ЗСУ ліквідували російського підполковника Кошелева, який на параді в Москві вів колону десантних БМД-4М. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомив блогер, полковник ЗСУ Анатолій Штефан.
Він зазначив: "В Україні демобілізувався підполковник ВДВ Кошелев Сергій зі складу 137-го повітряно-десантного полку. У травні 2022 року очолював колону десантних бойових машин БМД-4М на параді до Дня Перемоги".
Топ коментарі
+67 Yevgeny Mironov
показати весь коментар
13.11.2022 22:57 Відповісти Посилання +67 Михаил Сомов #454446
показати весь коментар
13.11.2022 22:58 Відповісти Посилання +59 Йцу Кенг #461207
показати весь коментар
13.11.2022 23:03 Відповісти Посилання 