7879 відвідувачів онлайн
3 366 50

Порошенко відбув до Брюсселя на саміт Східного партнерства, - Цеголко

ес евросоюз

Президент України Петро Порошенко вилетів на саміт Східного партнерства, який відбудеться 24 листопада в Брюсселі.

Про це у своєму акаунті в Твіттері написав прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко, передає Цензор.НЕТ.
"Президент відбув до Брюсселя, де візьме участь у саміті Східного партнерства і проведе переговори з лідерами кількох країн", - повідомив Цеголко.
Читайте також: Саміт Східного партнерства зробить перший крок до "плану Маршалла", - Ірина Луценко

Порошенко відбув до Брюсселя на саміт Східного партнерства, - Цеголко 01
Топ коментарі
+8
Отбыл...отлетел..отошел...
показати весь коментар
23.11.2017 12:29 Відповісти
+5
А че до Ростова через Брюсель ближе?
показати весь коментар
23.11.2017 12:29 Відповісти
+4
Надеюсь навсегда))
показати весь коментар
23.11.2017 12:33 Відповісти

Завантаження...