6740 відвідувачів онлайн

Патрульні Львова всьоме за два місяці затримали п'яного водія-іноземця

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Zaxid.net, за даними патрульної поліції Львова, більшість з складених на нього протоколів стосуються водіння в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

"Вчора ввечері на вул. Вашингтона патрульні помітили автомобіль Mercedes-Benz, водій якого порушив ПДР. Коли інспектори зупинили транспортний засіб, то побачили там іноземця з ознаками наркотичного сп'яніння. Водій пред'явив тимчасовий талон на право керування транспортним засобом. Інспектори здивувалися, адже в талоні не було вільного місця", - йдеться у повідомленні правоохоронців.
Читайте також: Поліція на Рівненщині затримала водія-втікача, який збив на смерть на "зебрі" двох жінок. ФОТО

Патрульні Львова всьоме за два місяці затримали пяного водія-іноземця 01

Виявилося, що це той самий іноземець, який нещодавно розбив два свої автомобілі і на якого неодноразово складали протоколи за керування авто в нетверезому стані. Оскільки цього разу водій відмовився від огляду на стан наркотичного сп'яніння, на нього знову склали протокол за нетверезе керування авто та постанову за порушення ПДР.

Після цього чоловіка зупиняли нетверезим 16 вересня, 21 вересня він розбив свій автомобіль і став винуватцем ДТП, а 26 вересня, 3, 4 жовтня та 8 жовтня його затримували нетверезим, однак за кермом іншого автомобіля.

Права водія у чоловіка вилучили, однак він має право користуватися тимчасовим талоном, доки його справу не розгляне суд.
Читайте також: Загиблими під колесами маршрутки в Києві виявилися полковник Валерій Корнієнко з дружиною, - заступник міністра інформполітики Золотухін
Загалом уночі з 4 на 5 листопада патрульні склали 18 протоколів за керування автомобілями в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
Топ коментарі
+16
Цензор, заканчивайте с этой дебильной толерантностью уже... У иностранца есть национальность и гражданство? Почему не называете? В чем проблема? Иностранцы обижаются..., - может преступление совершил немец.., а мы в мыслях проклинаем французов или азербайджанцев и вообще всех не украинцев!!!
показати весь коментар
05.11.2017 16:53 Відповісти
+15
У нас в Днепре,каждый мусор считает своим долгом синим поехать,а когда поимают корочку тыкнуть.От безнаказаности эти "херои" становятся ими.Показал корочку вне службы,долженн быть срок.
показати весь коментар
05.11.2017 16:43 Відповісти
+12
если столько правонарушений .а он за рулем-роспустить всю патрульную полицию....фиксаторов можно и пенсионного возраста нанять в каждом доме с зарплатой патрульного.будет 24 часа из окна мониторить все происходящее..
показати весь коментар
05.11.2017 16:52 Відповісти

Завантаження...