Суд у Старобільську відмовив захисту Єфремова в скасуванні арешту, - ГПУ

"У ході судового засідання допитано одного свідка обвинувачення і розглянуто клопотання сторони захисту про скасування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. За результатами розгляду суд залишив Олександра Єфремова під вартою. Судовий розгляд у кримінальному провадженні триває", - йдеться у повідомленні.
Наступне засідання заплановане на 28 листопада, планують заслухати ще двох свідків у справі.
Нагадаємо, вранці 30 липня 2016 року в аеропорту "Бориспіль" Генпрокуратура затримала Єфремова за підозрою в заіханні на територіальну цілісність України.
У лютому 2015 року ГПУ вже затримувала Єфремова. Пізніше його заарештували з можливістю виходу під заставу в 3,7 млн грн. Однак екс-регіонал вийшов із СІЗО, оскільки за нього вніс заставу Борис Колесніков. За даними слідства, висунуті Єфремову звинувачення стосувалися фінансування сепаратистів на Луганщині.
против ефремки уже столько людей дали показания- начиная от бывшего рыго-депутата ландика и заканчивая дядей васей из-под забора, а ефремке до сих пор все еще не могут вынести окончательный приговор
пздц!!!