5862 відвідувача онлайн

ЗСУ ліквідували російського підполковника Кошелева, який на параді в Москві вів колону десантних БМД-4М. ФОТО

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в телеграмі повідомив блогер, полковник ЗСУ Анатолій Штефан.

Він зазначив: "В Україні демобілізувався підполковник ВДВ Кошелев Сергій зі складу 137-го повітряно-десантного полку. У травні 2022 року очолював колону десантних бойових машин БМД-4М на параді до Дня Перемоги".

ЗСУ ліквідували російського підполковника Кошелева, який на параді в Москві вів колону десантних БМД-4М 01

Топ коментарі
+67
показати весь коментар
13.11.2022 22:57 Відповісти
+67
Заканчиваются БМД4 заканчиваются и подполковники. А могли ведь и свои кувалдой забить) Такая она жизнь кацапа...
показати весь коментар
13.11.2022 22:58 Відповісти
+59
набирлинился.....
показати весь коментар
13.11.2022 23:03 Відповісти

Завантаження...