8158 відвідувачів онлайн

РФ обстріляла Слов’янськ касетними зарядами: влучили в АЗС, покшоджено авто. ФОТО

Російські загарбники завдали удару по Слов'янську на Донеччині.

Про це повідомила пресслужба МВА, інформує Цензор.НЕТ.

"Близько 17:20 ворог вдарив по місту з РСЗВ. Касетні заряди. Влучання у районі БЗС. Пошкоджень зазнало приміщення автозаправки та автівки"", - йдеться в повідомленні.

Обійшлося без постраждалих.

РФ обстріляла Слов'янськ 1 березня 2025 року
РФ обстріляла Слов'янськ 1 березня 2025 року

Топ коментарі
+1
Это этническая вата, понятно, но такую же куйню пишут этническая хохлома ( украинцами их назвать - язык не поворачивается), которая прожила там 10-20 лет.
показати весь коментар
01.03.2025 22:06 Відповісти
+1
Окупована Луганщина з 2022р, колишні сусіди бачили на власні очі усе, що там творили кадирівці, просиділи до літа у підвалі; матюкали московитів без упину...
Пройшло 3 роки і зараз чоловік кричить: поїду в Суджу, захищати родінку від біндєравцав - страшна річ пропаганда на слабі мізкі(((
показати весь коментар
01.03.2025 22:27 Відповісти

Завантаження...