У МінТОТ почали створення реєстру руйнувань у зоні АТО, - Тука

"Починаємо займатися складанням такого реєстру. На жаль, наявність такого реєстру не передбачена жодними нормативними документами - ні підзаконними актами, ні законами. Тому це буде зроблено виключно за нашою ініціативою. Можливо, навіть у рамках якоїсь недержавної громадської організації", - заявив він у відповідь на питання, чи не бажає міністерство скласти єдиний державний реєстр руйнувань у зоні АТО.
у нас до сих пор нет стороны АГРЕССОРА!!!!КАРЛ!!!! ДО СИХ ПОР!!!!
К кому то иски будем выставлять???)))
К впопуЧленцам???