9710 відвідувачів онлайн

У МінТОТ почали створення реєстру руйнувань у зоні АТО, - Тука

тука
Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Починаємо займатися складанням такого реєстру. На жаль, наявність такого реєстру не передбачена жодними нормативними документами - ні підзаконними актами, ні законами. Тому це буде зроблено виключно за нашою ініціативою. Можливо, навіть у рамках якоїсь недержавної громадської організації", - заявив він у відповідь на питання, чи не бажає міністерство скласти єдиний державний реєстр руйнувань у зоні АТО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЄС допоможе Україні у відновленні Донбасу після реінтеграції окупованих територій, - Тука
Топ коментарі
+9
а смысл их рахувать?
у нас до сих пор нет стороны АГРЕССОРА!!!!КАРЛ!!!! ДО СИХ ПОР!!!!
К кому то иски будем выставлять???)))
К впопуЧленцам???
показати весь коментар
13.11.2017 22:11 Відповісти
+6
Правильно. Других проблем уже нет . АТО Петька- БРЕХЛИВЫЙ закончил уже давно за две недели.Теперь осталось только создать реестры,бабки под это попилить.
показати весь коментар
13.11.2017 22:11 Відповісти
+6
Ларчик проще открывается - изъять у тех жителей Украинские паспорта и выдать вид на жительство....А гражданство - только после экзамена по Украинскому языку и излечения от "Бамбас всех людей на планете кормил"".....- Пусть сначала себя прокормят, --недоноски без роду и племени...
показати весь коментар
13.11.2017 22:32 Відповісти

Завантаження...