11752 відвідувача онлайн
7 760 82

В одеському дитбудинку від удару струмом загинув підліток

электроэнергия
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у Facebook повідомив радник Головного Управління Національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк.
Тіло підлітка, 2003 року народження, знайшли в трансформарторной підстанції на території дитячого будинку "Перлинка".
"Щоб рятувальники змогли дістатися до нього, довелося відключати підстанцію від напруги та електромережі, на жаль, як виявилося, хлопець загинув від ураження електричним струмом високої напруги", - написав Форостяк.
Зазначається, що за фактом загибелі підлітка відкрито кримінальне провадження, ведеться досудове розслідування всіх обставин нещастя і з'ясовується, яким чином він туди потрапив.
Топ коментарі
+7
За хорошими новостями надо ехать на расию, там сплошные победы над гусями, помидорами и штабами ИГИЛ. И вот вчера ещё одна победа - Вануату с Киргизией вступили в межгалактический парламентский союз.
показати весь коментар
29.10.2017 00:49 Відповісти
+5
фабрика рошен это не склад в калиновке-там охрана хорошая
показати весь коментар
29.10.2017 00:41 Відповісти
+3
В новостях одна чернуха.
показати весь коментар
29.10.2017 00:09 Відповісти

Завантаження...