У Раді Європи розглядають можливість скасування санкцій проти Росії, - Ягланд

У Раді Європи розглядають питання про скасування санкцій проти Росії, які були накладені за агресію Москви щодо України.
Про це заявив генеральний секретар організації Турбйорн Ягланд в інтерв'ю виданню Financial Times, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
За його словами, таке рішення допускають через побоювання, що Росія у зв'язку з обмеженнями може вийти з цієї організації, а це, як вважають у Раді Європи, може стати ударом по захисту прав людини у світі.
Зараз РФ вимагає відновлення права голосу для своєї делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, яка здійснює контроль за Європейським судом з прав людини, а також дотриманням Конвенції про права людини 1949 року. Права цього голосу Росія позбулася після окупації українського Криму в 2014 році.
"Ніхто не хоче давати сигнал, що ми приймаємо анексію Криму. Справа не в підриві цієї принципової позиції", - уточнив Ягланд, додавши, що представники Ради Європи повинні "в перспективі мати на увазі мандат" організації, який передбачає "захист прав людини в Росії, в Криму і будь-де на континенті".
"Було б дуже погано, якби Росія покинула Раду Європи, ... тому що конвенція про права людини і Європейський суд з прав людини також важливі для російських громадян", - пояснив Ягланд. На його думку, "це буде і негативна подія для Європи".
"У нас буде Європа без Росії. Це буде великим кроком назад для Європи", - переконаний глава РЄ.
Ведь Порошенко лично торгует с рашкой, не вводит никаких санкций против рашистских оккупантов, наоборот наращивает торговлю с агрессором.
Поэтому в Европе смотрят на это и думают, раз граждан Украины это устраивает, что петя торгует с рашистами, значит и европейцы имеют право отменить санкции... Порошенко показывает всем пример, наращивания торговли с рашкой.