9389 відвідувачів онлайн
4 669 15

ОАЕ завершили внутрішньодержавні процедури щодо безвізу з Україною, - Клімкін

климкин

Об'єднані Арабські Емірати завершили внутрішньодержавні процедури щодо впровадження безвізового режиму з Україною.

Про це міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив 28 листопада під час форуму "Україна: у прагненні до рівноваги", передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

"Цей момент щодо віз. Я отримав повідомлення від ОАЕ, що вони завершили внутрішньодержавні процедури, тому це запускаємо", - сказав він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Великий портовий оператор з ОАЕ має намір інвестувати в Україну, - Порошенко. ФОТОрепортаж

Клімкін також висловив переконання в тому, що через два роки українці зможуть їздити без віз приблизно в сто країн.

"Я вважаю, що у зв'язку з тим, що ми зараз ведемо переговори щодо безвізового режиму або його спрощення з 20+ країнами, в принципі приблизно через два роки, можливо, навіть менше, українці зможуть їздити і до нас будуть їздити приблизно зі ста країн", - підкреслив він.

Нагадаємо, 2 листопада президент України Петро Порошенко з прем'єр-міністром ОАЕ, правителем Емірату Дубай шейхом Мухаммедом бін Рашид Аль Мактумом підписали меморандум про безвізовий режим. За словами Порошенка, меморандум набуде чинності в грудні 2017 року.
Топ коментарі
+2
- через 2 года Климкина, и его шефа уже не будет у власти. Придётся отвечать в суде на сохранённые дип.отношения с агрессором и много ещё за что.
показати весь коментар
28.11.2017 15:48 Відповісти
+2
Зрадофилы скажут : безвиз рулит,чтобы как можно больше умных и трудолюбивых людей покинули Украину навсегда.
показати весь коментар
28.11.2017 15:51 Відповісти
+1
Ну от,а що зрадофіли скажуть?Безвіз рулить!
показати весь коментар
28.11.2017 15:33 Відповісти

Завантаження...