментар
22.10.2017 19:37 Відповісти
Моль, мыши, крысы...
показати весь коментар
22.10.2017 19:45 Відповісти
Как мусор вывезти, так не на чём и не куда ! А как 600 с уем экспонатов, так как два пальца ап асфальт ! Аплодирую стоя! :Из фондов Львовской галереи искусств пропал 621 экспонат - Цензор.НЕТ 9155
показати весь коментар
22.10.2017 19:52 Відповісти
Дело в том, что экспонаты был все старые и их просто выбросили. А как известно, мусор со Львова тогда по всей Украине возили, а наша ылита частые гости на свалках. Там они и подобрали эти самые ыкспонаты. (это так, версия для генпгокугога, ну на всякий случай)
показати весь коментар
22.10.2017 19:53 Відповісти
А може- папєрєднікі...
показати весь коментар
22.10.2017 20:03 Відповісти
А коли почати перевіряти картини - скільки замінили копіями - він взагалі за колову візьметься. Може виявитись що там не картинна галерея а арт-центр ********* мистецтва )))
показати весь коментар
22.10.2017 20:10 Відповісти
***
Пять раз из музея похищали "Черный квадрат" Малевича...
и пять раз сторожу дяде Ване удавалось восстановить эту картину до рассвета...
показати весь коментар
22.10.2017 20:23 Відповісти
По хатах у місцевих князьків треба пошукати
показати весь коментар
22.10.2017 20:37 Відповісти
Из фондов Львовской галереи искусств пропал 621 экспонат - Цензор.НЕТ 5912
показати весь коментар
22.10.2017 20:37 Відповісти
"Итак, что же я могу сказать об этой картине?
Ну, прежде...
Прежде всего, она большая.
И это превосходно.
Потому что, если бы она была чересчур маленькой, знаете, такой
микроскопической, то тогда бы вряд ли кто смог увидеть её.
И это было бы непростительно.
Во-вторых...
Я уже подхожу к концу
анализа данной картины.
Во вторых...
Почему она стоила того, чтобы этот человек потратил на неё
50 миллионов ваших американских долларов?
Ответ прост.
Эта картина стоит такой большой кучи денег потому, что...
Потому что - это портрет папы Вистлера". (С)
показати весь коментар
22.10.2017 21:08 Відповісти
Воруют везде. Даже на монетном дворе. Лет 8 назад писали, что у Пиотровского из "Эрмитажа" где-то под 80 экспонатов из запасника сперли. До сих пор ищут и не могут найти.
Но здесь поражают масштабы- 621 единица хранения!
показати весь коментар
22.10.2017 20:55 Відповісти
То есть мы еще должны обнаружить 15 единиц
показати весь коментар
22.10.2017 21:53 Відповісти
у нас всегда всё воруют масштабно, что плохо лежит и что не плохо казалось бы, менталитет такой наверное, но конечно не у всех, есть что и не воруют
показати весь коментар
22.10.2017 22:02 Відповісти
Уже больше трёх лет прошло с правления "новой" власти, а только сейчас сподобились сообщить о краже. Больше красть нечего и остался только неликвид?
показати весь коментар
22.10.2017 21:34 Відповісти
І знов Путєн с@ка і агенти *******?
Из фондов Львовской галереи искусств пропал 621 экспонат - Цензор.НЕТ 507
показати весь коментар
22.10.2017 21:36 Відповісти
Проверок других музеев явно не будет. Не то опозоримся на весь мир.
показати весь коментар
22.10.2017 23:31 Відповісти
Щось Львів став зовсім не таким, як ми його завжди уявляли.
показати весь коментар
23.10.2017 02:11 Відповісти
Яка статистика відвідування того музею\галереї пересічними громадянами.Баба Векла з Глухова коли останній раз милувалася творами мистецтва, котрі належать народові, у тій галереї, їй на хліб не вистачає пенсії, а на квиток до галереї кредит взяла - без мистецтва ніяк.
показати весь коментар
23.10.2017 02:51 Відповісти