10796 відвідувачів онлайн
23 539 172

Херсонські перевізники оголосили страйк і не вивели автобуси на маршрути

богдан маршрутка
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє DT.UA.
Як пишуть місцеві ЗМІ, на зупинках громадського транспорту скупчилося багато людей, які намагаються дістатися на роботу чи навчання. Повідомляють, що неможливо викликати й таксі: очевидно, що служби не справляються з напливом замовлень.
Страйк маршрутників оголошено у зв'язку з тим, що на сесії в п'ятницю, 20 жовтня, міськрада Херсона скасувала рішення міського виконкому про підвищення ціни на проїзд в автобусах до 5 гривень і повернула попередню вартість квитків - 3 грн. Цим самим рішенням знижено й ціну проїзд у тролейбусах - з 2,5 до 1,25 гривень.
Ціна 5 гривень за проїзд у маршрутках Херсона протрималася лише кілька днів, із 16 жовтня.
На початку 2017 року віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко назвав "шахрайством" і "злочинними намірами" спроби підвищити ціни на проїзд у міських і міжміських маршрутних таксі. Він також заявив про необхідність жорстких заходів щодо перевізників, які підвищують тарифи - аж до позбавлення ліцензії.
Топ коментарі
+18
Понятно что маршрутный бизнес держат чинуши и депутаты исполкома отсюда и сыр бор
показати весь коментар
23.10.2017 08:31 Відповісти
+17
Ото нехай горсовєт Херсону на своїх машинах і розвозять пасажирів.)))
показати весь коментар
23.10.2017 08:27 Відповісти
+15
да ладно быдло скотовозки накуй ликвидировать как явление класс там 3 гривны ага а даром как при военном порохоботомаразме не х=отчят народ возить в Одессе 5 гривен маршрут растянут до 42 км. пыль грязь вонь и срачь автобусы эти типа ведра воды не видели лет по 6-9 разваливаются на ходу, не красятся, нет технического контроля и профилактики разваливаются на ходу, крыши текут, летом как в Сахаре, а зимой как в Антарктиде.. возят людей как скот... и то скотину на убой везут в более гумманных условиях..
показати весь коментар
23.10.2017 08:32 Відповісти

Завантаження...