На Івано-Франківській митниці з підприємців брали по $10 тис. хабаря на місяць (оновлено). ФОТО
Про це повідомляє пресцентр СБУ, інформує Цензор.НЕТ.
"Загальна сума неправомірної вигоди за місяць з одного суб’єкта ЗЕД (зовнішньо-економічної діяльності. - Ред.) становила близько 10 тис. доларів США (у гривневому еквіваленті 270 тис. грн.)", - йдеться у повідомленні.
У спецслужбі розповіли, що посадовці митниці використовували несанкціоноване візуальне спостереження. А для конспірації - залучили ряд посередників.
Поки що затримано одну людину - її спіймали на гарячому під час передачі хабаря. На Кропивницькій та Івано-Франківській митницях проводять обшуки, всім учасникам схеми планують оголосити підозри.
Джерела Цензор.НЕТ у правоохоронних органах повідомляють, що при обшуці у керівника регіональної митниці знайшли автомат та велику суму коштів.

як не соромно!