11326 відвідувачів онлайн
18 158 62

"Укртелеком" припинив послуги телеграфного зв'язку через збитки

укртелеком
ПАТ "Укртелеком" з 1 березня 2018 року припинить надання послуг телеграфного зв'язку загального користування для всіх категорій споживачів. Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише "Інтерфакс-Україна"
"Будуть припинені прийом, обробка і передача на доставку телеграм усіх видів і категорій", - йдеться в тексті оголошення.

Як пояснюється, це рішення було ухвалене через значне скорочення клієнтів, кількості відправлюваних телеграм, а також застаріле обладнання та відсутність підтримки з боку виробників.

Читайте також: Суд заарештував акції "Укртелекому", - Луценко

За словами прес-служби "Укртелекому", послуга відправки телеграми втратила свою популярність і її надання є збитковим для компанії.

"Відповідно, доходи від послуги щорічно вдвічі знижуються, і вони в кілька разів менше за витрати компанії на утримання телеграфу. Телеграфні послуги вже давно є збитковими для "Укртелекому" - це десятки мільйонів гривень на рік", - підкреслили в прес-службі.
Топ коментарі
+22
Услугу СМС можно в вести..
Пришел чел на почту
- мне телеграмку отправить ..
почтальонша на мобиле набивает текст и отправляет
к примеру в Львов , тамошняя почтальонша получает телеграмму смс и идет до адресу .
Получатель читает смс , отстегивает гривны почтальонше ...
П,С...там же , на месте , клиент может и ответ отправить через почтальоншу
показати весь коментар
23.11.2017 12:15 Відповісти
+18
ну, так скоро и голубиную отменят
показати весь коментар
23.11.2017 12:04 Відповісти
+18
Знищив Ахметов стратегічне підприємство для України!
показати весь коментар
23.11.2017 12:06 Відповісти

Завантаження...