ОАЕ завершили внутрішньодержавні процедури щодо безвізу з Україною, - Клімкін

Об'єднані Арабські Емірати завершили внутрішньодержавні процедури щодо впровадження безвізового режиму з Україною.
Про це міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив 28 листопада під час форуму "Україна: у прагненні до рівноваги", передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна"."Цей момент щодо віз. Я отримав повідомлення від ОАЕ, що вони завершили внутрішньодержавні процедури, тому це запускаємо", - сказав він.
Клімкін також висловив переконання в тому, що через два роки українці зможуть їздити без віз приблизно в сто країн.
"Я вважаю, що у зв'язку з тим, що ми зараз ведемо переговори щодо безвізового режиму або його спрощення з 20+ країнами, в принципі приблизно через два роки, можливо, навіть менше, українці зможуть їздити і до нас будуть їздити приблизно зі ста країн", - підкреслив він.
Нагадаємо, 2 листопада президент України Петро Порошенко з прем'єр-міністром ОАЕ, правителем Емірату Дубай шейхом Мухаммедом бін Рашид Аль Мактумом підписали меморандум про безвізовий режим. За словами Порошенка, меморандум набуде чинності в грудні 2017 року.
Топ коментарі
+2 Алекс Ермоленко
показати весь коментар
28.11.2017 15:48 Відповісти Посилання +2 Юрий Савулий
показати весь коментар
28.11.2017 15:51 Відповісти Посилання +1 Ron Ma
показати весь коментар
28.11.2017 15:33 Відповісти Посилання