Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами. ФОТОрепортаж
На Андріївському узвозі в центрі столиці комунальники знесли МАФи із сувенірами.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інформатор".
Про демонтаж власників торгових точок міська влада попередила заздалегідь. Попри це, в деяких МАФах залишався товар.
Ятки почали зносити приблизно о 02:30. Демонтаж проводили співробітники КП "Благоустрій". Комунальники йшли назустріч продавцям і відразу не руйнували їх. На Андріївському узвозі розміщувалося близько 70 яток. Майже всі знесли. На місці також працювала патрульна поліція.










Ну і для справжніх майстрів організовано торгівельні ряди на алеї художників.
1. Я ще пам"ятаю узвіз кінця 80-х-початку 90-х, коли там дійсно переважали митці - художники, скульптори, судномоделісти (класні там парусники продавали). Оцих от знесених кіосків там не було, була барахолка, але значно нижче.
2. В оцих знесених ларьках торгували чим завгодно, тільки не автентичним товаром. Кацапські матрьошки, совєцькі воєнні шапки-вушанки і кашкети, протигази і тд і тп. А, іще гетьманські булави і магнітики, на яких нерідко написано made in China.
3. Наскільки я розумію, справжніх митців, які торгують нижче, не чіпали. Ну і алею художників ніхто ен чіпав, а там якраз автори продають, а не перекупники...
4. Я не проти МАФів, як таких, але повністю очистив би від МАФів а) історичний центр Києва(як це зробили у Львові); б) території біля станцій метро. Ну і заборона торгувати кіосках алкоголем - це дуже добре. Інші МАФи мене не турбують