8198 відвідувачів онлайн

Вранці російські війська вдарили із "Градів" по житлових кварталах Кривого Рогу, є жертви, - Резніченко. ФОТО

Ворог не припиняє обстрілів Дніпропетровщини.

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, інформує Цензор.НЕТ.

"Ворог не припиняє терору наших міст та сіл. На ранок російські війська обстріляли Інгулецький район Кривого Рогу. Усвідомлено ударили з "Градів" по житлових кварталах.

Цей підступний обстріл забрав життя 41-річної жінки, ще двоє людей з осколковими пораненнями госпіталізовані.

Пошкоджена школа і кілька будинків. Згоріла автівка, що стояла поряд", - йдеться в повідомленні.

Вранці російські війська вдарили із Градів по житлових кварталах Кривого Рогу, є жертви, - Резніченко 01

Вранці російські війська вдарили із Градів по житлових кварталах Кривого Рогу, є жертви, - Резніченко 02

Вранці російські війська вдарили із Градів по житлових кварталах Кривого Рогу, є жертви, - Резніченко 03

Топ коментарі
+10
Тоже не пойму.... Ну, возможно, хоть теперь накроют. Все-таки родной город Зе. А над многострадальным Харьковом вообще издеваются. Неужели мы не можем достать источники обстрела? Почему народу не отвечают на этот вопрос?
Сна нет. Днем люди работают, ночью дергаются.
показати весь коментар
09.07.2022 07:36 Відповісти
+6
Швидше за все обстріляли Інвгулець, який входить до складу міста Кривий Ріг, але розташований біля Широкого. Це близько 30 км по прямій від кацапських позицій поблизу Високопілля або Архангельського. Град добиває до 40 км.
показати весь коментар
09.07.2022 08:45 Відповісти
+4
ну так це прогнозовано наш бідоносець вчора тільки повернувся з дніпрпетровщини і тут біда
показати весь коментар
09.07.2022 07:53 Відповісти

Завантаження...