5708 відвідувачів онлайн

Перше мобільне укриття з бетону встановили у Києві. ФОТОрепортаж

У Києві встановили "пілотне" мобільне укриття. Воно виготовлене з високоякісного бетону і може захистити від вибухової хвилі та осколкового ураження.

Про це повідомили у Київській міській військовій адміністрації, передає Цензор.НЕТ.

Один модуль може розмістити до 20 людей. Таке укриття збирається як звичайний конструктор. Залежно від кількості людей, можна зібрати дві, три й більше секцій.

Як зазначається, всередині вони обладнуються лавочками для сидіння, засобами пожежогасіння, водою та медичними наборами для першої допомоги.

Перше мобільне укриття з бетону встановили у Києві 01
Перше мобільне укриття з бетону встановили у Києві 02Перше мобільне укриття з бетону встановили у Києві 03

"Такі споруди цивільного захисту важливі для місць, де немає укриттів або де значна відстань до споруд цивільного захисту. Досвід показав, що під час ракетних загроз час, за який людина може дістатися до безпечного місця дуже важливий. Після детального вивчення усіх споруд даного типу, буде прийняте рішення де саме і якої модифікації споруди потрібно встановити в Києві.", – зазначив Сергій Попко, начальник КМВА.

Топ коментарі
+11
А де там місце для барабанів?
показати весь коментар
28.06.2023 14:11 Відповісти
+10
У вечірньому відосику Зяма скаже що це завдяки йому.
показати весь коментар
28.06.2023 14:11 Відповісти
+6
Шо за х..ню несе той попка?! Ви що вивчати зібрались?! Чи виживуть люди всередині?? А завезти таке на полігон артилеристів і після їх навчань перевірити манекени всередині не варіант??? І одразу набудувати десятками по Києву??
Це бляха черговий попил бабла або створення видимості роботи!
показати весь коментар
28.06.2023 14:15 Відповісти

Завантаження...