10903 відвідувача онлайн
26 121 48

Ліга Чемпіонів: "Шахтар" у Харкові впевнено перемагає голландський "Феєнорд"

лига чемпионов

У Харкові в 4-му турі групового етапу Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" із рахунком 3-1 переміг голландський "Феєнорд" (Роттердам).

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Голи в "Шахтаря" забили Феррейра (14') і Марлос (17', 68'). У "Феєнорда" відзначився Йоргенсен Н. (12').

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ліга Чемпіонів: "Шахтар" на виїзді поступився "Манчестер Сіті"

Два тижні тому в Роттердамі "Шахтар" переміг із рахунком 2:1.
Топ коментарі
+20
Як би там не було, але хлопці грають за Україну, та привносять у футбольні здобутки України, клуб у європейському футболі зветься Шахтар, Донецьк, УКРАЇНА, а не якесь там днр. А хто конкретно в клубі там сєпар - то вже інша внутрішня і політична справа України, а футбольне європейське співтовариство не розділяє гравців Шахтаря на сєпар/не сєпар, для Європи Шахтар Донецьк - це Україна. Тому з перемогою всіх Українців! З перемогою Україна!
показати весь коментар
01.11.2017 23:53 Відповісти
+15
С победой вас Украинцы ))))
показати весь коментар
01.11.2017 23:41 Відповісти
+15
Лига чемпионов: "Шахтер" в Харькове уверенно побеждает голландский "Фейеноорд" - Цензор.НЕТ 3438
показати весь коментар
01.11.2017 23:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
С победой вас Украинцы ))))
показати весь коментар
01.11.2017 23:41 Відповісти
От украинцев там один игрок.
показати весь коментар
01.11.2017 23:41 Відповісти
Ирчнее два.
Оба - оборотни-сепаратисты.
Один из них вообще с террористами фоткался и в лёсна целовался на фоне автоматического оружия, которым наших солдат убивали.
показати весь коментар
01.11.2017 23:42 Відповісти
Болей тогда за Спартак!
показати весь коментар
01.11.2017 23:47 Відповісти
Як би там не було, але хлопці грають за Україну, та привносять у футбольні здобутки України, клуб у європейському футболі зветься Шахтар, Донецьк, УКРАЇНА, а не якесь там днр. А хто конкретно в клубі там сєпар - то вже інша внутрішня і політична справа України, а футбольне європейське співтовариство не розділяє гравців Шахтаря на сєпар/не сєпар, для Європи Шахтар Донецьк - це Україна. Тому з перемогою всіх Українців! З перемогою Україна!
показати весь коментар
01.11.2017 23:53 Відповісти
Щиро дякую !!
показати весь коментар
02.11.2017 00:13 Відповісти
Ні за що)). Очевидні речі.
показати весь коментар
02.11.2017 00:15 Відповісти
Ахметов пограбував і продовжує грабувати кожного з нас на чималеньку сумму. Кожного!!! На вкрадені гроші створив свою забаганку "Шахтьор". А українці без освіти, медицини, пенсій і т.д. вболівають за "Шахтьор". Теж саме можна сказати про Суркісів з Динамо!!!
показати весь коментар
02.11.2017 09:11 Відповісти
ФК Шахтар був ще до Ахметова і буде після Ахметова. Так само як і ФК Динамо Київ був до Суркісів, буде і після них. Але представляють Україну у спортивному світі зараз ці команди. Представляють Україну, а не якусь іншу країну. Чи Шахтар Донецьк, по-Вашому, - це не українська команда? Чому тоді українці повинні сумувати з виграшів на міжнародній арені українських клубів? Нехай кацапи сумують, коли українські команди виграють!
А про гудка не хвилюйтесь, - від того, фінансує він Шахтар чи ні, його здирлива політика, ротердами+ тощо нікуди не подінуться нажаль. І правильно ви згадали Суркісів до речі, такі ж сєпари та вороги України, якщо не гірші (маю на увазі сдпушника Григорія, що просто передав управління клубом молодшому брату, який добиває його тепер до ручки).
показати весь коментар
02.11.2017 11:56 Відповісти
С победой вас, "Шахтьор" "Киевэнерго". Кияне вытирают слезы умиления платежками за отопление и ликтричство. Здорово за их счет цыганы бигають
показати весь коментар
02.11.2017 07:22 Відповісти
Парни, фанаты, пожалуйста, не разнесите город к чертям собачьим. Трамвай сегодня уже разбили, вчера паб Стена. Астанафитесь с победой нас
показати весь коментар
01.11.2017 23:43 Відповісти
ща пошли отмечать в "Стену". Хозяин снова в а*уе.
показати весь коментар
02.11.2017 00:12 Відповісти
Сгинь чернь николаевская , тема не та !
показати весь коментар
02.11.2017 00:08 Відповісти
Красиво "Шахтер"играл. Голландцы нервно курят.
показати весь коментар
01.11.2017 23:47 Відповісти
Та пихуй. На что это влияет? Я уж не говорю что там половина игроков на базаре купленные....
показати весь коментар
01.11.2017 23:47 Відповісти
Шлюшко знову виграє пів ляма.
показати весь коментар
01.11.2017 23:47 Відповісти
Шахтёр супер команда.
показати весь коментар
01.11.2017 23:47 Відповісти
Лига чемпионов: "Шахтер" в Харькове уверенно побеждает голландский "Фейеноорд" - Цензор.НЕТ 7039
показати весь коментар
01.11.2017 23:47 Відповісти
Ахметов пограбував і продовжує грабувати кожного з нас на чималеньку сумму. Кожного!!! На вкрадені гроші створив свою забаганку "Шахтьор". А українці без освіти, медицини, пенсій і т.д. вболівають за "Шахтьор". Теж саме можна сказати про Суркісів з Динамо!!!
показати весь коментар
02.11.2017 09:13 Відповісти
Лига чемпионов: "Шахтер" в Харькове уверенно побеждает голландский "Фейеноорд" - Цензор.НЕТ 3438
показати весь коментар
01.11.2017 23:50 Відповісти
туда ещё и дырявые завтра попадут...
показати весь коментар
01.11.2017 23:53 Відповісти
Откуда дровишки?
показати весь коментар
01.11.2017 23:57 Відповісти
Тебя что в гугле забанили?
показати весь коментар
02.11.2017 04:39 Відповісти
Феенорд забил сколько смог, а Шахтер сколько надо было для уверенной победы
показати весь коментар
02.11.2017 00:02 Відповісти
Все у Шахтера пока складывается тип-топ. Главное, чтоб у отдельно взятой сборной Бразилии в Украине уголька хватило на чемпионат и кубок Украины, а также - на Лигу чемпионов. С заслуженной победой, "огненные"!
показати весь коментар
02.11.2017 00:06 Відповісти
насыпали бразильского антрациту по схеме роттердам+
показати весь коментар
02.11.2017 00:15 Відповісти
Динамо, постарайтеся завтра зіграти пристойно.
показати весь коментар
02.11.2017 00:24 Відповісти
В Маріуполі ?!
показати весь коментар
02.11.2017 01:07 Відповісти
А Ви ще не потопталися на тій ситуації ?
Прикиньте, в Швейцарії грають.
показати весь коментар
02.11.2017 01:11 Відповісти
їм буде дуже складно з Янг Бойзом, Динамо зараз вкрай слабке. Але тим більш, всі сьогодні вболіваємо за "народну" команду в цьому матчі і бажаємо киянам привезти зі Швейцарії три очки.
показати весь коментар
02.11.2017 12:37 Відповісти
Тепер у ахмета "Роттердам в кубі"...
показати весь коментар
02.11.2017 00:32 Відповісти
Кто ставил?
показати весь коментар
02.11.2017 00:34 Відповісти
В системе на это событие с форой (-1,5) с кэфом 2.02.
показати весь коментар
02.11.2017 01:26 Відповісти
Нравится мне их игра в Лиге в этом году, но уверен на 100%, что из группы не выйдут. Проиграют 2-е последние встречи и по личным встречам выйдет Наполи.((
показати весь коментар
02.11.2017 00:44 Відповісти
Проиграют 2-е последние встречи (с)

Позволю себе Вам возразить:
следующая игра у лидера группы МС- с Фейеноордом (по-моему,исход очевиден),крайняя игра у МС на выезде с ШД.
На кой им убиваться в этой игре,если они уже выходят с 1-го места и при том,что в эти сроки в английской ПЛ начинается предрождественнский бешенный график?
показати весь коментар
02.11.2017 01:32 Відповісти
Вы плохо знаете англичан и английский футбол. Дрюкать будут это юзовское стадо, не глядя на турнирную таблицу
показати весь коментар
02.11.2017 07:27 Відповісти
Жаль,у Марлоса возраст поджимает. Может отбор на Европу еще откатает пристойно.
показати весь коментар
02.11.2017 02:02 Відповісти
Самые преданные болельщики Шахтёр ДонецкЛига чемпионов: "Шахтер" в Харькове уверенно побеждает голландский "Фейеноорд" - Цензор.НЕТ 7057
показати весь коментар
02.11.2017 02:12 Відповісти
Да мне пофиг этот ахметовский шахтёр. Не болел за него, не болею и не буду болеть. За эту сепарскую команду и его прогудевшего донек хозяина. Что б он в свой мусульманский ад к шайтану отправился.
показати весь коментар
02.11.2017 06:50 Відповісти
Да, редчайшая штука, в сегодняшних реалиях. Я-о позитиве. Порадовали!!!

Всё есть у "Шахтера". И Игра, и кураж, и реальные Мастера. Осталось одно- вырвать ничью, в Неаполе. А вот тогда, мы увидим Супер-Футбол, в последнем матче, с Манчестером. Когда командам очки будут не важны. Я убежден- это будет Феерия! Завидую всем, этот матч я не увижу. В Гане- тормозной мобильный ИНЕТ.
показати весь коментар
02.11.2017 07:42 Відповісти
Вітаю всіх бразильців з новими досягненнями бразильського футболу !
показати весь коментар
02.11.2017 08:23 Відповісти
що знову зрада-зрадняя?
показати весь коментар
02.11.2017 08:48 Відповісти