"Дякую за прихисток, "Азовсталь" - місце моєї смерті і мого життя", - фотограф Дмитро Козацький. ФОТОрепортаж
Посилання на знімки він залишив у своєму твіттері, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Ну от і все. Дякую за прихисток, "Азовсталь" - місце моєї смерті і мого життя", - написав Дмитро.
Він також виклав у загальний доступ зроблені раніше на "Азовсталі" світлини.
"До речі, поки я буду в полоні, залишу вам фото в найкращій якості, відправляйте їх на всі журналістські премії і фотоконкурси, якщо щось виграю, після виходу буде дуже приємно. Дякую всім за підтримку. До зустрічі ❤️", - написав Дмитро.
Цензор.НЕТ публікує оприлюднені ним фотографії.

























Але кожному, хто буде говорити "всьо нє так одночначно" показувати оце і питати: а що неоднозначно, чи двоїться в очах?
Це якщо у того, хто говорить про неоднозначність буде дипломатичний імунітет.
А якщо нема імунітету - починати його головою найближчі стіни рихтувати.
И этот народ ***** хотел победить???