8780 відвідувачів онлайн
5 681 37

МОК ухвалить у грудні рішення про участь Росії в Олімпійських іграх-2018

олимпиада

Рішення про участь російських спортсменів у зимових Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському місті Пхенчхан буде прийнято, зважаючи на все, в грудні.

Про це стало відомо після закінчення засідання Міжнародного олімпійського комітету (МОК) у Лозанні в суботу, 28 жовтня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.

Очікується, що до грудня дві комісії МОК, які розслідують імовірну державну підтримку системи допінгу в Росії, представлять свої висновки. "Засідання підтримує намір виконкому МОК ухвалити в грудні рішення про участь російських атлетів у зимовій Олімпіаді", - йдеться в повідомленні МОК для преси.
Одночасно учасники зустрічі висловили стурбованість тим, що ще до публікації підсумків розслідування багаторазово прозвучали вимоги усунути російських олімпійців від змагань у Пхенчхані. На думку спортивних чиновників, вимагати будь-яких покарань зараз "неприйнятно".

Крім того, стало відомо, що напередодні Олімпійських ігор-2018 спеціальна група інспекторів МОК проводитиме точкові допінг-перевірки, особливо російських атлетів, а також лідерів у своїх дисциплінах і спортсменів, які несподівано різко поліпшать свої результати.
У листопаді 2016 року Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) опублікувало доповідь, в якій звинуватило РФ у державній підтримці допінгу. У звіті зазначалося, що російські спецслужби покривали системне застосування допінгу російськими спортсменами, допускали "пряме залякування і втручання" в роботу акредитованої WADA антидопінгової лабораторії в Москві.
17 країн - членів Інституту національних антидопінгових організацій (iNADO) - 14 вересня закликали Міжнародний олімпійський комітет (МОК) відсторонити делегацію Росії від участі в зимових Олімпійських іграх 2018 року в Пхенчхані. 18 вересня до вимоги приєдналися ще 12 країн.
Топ коментарі
+8
Обколотым по гланды наркоманам там делать нечего...
показати весь коментар
29.10.2017 17:08 Відповісти
+7
Цікаво, якою буде позиція представника від України пана Бубки?
показати весь коментар
29.10.2017 17:03 Відповісти
+6
Думаю, не хочуть кацапам псувати підготовку. В тому числі і розпил бабла. Тобто чекають, щоб кацапи просрали бюджетні кошти. І це добре - менше на війну залишиться. І ще я чомусь думаю, що ЧС з футболу у кацапів все ж заберуть. Або буде значний бойкот.
показати весь коментар
29.10.2017 17:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ждут заноса,суки поганые.
показати весь коментар
29.10.2017 17:01 Відповісти
Думаю, не хочуть кацапам псувати підготовку. В тому числі і розпил бабла. Тобто чекають, щоб кацапи просрали бюджетні кошти. І це добре - менше на війну залишиться. І ще я чомусь думаю, що ЧС з футболу у кацапів все ж заберуть. Або буде значний бойкот.
показати весь коментар
29.10.2017 17:10 Відповісти
МОК примет в декабре решение об участии России в Олимпийских играх-2018 - Цензор.НЕТ 3424
показати весь коментар
29.10.2017 19:57 Відповісти
МОК примет в декабре решение об участии России в Олимпийских играх-2018 - Цензор.НЕТ 7650
показати весь коментар
29.10.2017 20:00 Відповісти
Судячи по всьому ще не домовились про суму яку ***** має заплатити.
показати весь коментар
29.10.2017 17:02 Відповісти
Только отстранения нечистой силы!!!!!!!
показати весь коментар
29.10.2017 17:03 Відповісти
Цікаво, якою буде позиція представника від України пана Бубки?
показати весь коментар
29.10.2017 17:03 Відповісти
А був хоч один випадок, коли Бубка пішов проти русликів? Так о тож...
показати весь коментар
29.10.2017 17:32 Відповісти
вообще олимпийское движение полностью дескридетировано.
основные тезисы-учавствуют НЕпроффессиональные спортсмены,которые НЕ зарабатывают на этом денег.....
показати весь коментар
29.10.2017 17:04 Відповісти
МОК примет в декабре решение об участии России в Олимпийских играх-2018 - Цензор.НЕТ 2401
показати весь коментар
29.10.2017 19:58 Відповісти
ВСЕ ТЕЧЕ - ВСЕ МІНЯЄТЬСЯ.
показати весь коментар
29.10.2017 20:06 Відповісти
Обколотым по гланды наркоманам там делать нечего...
показати весь коментар
29.10.2017 17:08 Відповісти
Купят.
показати весь коментар
29.10.2017 17:08 Відповісти
**
Спортсменам рф на заметку: ******** по прежнему - не допинг
показати весь коментар
29.10.2017 17:23 Відповісти
Васю, хоч швидкості й додає, але ж пече дуже!
показати весь коментар
29.10.2017 17:27 Відповісти
но не допинг же? а это главное
показати весь коментар
29.10.2017 17:31 Відповісти
У кацапов есть ещё месяц, чтобы закинуть.. Закинут.
показати весь коментар
29.10.2017 17:24 Відповісти
Там все проплачено россией, не заберут. Но и в Екатеринбурге канал national geographik снимает постройку стадиона под рубрикой дерские проекты... или ватные.МОК примет в декабре решение об участии России в Олимпийских играх-2018 - Цензор.НЕТ 9496
показати весь коментар
29.10.2017 17:38 Відповісти
В СПБ уже "построили"... Крышу "бакланы" склевали, а в подвальных этажах впору карасей разводить - воды по колено, и постоянное выкачивание не помогает...
показати весь коментар
29.10.2017 18:22 Відповісти
И тут рашке хотят подсрачника дать.
показати весь коментар
29.10.2017 17:28 Відповісти
Думається буде "одобрямс" про участь в Алєньпіадє по мєтанію какашек...😎
показати весь коментар
29.10.2017 17:33 Відповісти
МОК примет в декабре решение об участии России в Олимпийских играх-2018 - Цензор.НЕТ 1919
показати весь коментар
29.10.2017 17:40 Відповісти
Новость должна выглядеть так: "МОК примет в декабре решение о неучастии России в Олимпийских играх-2018".
показати весь коментар
29.10.2017 17:46 Відповісти
и Китая бы...
показати весь коментар
29.10.2017 19:38 Відповісти
Дірку вам від бублика,кацапня,а не Олімпіаду!
показати весь коментар
29.10.2017 17:54 Відповісти
Свіжі новини спортуМОК примет в декабре решение об участии России в Олимпийских играх-2018 - Цензор.НЕТ 5
показати весь коментар
29.10.2017 18:09 Відповісти
показати весь коментар
29.10.2017 18:37 Відповісти
МОК примет в декабре решение об участии России в Олимпийских играх-2018 - Цензор.НЕТ 6666
показати весь коментар
29.10.2017 18:15 Відповісти
Другими словами. У куйла есть пару месяцев чтоб подвезти бабло.
показати весь коментар
29.10.2017 18:52 Відповісти
" олимпийские игры" из праздника спорта превратились в мафиозное мероприятие с миллиардными затратами и коррупцией