Порошенко відбув до Брюсселя на саміт Східного партнерства, - Цеголко

Президент України Петро Порошенко вилетів на саміт Східного партнерства, який відбудеться 24 листопада в Брюсселі.
Про це у своєму акаунті в Твіттері написав прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко, передає Цензор.НЕТ.
"Президент відбув до Брюсселя, де візьме участь у саміті Східного партнерства і проведе переговори з лідерами кількох країн", - повідомив Цеголко.
Топ коментарі
+8 Днепропетровец
показати весь коментар
23.11.2017 12:29 Відповісти Посилання +5 SergTranscarpathian
показати весь коментар
23.11.2017 12:29 Відповісти Посилання +4 злой крот
показати весь коментар
23.11.2017 12:33 Відповісти Посилання