В одеському дитбудинку від удару струмом загинув підліток

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у Facebook повідомив радник Головного Управління Національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк.
Тіло підлітка, 2003 року народження, знайшли в трансформарторной підстанції на території дитячого будинку "Перлинка".
"Щоб рятувальники змогли дістатися до нього, довелося відключати підстанцію від напруги та електромережі, на жаль, як виявилося, хлопець загинув від ураження електричним струмом високої напруги", - написав Форостяк.
Зазначається, що за фактом загибелі підлітка відкрито кримінальне провадження, ведеться досудове розслідування всіх обставин нещастя і з'ясовується, яким чином він туди потрапив.
Топ коментарі
+7 Vladimir Bushan
показати весь коментар
29.10.2017 00:49 Відповісти Посилання +5 Gabriel Monte
показати весь коментар
29.10.2017 00:41 Відповісти Посилання +3 Two Step From Hell
показати весь коментар
29.10.2017 00:09 Відповісти Посилання