РФ обстріляла Слов’янськ касетними зарядами: влучили в АЗС, покшоджено авто. ФОТО
Російські загарбники завдали удару по Слов'янську на Донеччині.
Про це повідомила пресслужба МВА, інформує Цензор.НЕТ.
"Близько 17:20 ворог вдарив по місту з РСЗВ. Касетні заряди. Влучання у районі БЗС. Пошкоджень зазнало приміщення автозаправки та автівки"", - йдеться в повідомленні.
Обійшлося без постраждалих.


Пройшло 3 роки і зараз чоловік кричить: поїду в Суджу, захищати родінку від біндєравцав - страшна річ пропаганда на слабі мізкі(((