5158 відвідувачів онлайн
2 891 30

ІнГЗК нарощує збитки через "Укрзалізницю", - гендиректор

ингок

Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат (ІнГЗК) нарощує в листопаді 2017 року збитки через ненадання ПАТ "Укрзалізниця" піввагонів парку ЦТЛ.

Про це повідомив генеральний директор підприємства Олександр Герасимчук, пише uaprom.info.

"Ситуація в частині забезпечення нашого навантаження піввагонами УЗ порівняно з п'ятницею абсолютно не зрушила з мертвої точки, а тільки навпаки посилюється. Ми як і раніше катастрофічно недоотримуємо напіввагони і маємо значні труднощі з відвантаженням продукції. Збитки комбінату ростуть, а з боку УЗ не видно навіть намірів хоч якось ситуацію виправити", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.
За його словами, за минулі 12 днів листопада за наявності підтверджених заявок, ІнГЗК недоотримали 1165 піввагонів, хоча ще в п'ятницю ця цифра була на рівні 887.

"З початку місяця ми вже недовантажили в парку ЦТЛ на адресу наших покупців, в тому числі і зарубіжних, 81 тис. т товарної продукції. При цьому і сама УЗ, за нашими підрахунками, недоотримала понад 8,4 млн грн", - зазначив глава комбінату.
При цьому Олександр Герасимчук допустив, що з такою неефективною роботою "Укрзалізниця" і в 2018 році буде показувати свої збиткові баланси і говорити про необхідність підняти тарифи.
"Вчора направив Є.Кравцову офіційне звернення, в якому вказав, що до кінця місяця нам потрібно відправляти щодоби не менше 2 маршрутів в парку УЗ (це всього 30% нашого навантаження, що навіть менше частки УЗ на ринку піввагонів України). Чекаю відповідну реакцію керівника УЗ на те, що відбувається і сподіваюся на те, що найближчим часом ситуація із забезпеченням ІнГЗК піввагонами УЗ буде стабілізована!", - констатував керівник підприємства.
Як повідомлялося раніше, "Укрзалізниця" зірвала контракти ІнГЗК з українськими і зарубіжними металургами.
Топ коментарі
+2
Катастрофа! Рыжий терпит убытки.
показати весь коментар
15.11.2017 10:29 Відповісти
+1
Цензор, зачем эта ахметовская джинса?
показати весь коментар
15.11.2017 11:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я считаю, что если на УЗ убрать поезда как таковые, а со всех граждан принудительно взимать плату за билеты, то УЗ станет сверхприбыльной. У них же все проблемы из-за поездов.
показати весь коментар
15.11.2017 11:55 Відповісти
УЗ вже давно прибутковий бізнес і їх не хвилюють проблеми інших, почекайте трохи і знову піднімуть тарифи, потрібно ж якось нові туалети трясця відбивати, 2017 рік на дворі, а ми як у рабстві живемо, через таких управлінців
показати весь коментар
15.11.2017 12:41 Відповісти
Для государства УЗ - убыточная, для отдельных личностей при власти, это очень выгодный прибыльный бизнес.
показати весь коментар
15.11.2017 22:58 Відповісти
да зря вы так - отдельных
для очень многих, на самом деле
там есть контролирующие от БПП, тот же луганский Алешенька, раньше при Туке стоявший
есть там смотрящие от НФ через Омеляна, много людей "кушают" с нее
показати весь коментар
16.11.2017 09:13 Відповісти
Скажите мне,если УЗ убыточное предприятие - где они берут деньги на такие зарплаты? Кравцов получает 1.2млн гривен в месяц!
показати весь коментар
16.11.2017 11:31 Відповісти
Бальчун.. ну сколько можно уже издеваться на реформаторами из УЗ?
показати весь коментар
15.11.2017 10:28 Відповісти
бальчун уже давно не при делах вообще-то. Сейчас и.о начальника УЗ - Кравцов!
показати весь коментар
16.11.2017 11:31 Відповісти
Катастрофа! Рыжий терпит убытки.
показати весь коментар
15.11.2017 10:29 Відповісти
пусть попросит у своего бальона "Восток" там дофигища вагонов осталось. Ваще не вижу проблем.
показати весь коментар
15.11.2017 11:48 Відповісти
Нет, катастрофа в том, что терпят убытки сотни предприятий. И если непонятно, почему это катастрофа, то как бы и не знаю, что добавить. У Ахметова денег до конца жизни хватит, а вот наша экономика сильно кашляет.
показати весь коментар
15.11.2017 12:01 Відповісти
Вообще то в заметке не указаны причины нехватки вагонов, в источнике тоже. Может они хотят скидок, первоочередности, или еще какой нибудь халявы.
показати весь коментар
15.11.2017 12:14 Відповісти
А потом жалуются, что "Дефицит внешней торговли товарами вырос в 2 раза, - Госстат". Предприятия ГМК надо поддерживать по полной, а не палки в колеса вставлять. Кондитерка нам баланс торговли не выровняет.
Бездари рукожопые...
показати весь коментар
15.11.2017 10:32 Відповісти
УЗ поддерживает тех кто платит. Вот союз химиков не испытывает проблем с вагонами потому,что дают взятки. Металлургия этих взяток на дает. Вот и результат!
показати весь коментар
16.11.2017 11:32 Відповісти
Давно пора на рудных горах ИнГОКа развивать альпинизм. А в карьеры залить водой, и дайвинг.
показати весь коментар
15.11.2017 11:18 Відповісти
И пусть все металлурги плавают, рыбу там ловят,и таким образом кормят семьи? Смешно!
показати весь коментар
16.11.2017 11:33 Відповісти
Не, лучше мухоморы выращивать. Для Закатных хлопцев.
показати весь коментар
16.11.2017 14:46 Відповісти
Цензор, зачем эта ахметовская джинса?
показати весь коментар
15.11.2017 11:58 Відповісти
Это в первую очередь стабильность работы предприятий Украины и налоги. Подрядчиков и поставщиков знаешь сколько ???
показати весь коментар
15.11.2017 13:37 Відповісти
Пусть у частни ков вагоны берут. Сами сказали, УЗ - только 30% рынка.
показати весь коментар
16.11.2017 01:54 Відповісти
Уже минимум две области пожаловались на работу УЗ, сотни предприятий, про пассажиров я промолчу, потому что каждый, кто пользовался услугами нашей железной дороги, найдёт что сказать. ЗА все эти годы УЗ стремительно демонстрирует ухудшение качества предоставляемых услуг, а из-за того, что деньги в модернизацию не вкладывались раньше, более 90% локомотивов нуждаются в ремонте или замене.
показати весь коментар
15.11.2017 11:59 Відповісти
вот подымут цены на вагоны УЗ до рыночных и не будет никаких вопросов к УЗ
показати весь коментар
16.11.2017 01:56 Відповісти
нічого з цього не буде дорогі друзі,керівництво "УЗ" плювати хотіло на проблеми інших, головне щоб до їх кишень капали гроші, а те що там у когось через їх тарифи може зупинитися виробництво і як це вплине на економіку, та це взагалі їх не стосується немає впливу на них ні в кого
показати весь коментар
15.11.2017 12:38 Відповісти
НА БАРРИКАДЫ!!!ЗАЩИТИМ АХМЕТКУ!!!
показати весь коментар
15.11.2017 19:43 Відповісти
Причем тут Ахмет, дело в том, что распределение вагонов происходит непрозрачно, химики, индус, почему то с вагонами, т.к. все завязано на коррупции, откатах.
показати весь коментар
15.11.2017 22:51 Відповісти
я те умоляю! был бы тут,к примру,"рошен,так тут столько радости бы было...а тут ахметку защищают...пи...ц опустились!
показати весь коментар
16.11.2017 00:27 Відповісти
Непрозрачность в том что они в 2 раза дешевле берут чем частники.
Подымут цены до средней по рынку и вся непрозрачность пропадет
показати весь коментар
16.11.2017 01:56 Відповісти
Недавно читал, что УЗ собиралась запускать автоматизированную систему распределения вагонов, еще не запустили получается? или это результат ее работы в действии?
показати весь коментар
15.11.2017 22:56 Відповісти
Запустят,когда придумают как обеспечить вагонами "нужные предприятия" в обход системы.
показати весь коментар
16.11.2017 11:30 Відповісти
Вся металлургия в целом несет огромные убытки из-за Укрзализныци. Недостаток вагонов сказывается,как не крути. А чтобы получить нормальное количество вагонов -надо дать взятку!
показати весь коментар
16.11.2017 11:29 Відповісти