4976 відвідувачів онлайн
9 722 46

Стрілянину в київському ресторані кваліфікують як "замах на вбивство", - Блищик

нож

Потерпілий - 42-річний уродженець Львівської області.

Стрілянину в київському ресторані на Печерську, через яку одна людина зазнала вогнепального поранення в голову, кваліфікують як "замах на вбивство". Про це повідомила прес-секретар столичної Нацполіції Оксана Блищик, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Зараз слідчі кваліфікують цю подію як замах на вбивство. Це стаття 115 Кримінального кодексу України за ст. 15 КК, яка передбачає до 15 років позбавлення волі", - сказала Блищик.

Читайте також: За кілька годин до смертельної ДТП Зайцева відпочивала в ресторані "Чилі". Слідство вивчить записи камер спостереження, - NewsRoom. ДОКУМЕНТ

За її словами, особистість потерпілого вже встановлена ​​- це уродженець Львівської області, 1975 року народження, який останнім часом проживав у Києві.

Крім того, вона розповіла деталі того, що сталося.

"Ми поспілкувалися зі свідками цієї події, з персоналом закладу. Вони розповіли, що спочатку зайшов до закладу потерпілий, він просидів буквально хвилин 10, потім до нього підійшли троє чоловіків, почали лаятися, в розпал цього конфлікту, один з них дістав зброю і вистрілив потерпілому в голову. Його стан важкий, він в лікарні перебуває під наглядом медиків, надають йому необхідну медичну допомогу. Ми також вже виявили камери відеоспостереження, які зафіксували трьох зловмисників, двоє з них - люди молодого віку, один - старший чоловік. За словами свідків і очевидців, вони кавказької зовнішності. Звичайно, на їх пошуки зараз орієнтовані всі загони - як патрульні, так і оперативний блок поліції Києва", - зазначила прес-секретар Нацполіції.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Мосійчук: Версії про те, що замах зі мною не пов'язаний, - це повна дурня. ВIДЕО



Вона уточнила, що з місця події вилучили і відправили на експертизу стріляну гільзу. Тільки після такого дослідження можна буде точно сказати, чи було зброю бойовим або травматичним.
Топ коментарі
+12
Тут многие кричат - оружие народу иметь нельзя, пусть полиция защищает.
Вопрос на засыпку: почему тогда в авто заставляют иметь огнетушитель, ведь от пожара обязаны защищать пожарные???
показати весь коментар
29.10.2017 11:44 Відповісти
+7
А ещё печальнее, что защитится нечем)
показати весь коментар
29.10.2017 11:23 Відповісти
+6
Чем жёстче будут законы об оружие, тем хуже будет НОРМАЛЬНЫМ, ибо только НОРМАЛЬНЫЕ являются законопослушными, и, как следствие - безоружными...
показати весь коментар
29.10.2017 11:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так шо правий тоша-герік) - не можна легалізовувати короткий-ствол)?!
показати весь коментар
29.10.2017 11:05 Відповісти
Читаю новини і уху....дивуюсь.
показати весь коментар
29.10.2017 11:06 Відповісти
gruzinyaki navernoe
показати весь коментар
29.10.2017 11:47 Відповісти
Теперяча в ресторацию без кЫнжала и пистоля ходить низя..А может и бронежилет уже не лишним будет.
показати весь коментар
29.10.2017 13:35 Відповісти
Покажите мне гильзу) я без эксперта скажу, боевое оружие или травматическое)
показати весь коментар
29.10.2017 11:14 Відповісти
Травмат череп не пробивает, разве что глазное яблоко или висок
показати весь коментар
29.10.2017 11:20 Відповісти
Знаешь почему запрещено стрелять с травмата с близкого растояния?
показати весь коментар
29.10.2017 11:21 Відповісти
Нверное потому, что пуля может срикошетить в стреляющего
показати весь коментар
29.10.2017 11:23 Відповісти
Если твоя голова квадратная, то не срикошетит.
показати весь коментар
29.10.2017 11:26 Відповісти
Ты наверное владелец травмата . Ну, ходят легенды, что с травмата и вертолет подбить можно
показати весь коментар
29.10.2017 11:30 Відповісти
Рогаткой с резинкой от трусов можно, не то что травматом.
показати весь коментар
29.10.2017 11:34 Відповісти
Твёрдой резиной в самопальном патроне повышенной мощности, в упор пробивает легко.
показати весь коментар
29.10.2017 11:22 Відповісти
Может и есть переделкины, но в любом случае череп - это не бутылка. Так что я думаю, что там огнстрел, и если мужик выживет, то стрелку ...опа
показати весь коментар
29.10.2017 11:28 Відповісти
А может и нет! Поскольку у наших судей один девиз - "Бабло побеждает зло"!
показати весь коментар
29.10.2017 11:38 Відповісти
А я про суд и не говорил. Чел был один, нападавших было трое, пострадавший не зассал выступить против троих. Стрельба в голову. Наверняка. А чел взял и не умер . На месте стрелка и его сопровождающих, я бы возвращался в горы.
показати весь коментар
29.10.2017 11:50 Відповісти
В горах им скучно, одни овцы и козы, а тут по ресторанам со стволами ходят!
показати весь коментар
29.10.2017 11:52 Відповісти
Когда я вчера сказал ,что при нынешнем правлении Украина потихоньку превращается в Техас ,сразу нашлись деятели ,которые заявили ,что Путин будет доволен.Нр давайте реально посмотрим- не при одной власти не было такого числа подрывов,перестрелок,рейдерства.Так скажите в чем я не прав.Но к несчастью расскрыты были покушения на двух дебилов:Гончаренко и Геращенко.,которые и на х.. никому не нужны.Даже прибандите Януковиче порядка в стране было больше.
показати весь коментар
29.10.2017 11:19 Відповісти
На рахунок рейдерства - и помиляєтесь. Просто раніше цим займалася влада, тепер різного роду "бойовики". Дуже багато зброї на руках, дуже багато людей, готових її застосувати. Погано, що в цьому замішані "тіпа- патріоти", які вважають , що мають право творити "новий порядок" неправовими методами.
показати весь коментар
29.10.2017 11:30 Відповісти
порядка в стране было больше- Оно всегда такое было.Даже хуже...Был у меня знакомый из убойного отдела, как поедем по городу у него на каждом углу своя история
показати весь коментар
29.10.2017 13:39 Відповісти
в северной карее тоже порядок двигай туда
показати весь коментар
29.10.2017 21:21 Відповісти
Если мужик віживет, то стрелявшему пипец
показати весь коментар
29.10.2017 11:19 Відповісти
Да к гадалке не ходи, с травмата стреляли. С огнестрела впритык сконччался на месте.
показати весь коментар
29.10.2017 11:20 Відповісти
ну, или мозг не задет
показати весь коментар
29.10.2017 11:40 Відповісти
У Пашинского алиби есть?
Стрельбу в киевском ресторане квалифицируют как "покушение на убийство", - Блищик - Цензор.НЕТ 5697
показати весь коментар
29.10.2017 11:20 Відповісти
у нього є глок) і депутанський мандат)), навіщо йому ще алібі?!
показати весь коментар
29.10.2017 12:21 Відповісти
не мешало бы топорик при себе иметь на всякий случай
показати весь коментар
29.10.2017 12:40 Відповісти
Лишний дед Мороз празднику не помеха.
показати весь коментар
29.10.2017 13:09 Відповісти
Печально, что в настоящее время можно зайти в кафе и просто выстрелить в голову.
показати весь коментар
29.10.2017 11:21 Відповісти
А ещё печальнее, что защитится нечем)
показати весь коментар
29.10.2017 11:23 Відповісти
Коли пістолет приставлений до скроні - вся надія на бога.
показати весь коментар
29.10.2017 11:31 Відповісти
Но пока не приставили, есть время)
показати весь коментар
29.10.2017 11:33 Відповісти
Чем жёстче будут законы об оружие, тем хуже будет НОРМАЛЬНЫМ, ибо только НОРМАЛЬНЫЕ являются законопослушными, и, как следствие - безоружными...
показати весь коментар
29.10.2017 11:41 Відповісти
Кстати, а кто знает на каком этапе возня в Днепре?
показати весь коментар
29.10.2017 11:43 Відповісти
какая возня?
показати весь коментар
29.10.2017 14:00 Відповісти
У наших людей бобла не рестораны нет. Так шо, пусть там поубивают друг друга нахрен
показати весь коментар
29.10.2017 11:44 Відповісти
Тут многие кричат - оружие народу иметь нельзя, пусть полиция защищает.
Вопрос на засыпку: почему тогда в авто заставляют иметь огнетушитель, ведь от пожара обязаны защищать пожарные???
показати весь коментар
29.10.2017 11:44 Відповісти
ти будку не качай, а то ***** нападе!
показати весь коментар
29.10.2017 12:22 Відповісти
Горжусь нашими экспертами....
Гильзу от травмата и от боевого они будут исследовать.. может определят...
Может просто глянуть на характер раны???
А может на саму пулю сначала посмотреть? Она ведь не испарилась и ее найти никаких проблем...
показати весь коментар
29.10.2017 11:48 Відповісти
Надо отвести бандюкам для разборок место пускай там мочат друг друга чтоб не страдали неповинные люди.Полиция справится с ними не в состоянии то пускй хоть им не мешает друг друга уничтожать.
показати весь коментар
29.10.2017 11:53 Відповісти
Зачем идти со стволом в ресторан? Наклюкается и начнёт шмалять как в вестерне. Тем более кавказцы у них планка может упасть и на трезвую голову.
показати весь коментар
29.10.2017 11:56 Відповісти
може вже досить перетворювати Київ на москву?
показати весь коментар
29.10.2017 12:18 Відповісти
Вся фигня в стране происходит из-за политназначенцев. Все эти профаны в прокурорских и ментовских кабинетах ни на что не годны. А то что в министерствах делается это вообще лю-у-тый ******!!! Возьмите сегодня любое министерство. Главное при назначении - личная преданность некому партийному лидеру по квоте которого дебил наполняет партийную кассу и обеспечивает преференции лидеру! Вот какой смысл начинать карьеру зная изначально что руководящие посты будут заняты пришлыми со стороны профанами?! Эта бюрократия не по Веберу (отбор лучших на более ответственные посты). Это как раз с точностью до наоборот - отбор худших и возгонка в ранг тупых дебилов.
показати весь коментар
29.10.2017 12:24 Відповісти
Все расследование застопорилось из-за единственного выстрела - недостаточно фактов для экспертизы. И непонятно, куда ствол делся. И прощальную записку не написали. И на видеокамеру наблюдения не попозировали. Очень запутанное дело.
А вот было бы два выстрела в голову - списали бы на самоубийство по неосторожности по давней украинской традиции.
показати весь коментар
29.10.2017 12:28 Відповісти
Небесна сотня, брил"янтові прокурори, толстошеев.фірташевський байстрюк - хтось з них сидить за гратами? Отож-бо й воня від судів, прокурВОРІВ, поліцаїв.
показати весь коментар
29.10.2017 14:16 Відповісти
Не может быть. Они же ,как Пашинский ,защищались от хулиганских действий потерпевшего. И вообще он сам себе в голову выстрелил,случайно,из их оружия,возможно даже подаренного великими министрами.
показати весь коментар
30.10.2017 07:23 Відповісти