10275 відвідувачів онлайн
9 849 40

Мешканець Харкова влаштував стрілянину, намагаючись втекти від патрульних

стрельба

У Харкові вчора вдень чоловік влаштував стрілянину, намагаючись втекти від патрульних поліцейських.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру обласної прокуратури.
Повідомляють, що інцидент стався близько 12:00 на перехресті вулиць Чоботарської і Малиновського, коли поліцейський патруль зупинив підозрілого перехожого і попросив його показати документи. Замість цього чоловік почав тікати і тричі вистрілив у поліцейських із пневматичного пістолета.
У відповідь патрульні пострілом у повітря попередили втікача, але він не відреагував. Тоді правоохоронці вистрілили в його бік, після чого пораненого чоловіка доставили в лікарню.
Порушником порядку виявився безробітний 31-річний житель Луганської області, який має судимість за розбій і незаконне поводження зі зброєю. У його сумці знайшли медичні рукавички, бахіли і чорну шапку. Кримінальне провадження відкрито за ст. 348 КК України (зазіхання на життя співробітника правоохоронного органу).
Зараз чоловікові оголошено про підозру. Також слідчі прокуратури області перевіряють правомірність застосування зброї патрульними.
Досудове розслідування триває.

Також дивіться: Стрілянина в Києві: невідомі поранили чоловіка в живіт, щоб відібрати 1000 доларів. ФОТО
Топ коментарі
+10
Аж сльози течуть, злачинная влада бариг ловит преступников, чтобы отвлечь нарід от майдана, зрада тотальна...
показати весь коментар
23.10.2017 14:00 Відповісти
+8
Все-таки патрульні в своїй більшості захищають наш спокій. Тому негативні коменти в даному випадку будуть недоречні. І ще - "мусорами" їх поголовно називати - неправильно. Хоча нечесних на чисту воду виводити треба.
показати весь коментар
23.10.2017 13:51 Відповісти
+8
Так вроде это приезжий лугандон
показати весь коментар
23.10.2017 13:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да что там в Харькове все такие?
показати весь коментар
23.10.2017 13:50 Відповісти
Так вроде это приезжий лугандон
показати весь коментар
23.10.2017 13:59 Відповісти
на гоп стоп приехал!!
показати весь коментар
23.10.2017 14:04 Відповісти
в бахилах?
показати весь коментар
23.10.2017 14:14 Відповісти
бахилы, для бесшумной ходьбы
показати весь коментар
23.10.2017 14:19 Відповісти
"медицинские перчатки, бахилы и черную шапку"
джентльменский набор (с)
показати весь коментар
23.10.2017 14:19 Відповісти
Все-таки патрульні в своїй більшості захищають наш спокій. Тому негативні коменти в даному випадку будуть недоречні. І ще - "мусорами" їх поголовно називати - неправильно. Хоча нечесних на чисту воду виводити треба.
показати весь коментар
23.10.2017 13:51 Відповісти
Мусорами их называют вананисты и сракашвилевцы.
показати весь коментар
23.10.2017 14:06 Відповісти
Мусора не люди - министр МВД Аваков
Житель Харькова устроил стрельбу, пытаясь скрыться от патрульных - Цензор.НЕТ 1554
показати весь коментар
23.10.2017 14:26 Відповісти
Так Аваков не патрульний. І взагалі, може він про себе? Хто зна?
показати весь коментар
23.10.2017 15:28 Відповісти
ну, так выведите хотябы одного
показати весь коментар
23.10.2017 15:21 Відповісти
Це не до мене. Я меблі роблю.
показати весь коментар
23.10.2017 15:25 Відповісти
Ничего ничего, судите дальше полицейских которые открывают огонь по тем кто скрывается от преследования угрожая окружающим.
показати весь коментар
23.10.2017 13:52 Відповісти
Ну чего, сейчас прийдет лугандон "злой крот" и расскажет, что по нарколыгам которые создают опасные ситуации на дороге, убегают от полиции, нельзя не в коем случае стрелять!
показати весь коментар
23.10.2017 14:26 Відповісти
а мусора стреляя никому не угрожают?
показати весь коментар
23.10.2017 15:22 Відповісти
Умиляют слова "выстрелили в его сторону")))
Почему прямо не сказать: Применили оружие на поражение, согласно закона!
показати весь коментар
23.10.2017 13:56 Відповісти
...из предмета, похожего на пистолет.
показати весь коментар
23.10.2017 14:13 Відповісти
Сейчас таких сюжетов много будет от мусоров авакова, с целью отвлечения внимания от противоправных действий ментов против Майдана, что бы обелить цепных псов воровского режима.
показати весь коментар
23.10.2017 13:56 Відповісти
Аж сльози течуть, злачинная влада бариг ловит преступников, чтобы отвлечь нарід от майдана, зрада тотальна...
показати весь коментар
23.10.2017 14:00 Відповісти
лугандонскому бомжу менты приказали пострелять холостыми, предварительно пообещав жратву и деньги...
показати весь коментар
23.10.2017 14:04 Відповісти
"Нарушителем порядка оказался безработный 31-летний житель Луганской области, имеющий судимость за разбой и незаконное обращение с оружием"-понаехали блд
показати весь коментар
23.10.2017 13:56 Відповісти
Дамбасяни. У них якщо ти не сидів, то ти не людина.
показати весь коментар
23.10.2017 13:59 Відповісти
Питух Волга на кацап Тв 60 мин. с *************** хвалят Саакашвили, мастурбируют на требование распустить НГУ
показати весь коментар
23.10.2017 13:59 Відповісти
***
Беседуют два депутата местного совета:
- Как же нам победить коррупцию?
- Да не парься ты!
- Как же мне не парится, когда у меня вечером сауна... с копами и.... бандитами.
показати весь коментар
23.10.2017 14:01 Відповісти
Саакашвили, Поросюк и Вомбат герои, борцы с козлами и барыгами, кацапы в экстазе
60 минут кацап тв
показати весь коментар
23.10.2017 14:01 Відповісти
медичні рукавички, бахіли, чорна шапка, зброя...
мабуть, йшов провідати матушку до лікарні...
показати весь коментар
23.10.2017 14:01 Відповісти
Хорошо хоть попали только в него.
показати весь коментар
23.10.2017 14:01 Відповісти
"правомерность применения оружия патрульными."
Зате інші знатимуть як тікати.
показати весь коментар
23.10.2017 14:06 Відповісти
Вместо этого мужчина стал убегать и трижды выстрелил в полицейских из пневматического пистолета.

Премия Дарвина 2017 сорвалась
Житель Харькова устроил стрельбу, пытаясь скрыться от патрульных - Цензор.НЕТ 7542
показати весь коментар
23.10.2017 14:06 Відповісти
Наварос лохандонский хотел, чтобы его услышали
показати весь коментар
23.10.2017 14:07 Відповісти
Та вистачить, раз ;услишалі;.
Так вони нам тепер як Юльку так Саакашвілі в Президенти пхають.
показати весь коментар
23.10.2017 14:36 Відповісти
так он с медицинскими перчатками на дело шел или с дела?
показати весь коментар
23.10.2017 14:08 Відповісти
Орест Лютий - "Слава Україні!"

https://www.youtube.com/watch?v=vCsRaD-2uW0
показати весь коментар
23.10.2017 14:13 Відповісти
Надо изъять все оружие у населения Украины.
показати весь коментар
23.10.2017 14:23 Відповісти
И взамен выдать топоры
показати весь коментар
23.10.2017 14:23 Відповісти
Точно, золотые слова.
показати весь коментар
23.10.2017 14:27 Відповісти
Лугандоны разехались по стране, но продолжают гадить людям, ведь на больше не способны.

У меня на форуме киевского ЖК, обсуждение того, что нарколыги завелись и разбрасывают шприци по всем ЖК. Так сразу нашлись дятлы которые их отмазывают, мол все ок. И к кому из дятлов не зайду на страницу, то место учебы "Донецк нешенал юниверсете" Ну и скажите, что не понаехало говна и к ним надо нормально относиться
показати весь коментар
23.10.2017 14:24 Відповісти
та, это токсикоман какойто. С пневматом бегал Наверное умственно отсталый, на бабушках специализировался.
показати весь коментар
23.10.2017 15:41 Відповісти
Наркоманский район.
Дозу приобрёл и пытался свалить
показати весь коментар
23.10.2017 18:05 Відповісти