10777 відвідувачів онлайн

Умеров і Чийгоз із Туреччини вирушать в Україну, - Джемілєв

джемилев

Засуджені в Криму заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров і Ахтем Чийгоз із Туреччини вирушать в Україну.

Про це заявив Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв телеканалу ATR, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Близько 10.30 адвокат Микола Полозов повідомив, що Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова вивезли в аеропорт. ФСБівці сказали, що нібито для підписання протоколу про передачу Чийгоза й Умерова турецькій стороні відповідно до домовленостей Туреччини і Росії. (...) Потім вони вирушили в Анапу. О 13.30 десь прийшло смс, що літак з Анапи попрямував до Анкари. (...) Потім вони попрямують в Україну", - сказав М.Джемілєв, вказавши, що це - "результат переговорів Ердогана з Путіним.

Також читайте: Ні Умеров, ні Чийгоз Путіна про помилування не просили, - адвокат

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, 25 жовтня представників Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, незаконно засуджених окупантами в окупованому Криму, видали Туреччині.
Топ коментарі
+20
Це добре. А тепер треба витягувати Сєнцова і Кольченка
показати весь коментар
25.10.2017 15:52 Відповісти
+16
Твари рашисткие, не того калибра ваши мелкие паскудные душонки, чтобы сломить наших ГЕРОЕВ!
показати весь коментар
25.10.2017 15:51 Відповісти
+12
Умеров и Чийгоз из Турции отправятся в Украину, - Джемилев - Цензор.НЕТ 4040
показати весь коментар
25.10.2017 16:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Твари рашисткие, не того калибра ваши мелкие паскудные душонки, чтобы сломить наших ГЕРОЕВ!
показати весь коментар
25.10.2017 15:51 Відповісти
Це добре. А тепер треба витягувати Сєнцова і Кольченка
показати весь коментар
25.10.2017 15:52 Відповісти
Турция не резиновая.
показати весь коментар
25.10.2017 15:55 Відповісти
да ладно. пол расеюшки отдыхает
показати весь коментар
25.10.2017 16:54 Відповісти
Умеров и Чийгоз из Турции отправятся в Украину, - Джемилев - Цензор.НЕТ 4040
показати весь коментар
25.10.2017 16:00 Відповісти
Ну, что сказать... Прямо по старому анекдоту:
- Да Вы хам!
- Да что Вы себе позволяете!
- Да не туда!
- Да не так!
- Ох, дайте я поудобнее лягу...
показати весь коментар
25.10.2017 16:13 Відповісти
Украина должна защитить наших братьев в Крыму! И Крым забрать из оккупации. Это будет!
показати весь коментар
25.10.2017 16:10 Відповісти
Будет. Но в каком столетии...
показати весь коментар
25.10.2017 16:24 Відповісти
Бодался теленок с дубом...
показати весь коментар
25.10.2017 16:23 Відповісти
Сухов, у тебе сушняк? Ми вам, кацапам, дали крисчан для перевиховання. Тож годуйте їх, утримуйте своїм коштом і ніхто не збирається з вам обговорювати статус кримської землі. А тепер іди в спам, ішак нулевий.
показати весь коментар
25.10.2017 16:36 Відповісти
Очень рад за этих мужественных людей, счастья и здоровья им.
показати весь коментар
25.10.2017 16:50 Відповісти
Давайте не забывать, что Джемилев голосовал в Европе против Украинского закона об образовании.
Довольно восторгаться татарами.
Со временем это будет большая проблема для Украины.
показати весь коментар
25.10.2017 17:44 Відповісти
У Украины много больших проблем, и одна из них - ты.
показати весь коментар
25.10.2017 17:58 Відповісти
А что не нравится мальчику с рюськой фамилией?
Мало "Бояришника"?
показати весь коментар
25.10.2017 19:14 Відповісти
Дураки не нравятся типа тебя, с жидовской фамилией.
показати весь коментар
28.10.2017 22:42 Відповісти
Татари ведуть свою гру. Вроді і за Україну, але не забувають підлизувати шоколалний зад, сидять у фракції БПП. І час від часу піднімають питання про широку кримсько-татарську автономію.
Треба з ними бути напоготові.
показати весь коментар
25.10.2017 19:23 Відповісти
Тебе то чего бояться в Нижнем Тагиле?
показати весь коментар
25.10.2017 20:13 Відповісти
Красиво, Мустафа-аъга. Вот что значит за своих беспокоиться...
показати весь коментар
25.10.2017 21:47 Відповісти
Кримські татари справжні українські герої і весь світ це визнає.
показати весь коментар
25.10.2017 22:19 Відповісти