10351 відвідувач онлайн
5 331 59

Тарифи на електроенергію для населення не підвищуватимуть, - глава НКРЕКП Вовк

нкрэку

Глава Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк заявив, що тарифи для населення, незважаючи на зростання ОРЦ, наступного року не буде підвищено.

"Перше, щоб усіх заспокоїти. Питання зміни тарифів на електроенергію для населення сьогодні комісією не розглядається", - заявив глава регулятора, пише Обозреватель.
За словами Дмитра Вовка, для зростання ОРЦ (оптової ринкової ціни електроенергії) є низка об'єктивних факторів, на які Комісія не впливає. "Є величезна кількість факторів, на які комісія не має впливу, але вони є фундаментальними і базовими, істотно впливають на рівень тарифу. До них належать ціни на міжнародних ринках на сировину, в тому числі на вугілля і на газ. До них належать зміни курсів валют. До них належать зміни інфляції в країні та очікування уряду, які затверджуються окремою постановою на наступний рік. До них належать зміни заробітних плат у промисловості, тому що вони є елементом витрат усіх тарифів", - сказав він.
Він також підкреслив, що якщо ціни на сировину на міжнародних ринках зростають, якщо курс виріс на 5%, якщо фактична інфляція вже 12%, якщо на наступний рік закладається інфляція урядом цін виробників 10%, то очевидно, що в 2018 році зростання ОРЦ буде. Однак ці зміни можна порівняти зі зростанням позначених факторів і вони впливатимуть тільки на тарифи непобутових споживачів.
Нагадаємо, НКРЕКП опублікувала обгрунтування до проекту рішення "Про затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на 2018 рік". Ціна вугілля, яку НКРЕКП пропонує закласти в ОРЦ на 2018 рік, нижче реальної спотової вартості вугілля на міжнародних ринках на 11,27%. У документі зазначено, що індикативна ціна вугілля, розрахована за формулою Роттердам + за період листопад 2016 - жовтень 2017 року, становить 82,44 $/тонну. Це вище поточної вартості, закладеної в тарифі на 2017 рік, однак нижче за реальну ціну вугілля на міжнародних ринках.
"Додатково слід зазначити, що середня ринкова ціна вугілля на європейському ринку за жовтень склалася на рівні 91,73 $/тонну", - наголошується в документі.
Згідно з даними експертів аналітичної платформи VoxUkraine, очолюваної професором Пітсбурзького університету Тимофієм Миловановим, в Україні зберігаються найнижчі в Європі тарифи на електроенергію.
Топ коментарі
+19
Тарифы на электроэнергию для населения поднимать не будут, - глава НКРЭКУ Вовк - Цензор.НЕТ 9295
показати весь коментар
22.11.2017 18:04 Відповісти
+15
Значит ожидаем повышения. Усе по феншую
показати весь коментар
22.11.2017 17:43 Відповісти
+11
Питання зміни тарифів на електроенергію для населення не розглядається.Бо буде змінено без розгляду...
показати весь коментар
22.11.2017 17:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
(((щастье та какое)))
показати весь коментар
22.11.2017 17:43 Відповісти
Та да...
показати весь коментар
22.11.2017 17:46 Відповісти
За прошлый год Ахметов удвоил состояние и теперь у него $4,6 миллиарда.

Ахметову нужен еще миллиард, но так и быть не в следующем году!

показати весь коментар
22.11.2017 18:01 Відповісти
а в 2013 году у ахметки было 12 млрд. баксов
показати весь коментар
23.11.2017 10:30 Відповісти
Ну так сам же и поддержал "Путенввведивойска"
Кто ему доктор? Потом бегал, кричал "давайте погудим"
Если Коломойский не захотел в Днепропетровске сепаров - сепары там и не появились.
Тарифы на электроэнергию для населения поднимать не будут, - глава НКРЭКУ Вовк - Цензор.НЕТ 1363
показати весь коментар
23.11.2017 13:23 Відповісти
...это не объявление, это предупреждение
...это ежеле по медицине - прививка, инфо технолоджизомбирен...
...народ потрёт, помнет и подсознательно напряжетси...
...шестерки проанализирують и рецептик выдадут на скоко поднять не опасно, для жопы изрекшаго ни с таго, ни з сего, таку ******* навыну...

...а потом ***** "без объявления войны" тихо подымут, и мы тихо понесём...
показати весь коментар
22.11.2017 18:01 Відповісти
..... ато ********* нападёть. Во-как.
показати весь коментар
22.11.2017 18:03 Відповісти
И не говори,осчастливил.
показати весь коментар
22.11.2017 18:34 Відповісти
Уря?
показати весь коментар
22.11.2017 20:55 Відповісти
Значит ожидаем повышения. Усе по феншую
показати весь коментар
22.11.2017 17:43 Відповісти
не расслабляться!
это только до Нового года!!!
а там... как получится..
показати весь коментар
22.11.2017 17:43 Відповісти
...надеисси?
показати весь коментар
22.11.2017 18:08 Відповісти
ЧетаНеПонял... Тебя же заблокировали, Цензор севодня глаголил....
Беги, беги балезный....
показати весь коментар
22.11.2017 17:45 Відповісти
Питання зміни тарифів на електроенергію для населення не розглядається.Бо буде змінено без розгляду...
показати весь коментар
22.11.2017 17:46 Відповісти
https://censor.net/user/404940 - 5 баллов !
показати весь коментар
22.11.2017 17:58 Відповісти
який нах..ріст цін на вугілля і газ? теплова енергетика займає біля 20% в загальному виробництві електроенергії в Україні.....**** рошенівська лапшу вішає
показати весь коментар
22.11.2017 17:46 Відповісти
порошенка и его шакал
показати весь коментар
22.11.2017 17:47 Відповісти
порошэнка не вуиноватый
...это всё они, боярье...
показати весь коментар
22.11.2017 18:12 Відповісти
Тарифы на электроэнергию для населения поднимать не будут. Сегодня,- мысленно добавил Вовк шакал.
показати весь коментар
22.11.2017 17:47 Відповісти
На СЕГОДНЯ хватит дуэлей
Тарифы на электроэнергию для населения поднимать не будут, - глава НКРЭКУ Вовк - Цензор.НЕТ 2129
показати весь коментар
22.11.2017 18:33 Відповісти
значат повесят тебя чуть позже!
показати весь коментар
22.11.2017 17:48 Відповісти
Зато на всё другое подняли.
Жэк и отопление у меня "подросли" по стоимости до европейского уровня. Токо пенсия продолжает сидеть в украинской жопе...
показати весь коментар
22.11.2017 17:48 Відповісти
Цены на продукты тоже уже европейские.
показати весь коментар
22.11.2017 17:54 Відповісти
И услуги подтягиваются...
показати весь коментар
22.11.2017 17:57 Відповісти
а ну ка европейские цены и тарифы в студию. Иначе попахивает балабольством.
показати весь коментар
23.11.2017 10:27 Відповісти
Ура! Вовка в прэзиденты
показати весь коментар
22.11.2017 17:48 Відповісти
[За три года обычная семья обеднела в четыре раза]: Посмотри! http://ua24ua.net/za_tri_goda_normalnaya_ukrainskaya_semya_obednela_v_chetire_raza/

Готовѣтє лыжи в Ростов , надлюки....
показати весь коментар
22.11.2017 17:52 Відповісти
які лижі? нам що тепер ще чекати, поки сніг випаде?
показати весь коментар
22.11.2017 19:01 Відповісти
Та да...
показати весь коментар
22.11.2017 19:02 Відповісти
Тарифы на электроэнергию для населения поднимать не будут, - глава НКРЭКУ Вовк - Цензор.НЕТ 7979
показати весь коментар
22.11.2017 17:55 Відповісти
слався слався слався петя царь! слався слався слався наш государь!!!
показати весь коментар
22.11.2017 18:04 Відповісти
Тарифы на электроэнергию для населения поднимать не будут, - глава НКРЭКУ Вовк - Цензор.НЕТ 9295
показати весь коментар
22.11.2017 18:04 Відповісти
ось в цій зграї вирощують таких Вовків
показати весь коментар
22.11.2017 18:09 Відповісти
Не хватает чувихи тысячелетия Ирки-вынеси-казла
показати весь коментар
22.11.2017 18:30 Відповісти
На кого ни глянешь на этой картинке,тварь на твари.
показати весь коментар
22.11.2017 18:33 Відповісти
Рошеновці мабуть впевнені, що вони неприкасаємі і вічні?
показати весь коментар
22.11.2017 18:05 Відповісти
Другими словами рошенковский сопляк сказал, что тарифы у нас не есть рыночные и не привязаны к мировым, як у Европи, если он утверждает, что цены не поднимутся (про опустятся в связи с мировой коньюктурой в его бошку даже не пришло) целый год, несмотря на колебания цен в мире на энергоносители
показати весь коментар
22.11.2017 18:29 Відповісти
ха ха, типа повышать не будут и народ счастлив, и уже не требуют снизить тариф "роттердам +". Браво!
показати весь коментар
22.11.2017 18:42 Відповісти
Тарифы на электроэнергию для населения поднимать не будут

А на что будут?
показати весь коментар
22.11.2017 18:43 Відповісти
расценки на высеры тролей
показати весь коментар
23.11.2017 10:31 Відповісти
Я не пойму, эта тварь сама говорила что его уволят в сентябре.
показати весь коментар
22.11.2017 18:48 Відповісти
Бомбу сделают ? Нема Ин поможет
показати весь коментар
22.11.2017 19:04 Відповісти
Вспомните сказку про семерых козлят.Там волк тоже добрым притворялся.
показати весь коментар
22.11.2017 19:05 Відповісти
Зарплаты и пенсии надо полагать тоже.
показати весь коментар
22.11.2017 19:49 Відповісти
Тарифы на электроэнергию для населения поднимать не будут, - глава НКРЭКУ Вовк - Цензор.НЕТ 3031
показати весь коментар
22.11.2017 19:56 Відповісти
вывсёврёти , это окрестности Бостона , район Гарварда
показати весь коментар
23.11.2017 10:35 Відповісти
Спасибо ринату леонидовичу! Вот человечище!!, с 21 копейки в 2013году поднял до 2х грн в 17м году, все о нас с вами думает благодетель!
показати весь коментар
22.11.2017 20:08 Відповісти
Ну теперечки заживем - Парыж, Цюрих, па утрам какава с чаем)))
показати весь коментар
22.11.2017 20:21 Відповісти
эта сволота еще и издевается
показати весь коментар
22.11.2017 22:41 Відповісти
Не ужели не понятно, что это зговор, они бы и по миллиону за кило назначили, но финшуй им подсказывает, что взбунтуются! Всё продуманно до мелочей, для некой группы компаний в Украине, Европейские цены и офшорные радости, на энергоресурсы произведенные, и добытые в Украине! Остальным сосите лапу и умирайте, разоряйтесь, закрывайтесь, они вам импортозамещение сделают. Ведь по ценам ЕС конкурентноспособность нулевая, и взять кредит, это подарить владельцу банка бизнес, землю... Зачем схемы незаконные, сложные, если можно Законно переложить деньги из бюджета в частные карманы, субсидией, 65% населения страны, по накрученным ставкам, оторванным от разума и выстроенной системы оплаты труда в Украине , за 25 лет. Положить все бизнесы страны , и возможность выжить, ради прибыли группы энерго-генерирующих компаний. Для накопления достаточных средств на выкупку земли Украинской. Параллельно загоняя владельцев паев, в нищету, для сговорчивости!
Хороший хозяин такого дисбаланса не допустил бы в внутреннем рынке, но нашим временщикам в правительстве, это не интересно, НА ЦЯРЮВАВ ТА ВТІК!
показати весь коментар
22.11.2017 23:13 Відповісти
Парашенко на гиляку с Гнойсманом за геноцид народа.
показати весь коментар
23.11.2017 01:25 Відповісти
цены не поднимают - Зрада! Геноцид!
А что, надо было чтоб подняли?
показати весь коментар
23.11.2017 10:28 Відповісти
Ниже посмотрите на тарифы на электроэнергию на мацковии , газ свой , нефть своя , а тарифы такие же как в Украине.http://energovopros.ru/issledovania/2322/2323/34883/
показати весь коментар
23.11.2017 10:34 Відповісти
У них зарплаты в 2-3 раза выше, даже в глубинке.
показати весь коментар
23.11.2017 11:15 Відповісти
50 беларусских рублей , знаем и верим