Патрульні Львова всьоме за два місяці затримали п'яного водія-іноземця
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Zaxid.net, за даними патрульної поліції Львова, більшість з складених на нього протоколів стосуються водіння в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
"Вчора ввечері на вул. Вашингтона патрульні помітили автомобіль Mercedes-Benz, водій якого порушив ПДР. Коли інспектори зупинили транспортний засіб, то побачили там іноземця з ознаками наркотичного сп'яніння. Водій пред'явив тимчасовий талон на право керування транспортним засобом. Інспектори здивувалися, адже в талоні не було вільного місця", - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Виявилося, що це той самий іноземець, який нещодавно розбив два свої автомобілі і на якого неодноразово складали протоколи за керування авто в нетверезому стані. Оскільки цього разу водій відмовився від огляду на стан наркотичного сп'яніння, на нього знову склали протокол за нетверезе керування авто та постанову за порушення ПДР.
Після цього чоловіка зупиняли нетверезим 16 вересня, 21 вересня він розбив свій автомобіль і став винуватцем ДТП, а 26 вересня, 3, 4 жовтня та 8 жовтня його затримували нетверезим, однак за кермом іншого автомобіля.
Права водія у чоловіка вилучили, однак він має право користуватися тимчасовим талоном, доки його справу не розгляне суд.
Загалом уночі з 4 на 5 листопада патрульні склали 18 протоколів за керування автомобілями в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
"Вчора ввечері на вул. Вашингтона патрульні помітили автомобіль Mercedes-Benz, водій якого порушив ПДР. Коли інспектори зупинили транспортний засіб, то побачили там іноземця з ознаками наркотичного сп'яніння. Водій пред'явив тимчасовий талон на право керування транспортним засобом. Інспектори здивувалися, адже в талоні не було вільного місця", - йдеться у повідомленні правоохоронців.

Виявилося, що це той самий іноземець, який нещодавно розбив два свої автомобілі і на якого неодноразово складали протоколи за керування авто в нетверезому стані. Оскільки цього разу водій відмовився від огляду на стан наркотичного сп'яніння, на нього знову склали протокол за нетверезе керування авто та постанову за порушення ПДР.
Після цього чоловіка зупиняли нетверезим 16 вересня, 21 вересня він розбив свій автомобіль і став винуватцем ДТП, а 26 вересня, 3, 4 жовтня та 8 жовтня його затримували нетверезим, однак за кермом іншого автомобіля.
Права водія у чоловіка вилучили, однак він має право користуватися тимчасовим талоном, доки його справу не розгляне суд.
Загалом уночі з 4 на 5 листопада патрульні склали 18 протоколів за керування автомобілями в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.
Топ коментарі
+16 Лео Кот
показати весь коментар
05.11.2017 16:53 Відповісти Посилання +15 kostjaua5
показати весь коментар
05.11.2017 16:43 Відповісти Посилання +12 МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ
показати весь коментар
05.11.2017 16:52 Відповісти Посилання