5737 відвідувачів онлайн
2 083 34

Заплатив переправникам $6 тисяч: коломиянина, який хотів нелегально виїхати до Угорщини, затримано на пункті пропуску, - ДПСУ. ВІДЕО+ФОТО

Прикордонники Мукачівського загону затримали чоловіка, який намагався незаконно перетнути кордон з Угорщиною, скориставшись послугами переправників.

Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, 30-річний житель Коломиї заявив, що прибув до пункту пропуску "Лужанка" на порожній вантажівці Fiat як запасний водій. Він планував виїхати через систему "Шлях", але перевірка показала, що він у ній не зареєстрований, не зазначений у шляховому листі та не має відповідної категорії водійських прав.

Під час опитування порушник зізнався, що заплатив переправникам 6 тисяч доларів США за організацію нелегального виїзду. Він мав дочекатися зручного моменту та оминути всі види контролю, щоб потрапити до суміжного пункту пропуску.

Коломиянина затримали під час нелегальної спроби виїзду до Угорщини

На чоловіка склали адміністративний протокол за ст. 204-1 КУпАП, а також повідомили поліцію про можливе порушення ст. 332 ККУ ("Незаконне переправлення осіб через державний кордон України").

Топ коментарі
+6
Клоуни зелені разом з Зе блювота крадуть мільярди а тут ти шо взяли таку рибу.
показати весь коментар
30.01.2025 12:59 Відповісти
+5
"...не зареєстрований, не зазначений у шляховому листі та не має відповідної категорії водійських прав." Джерело: https://censor.net/ua/p3533094

Якщо це правда, то він - казковий @#%$!!!
показати весь коментар
30.01.2025 12:53 Відповісти
+4
Шось вже ці новини не викликають такого активного обговорення, як раніше. Десь мої улюблені діди-нафронтники поділися, без них і писати шось стає нецікаво.
показати весь коментар
30.01.2025 12:48 Відповісти

Завантаження...