Порошенко і Лукашенко провели зустріч в ОАЕ
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.
"Сторони висловили задоволення станом виконання домовленостей за підсумками офіційного візиту глави Білоруської держави до України в липні поточного року. Особливо було відзначено відновлення роботи двосторонньої демаркаційної комісії та посилення торговельно-економічного співробітництва на рівні регіонів двох країн", - сказано в повідомленні.

Фото: прес-служба Президента
Зазначається також, що лідери обговорили стан підготовки до економічного форуму регіонів України і Білорусі, проведення якого заплановано в Гомелі.
"Окрема увага буда приділена координації позицій у рамках міжнародних організацій. Сторони обмінялися також думками з приводу підготовки до Саміту Східного партнерства, який має відбутися 24 листопада у Брюсселі", - повідомили в прес-службі Президента.
Нагадаємо, що 1-2 листопада Порошенко здійснює робочий візит до Об'єднаних Арабських Еміратів. Програмою візиту передбачені переговори глави української держави з наслідним принцом Абу-Дабі, заступником верховного головнокомандувача збройними силами ОАЕ шейхом Мухаммедом бін Заїдом Аль Нагаяном і віце-президентом, прем'єр-міністром ОАЕ, міністром оборони ОАЕ.
Он оприори не может вести разговоры от себя)))
ТОЧКА