10491 відвідувач онлайн
25 664 66

Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами. ФОТОрепортаж

На Андріївському узвозі в центрі столиці комунальники знесли МАФи із сувенірами.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інформатор".

Про демонтаж власників торгових точок міська влада попередила заздалегідь. Попри це, в деяких МАФах залишався товар.

Ятки почали зносити приблизно о 02:30. Демонтаж проводили співробітники КП "Благоустрій". Комунальники йшли назустріч продавцям і відразу не руйнували їх. На Андріївському узвозі розміщувалося близько 70 яток. Майже всі знесли. На місці також працювала патрульна поліція. 

Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 01
Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 02
Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 03
Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 04
Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 05
Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 06
Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 07
Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 08
Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 09
Уночі на Андріївському узвозі знесли МАФи із сувенірами 10

Топ коментарі
+23
А ви там були, ті лавки бачили? Автентичні сувеніри продаються метрів на 200-300 нижче, а тут торгували совєцькими воєнними шапками-вушанками і китайським непотребом. Ще й поставили ті ларьки так, що доводилося обходити їх по проїжджій частині.

Ну і для справжніх майстрів організовано торгівельні ряди на алеї художників.
показати весь коментар
04.04.2018 11:01 Відповісти
+17
Может все-таки стоит новость прочитать?
показати весь коментар
04.04.2018 11:02 Відповісти
+15
Скажу свою думку, як киянин, який народився і виріс недалеко від Узвозу. Одразу кажу, я не фанат Білоцерківця і вважаю, що він бореться із МАФами недостатньо і lдуже вже вибірково (хоча за прибрані МАФи на КПІ йому велике спасибі).



1. Я ще пам"ятаю узвіз кінця 80-х-початку 90-х, коли там дійсно переважали митці - художники, скульптори, судномоделісти (класні там парусники продавали). Оцих от знесених кіосків там не було, була барахолка, але значно нижче.

2. В оцих знесених ларьках торгували чим завгодно, тільки не автентичним товаром. Кацапські матрьошки, совєцькі воєнні шапки-вушанки і кашкети, протигази і тд і тп. А, іще гетьманські булави і магнітики, на яких нерідко написано made in China.

3. Наскільки я розумію, справжніх митців, які торгують нижче, не чіпали. Ну і алею художників ніхто ен чіпав, а там якраз автори продають, а не перекупники...

4. Я не проти МАФів, як таких, але повністю очистив би від МАФів а) історичний центр Києва(як це зробили у Львові); б) території біля станцій метро. Ну і заборона торгувати кіосках алкоголем - це дуже добре. Інші МАФи мене не турбують
показати весь коментар
04.04.2018 11:09 Відповісти

Завантаження...