11294 відвідувача онлайн
7 445 26

Терористи "ДНР" знеструмили Травневе. Жителям селища загрожує гуманітарна катастрофа, - штаб

электричество
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-центру АТО, опублікованому у Facebook.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Український воїн загинув від кулі снайпера під час вчорашнього обстрілу терористами Авдіївки, - СЦКК

На даний момент без світла залишаються понад 200 жителів селища, зазначають у штабі.
Українська сторона СЦКК заявляє, що навмисне припинення НЗФ ОРДО централізованого енергопостачання в населеному пункті Травневе створюють для його жителів труднощі, які можуть призвести до гуманітарної катастрофи.
Раніше повідомляли, що підрозділи Збройних Сил України взяли під контроль селища Гладосове і Травневе, що на північ від Горлівки, для передачі місцевим жителям необхідної гуманітарної допомоги.

Терористи ДНР знеструмили Травневе. Жителям селища загрожує гуманітарна катастрофа, - штаб 01
Топ коментарі
+13
А почему бы взамен,не отключить свет ВСЕЙ Лугандонии?
Тем более они за него не платят?!
Воти я хренею с таких позорных новостей.
Если я здесь,в Украине,не заплачу за электроэнергию,то меня естественно отключат.
И ведь НИКТо не будет вопить о гуманитарной катастрофе!
Там,прокаженные уроды,специально не платят и никто их не отключает.
Вдумайтесь!!!! Солдаты оккупанта,в тепле от Украины.
Убили украинского солдата,пошли обогрелись и снова убивать.
Ну и какой Липецкой Сволочи мы должны за это спасибо сказать?
показати весь коментар
29.11.2017 16:44 Відповісти
+11
Выкусили, хохлы?

В дынырэ уже 2018-й, а у вас ещё никак 2017-й не закончится.
показати весь коментар
29.11.2017 16:24 Відповісти
+3
https://newsone.ua/ru/slabonervnym-ne-smotret-v-seti-poyavilis-kureznye-foto-s-konkursa-krasoty-v-dnr/
Знаю по форуму одного горловчанина.. Да что там все его знают
показати весь коментар
29.11.2017 16:20 Відповісти

Завантаження...