8888 відвідувачів онлайн

Суд заарештував нерухомість підозрюваних у "справі рюкзаків", - САП

аваков александр

Солом’янський районний суд Києва заарештував нерухомість сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра, колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, а також харківського підприємця Володимира Литвина.

Про це Українським Новинам сказав заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко, передає Цензор.НЕТ.

"Суд частково задовольнив наші клопотання і заарештував нерухомість Чеботаря і (фігуранта справи Володимира) Литвина. В Авакова квартиру заарештовано", - повідомив він.

Прокурор зазначив, що суди ще продовжують розглядати клопотання про арешт майна підозрюваних.

На цей момент в жодному клопотанні відмовлено не було.

Також читайте: САП оскаржила запобіжний захід підозрюваним у "справі рюкзаків"

Нагадаємо, 31 жовтня 2017 Національне антикорупційне бюро України провело обшуки в сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У лютому 2017 року було опубліковано відео, зняте прихованою камерою, на якому людина, схожа на сина голови МВС Арсена Авакова Олександра обговорює з людиною, схожою на екс-заступника міністра Сергія Чоботаря поставку партії рюкзаків для підрозділів відомства за завищеною ціною.

Діалог на відео датований груднем 2014 року, а вже в лютому 2015 року МВС дійсно закупило рюкзаки на 16,5 млн грн.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відкидав будь-які звинувачення в причетності його родини до закупівлі рюкзаків.

У МВС дії НАБУ назвали політичними і юридично необґрунтованими.

"Цілком очевидно, що за цим стоять певні зовнішні і внутрішні сили, наміром яких є реставрація старої корумпованої системи "кришування" і "договорняків". Національне антикорупційне бюро України займається політичною, а не юридичною діяльністю, що є неприпустимим, і вимагає негайної корекції", - сказано в повідомленні міністерства.

Національне антикорупційне бюро України оголосило про підозру двом фігурантам "справи про рюкзаки".

1 листопада Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід фігуранту "справи рюкзаків" - синові глави МВС Арсена Авакова Олександру у вигляді особистого зобов'язання. Екс-заступника міністра МВС Чеботаря також відпустили під особисте зобов'язання. Так само суд відпустив під особисте зобов'язання третього фігуранта "справи про рюкзаки".

Топ коментарі
+26
А по делу брильянтовых прокуроров как дела ?
показати весь коментар
08.11.2017 15:30 Відповісти
+20
В саудовской аравии собираются конфисковать 800 млрд долларов коррупционных денег. Арестованы около 80 человек из низ 11 принцев. А у нас даже с этой гопотой никто не может справиться. Наваривать на войне - это мародерство. Возможно ли было бы сыну авакова заниматься перепродажей рюкзаков для МВД, если бы его папа его не возглавлял? И это все делают богатые люди, просто при всех своих деньгах они остаются дешевыми чмошниками, мелкими грязными жуликами, не брезгающими ничем.
Вся Украина собирает деньги , отдает последнее не им , а армии, укреплению страны- а они не могут остановиться красть . Это видео с рюкзаками очень показательно и глобально. Надеюсь, никто не сомневается, что так происходит во всем, только вот видео нет пока.
показати весь коментар
08.11.2017 15:41 Відповісти
+17
Экспертиза обнаружила Шо бриллианты не настАяШШШие...
показати весь коментар
08.11.2017 15:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А по делу брильянтовых прокуроров как дела ?
показати весь коментар
08.11.2017 15:30 Відповісти
Экспертиза обнаружила Шо бриллианты не настАяШШШие...
показати весь коментар
08.11.2017 15:37 Відповісти
Так вроде были настоящие, только очень сильно маленькие -почти пыль. А теперь оказывается, что стекло это было. Интересно, а как дела с наркотиками, которые тоже там были, только про них почему- то вообще забыли.
показати весь коментар
08.11.2017 15:43 Відповісти
Экспертиза АПнаружила Шо то были биАдаФки и никакоВа АтнАшения к наркотика нЄ імЄли...
показати весь коментар
08.11.2017 15:48 Відповісти
Ну а взятки тоже не было? Их же сначала взяли на взятке от предпринимателя, у которого они отжимали мусорный бизнес.
показати весь коментар
08.11.2017 15:51 Відповісти
ЕтА чістА пАдстАвА... ДЄньгі былі нЄ нАстАяШШиЄ...
показати весь коментар
08.11.2017 15:55 Відповісти
То стиральный порошок человек жене купил, ну не раскачивай лодку троль путинский.
показати весь коментар
08.11.2017 15:49 Відповісти
Так они еще и стирали на работе? Бедные бриллиантовые прокуроры)).
показати весь коментар
08.11.2017 15:53 Відповісти
НЄ тОКА стіралі, еШо и зубі чістілі...
показати весь коментар
08.11.2017 15:56 Відповісти
...и отмывали, отмывали, отмывали!
показати весь коментар
08.11.2017 15:58 Відповісти
Ані очЄнь бАялісь бактЄріЄФ... По єтому і милісь очЄнь мноХа...
показати весь коментар
08.11.2017 16:06 Відповісти
толченый анальгин...
показати весь коментар
08.11.2017 16:07 Відповісти
Во-во, он самій...
показати весь коментар
08.11.2017 16:11 Відповісти
А финансовое имущество када арестуют? Или еще не поделились, поэтому арестовали недвижимость?
показати весь коментар
08.11.2017 15:44 Відповісти
Та й хреін з ними! Тут Аваков, виходить, в злидні подався. Отож,- від тюрми і від суми....
показати весь коментар
08.11.2017 17:01 Відповісти
Гойсман то поумней. У тещи угол снимает, нерухомости не имеет
показати весь коментар
08.11.2017 15:31 Відповісти
Да и семейство луциков нищие, но бухгалтерша - просто гений по недвижимости.
показати весь коментар
08.11.2017 15:32 Відповісти
И в декларации Запорожец 1966 года прописан!
показати весь коментар
08.11.2017 15:33 Відповісти
пока вы долго раздумывали у фигурантов имущества будет по-минимуму...
(старая квартира, собачья будка и ВАЗ) остальное - по родственникам пристроили
показати весь коментар
08.11.2017 15:31 Відповісти
сыну авякяна пох у него крутой ролекс на наге...
показати весь коментар
08.11.2017 15:31 Відповісти
Суд арестовал недвижимость подозреваемых по "делу рюкзаков", - САП - Цензор.НЕТ 6124
показати весь коментар
08.11.2017 15:31 Відповісти
Собака с милицией приходила!
показати весь коментар
08.11.2017 15:33 Відповісти
сабаков из милиции?
показати весь коментар
08.11.2017 16:51 Відповісти
http://expres.ua/news/2017/11/08/270759-zhurnalisty-pokazaly-video-yih-pobyly-prylotom-medvedchuka-rosiyi Журналісти показали відео, як їх побили перед прильотом Медведчука з Росії | Експрес - онлайн
показати весь коментар
08.11.2017 15:32 Відповісти
http://news.eizvestia.com/news_politics/full/811-spalilas-nardep-obnarodoval-sekretnuyu-perepisku-nadezhdy-savchenko Нардеп обнародовал секретную переписку Надежды Савченко
показати весь коментар
08.11.2017 15:47 Відповісти
А Геращенко молчит? Или занят перерегистрацией своего имущества на хомячка соседа по даче?
показати весь коментар
08.11.2017 15:34 Відповісти
А где же теперь Арсен будет жить? Хоть бы будку какую...
показати весь коментар
08.11.2017 15:38 Відповісти
В рюкзаку
показати весь коментар
08.11.2017 15:41 Відповісти
А при чем тут? Арест подразумевает запрет на отчуждение имущества по большому счету. И только. Пользоваться всем можно. Следственный судья может всегда арест отменить. Или в приговоре потом. Прошу здесь особо не возбуждаться по этому поводу.
показати весь коментар
08.11.2017 17:13 Відповісти
Расслабься, дай хоть помечтать
Его дом - тюрьма
С большой вероятностью
показати весь коментар
08.11.2017 17:42 Відповісти
В саудовской аравии собираются конфисковать 800 млрд долларов коррупционных денег. Арестованы около 80 человек из низ 11 принцев. А у нас даже с этой гопотой никто не может справиться. Наваривать на войне - это мародерство. Возможно ли было бы сыну авакова заниматься перепродажей рюкзаков для МВД, если бы его папа его не возглавлял? И это все делают богатые люди, просто при всех своих деньгах они остаются дешевыми чмошниками, мелкими грязными жуликами, не брезгающими ничем.
Вся Украина собирает деньги , отдает последнее не им , а армии, укреплению страны- а они не могут остановиться красть . Это видео с рюкзаками очень показательно и глобально. Надеюсь, никто не сомневается, что так происходит во всем, только вот видео нет пока.
показати весь коментар
08.11.2017 15:41 Відповісти
а все началось с луцыка...из-за него теперь через одного министры мвд в камере отсиживать будут...
показати весь коментар
08.11.2017 15:51 Відповісти
Я даю гарантию, что Аваков уже созванивается с Саакашвили, уточняя расценки на включение его в расписание выступлений на "всенародном майдане". Речь будет посвящена невинно угнетенным сыновьям отечества. Если у Ляшко отберут его любимый анальный массажер, он тоже присоединится к митингу "обиженных несправедливой властью". В общем, примерно к Новому Году там будет не 60 человек, а не меньше 150. Включая хромающих героев: Мосийчука, Юлю и Кернеса.

Любая трагедия на второй итерации превращается в фарс.
показати весь коментар
08.11.2017 15:52 Відповісти
арсен рюкзаков- наволочь, зарабатывающая на крови людей
показати весь коментар
08.11.2017 15:55 Відповісти
Да, На рюкзакова все давят и давят. А украл какую то мелочь..... 14 лимонов.
показати весь коментар
08.11.2017 15:56 Відповісти
Это политический заказ.
показати весь коментар
08.11.2017 16:04 Відповісти
недвижимость на папе или на сыне?
показати весь коментар
08.11.2017 16:09 Відповісти
а что у вас ребята в рюкзаках ???
показати весь коментар
08.11.2017 16:10 Відповісти
Клоуни порошенківські..... Х ціна тим рюкзакам і х ціна українським судам.... А якщо так і далі буде, то і вся україна впаде до такої ж ціни.....
показати весь коментар
08.11.2017 16:10 Відповісти
відкинувши емоції
-бізнесмен хоча втридорога продати свій товар, де тут "розкрадання" держ коштів?
не хочеш по ляму рюкзак - не купляй, найди іншого постачальника, хочеш купляй- ціна лям

якщо ж аваков молодший здійснював тиск (мол не купиш звільнять з мвс і т.д.) - то якого Х тоді немає авакова старшого серед підозрюваних?!

загалом ще одна показушно-брєдова справа
показати весь коментар
08.11.2017 16:11 Відповісти
Авакову-младшему вменяют в вину, что себестоимость его рюкзаков копеечная. Но это нормально для бизнеса - купить подешевле, продать подороже. Вот газ украинской добычи стоит в сравнительно недорого, но нам его продают по Роттердам+ в 4 раза дороже, хотя он по Конституции собственность народа
показати весь коментар
08.11.2017 16:13 Відповісти
Вижу собаки в комментариях гавкают. Но караван идет, страна очищается.
показати весь коментар
08.11.2017 16:17 Відповісти
Собаці однаково хто її хазяїн , буде захищати і все . В Україні є ціла стайня - мінстерство таких собак.
показати весь коментар
08.11.2017 16:21 Відповісти
Собаков всех устраивает. Правильно говорят, ихний воровской караван идет дальше. Держаться они вместе и баласт никто пока сбрасывать не собирается. Как - то грустно товарищи.
показати весь коментар
08.11.2017 16:38 Відповісти
Не только грустно. А очень больно и обидно...
показати весь коментар
08.11.2017 16:55 Відповісти
А ГДЕ МОРДА РОЗБИТАЯ ПРЕСТУПНИКА ПО СЕРЬЁЗНОМУ ДЕЛУ !!!???
показати весь коментар
09.11.2017 03:05 Відповісти
Бідні шо церковні миші, злидні на утриманні бабусь матусь дружин. У слідчих не вистачає розуму дослідити звідки у жіночок статки на придбайня й утримання того майна і чи сплачені всі податки. Генпрокурвор призначений з потуранням конституції - то про яку законність і правову державу може йти мова.
показати весь коментар
09.11.2017 07:14 Відповісти