11871 відвідувач онлайн
9 428 21

Розрив дротів, просідання ґрунту, відсутність ізоляції: новий газопровід "Авдіївка - Очеретине" побудований із порушеннями, - "Донецькоблгаз". ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Донецькоблгазу".

Зазначається, що під час обстеження були присутні активісти з Авдіївки і регіональні засоби масової інформації.

Виявлені порушення включають зокрема відсутність подекуди засипки ґрунтом траншеї газопроводу; глибину прокладки трубопроводу на рівні 0,7 - 0,8 м; засипку траншеї гілками і стовбурами дерев у деяких місцях; суттєве просідання ґрунту; відсутність ізоляції на контрольних трубках; відсутність коверів із виведенням пошукового дроту; ненадійне бетонування орієнтирних стовпчиків.

Розрив дротів, просідання ґрунту, відсутність ізоляції: новий газопровід Авдіївка - Очеретине побудований із порушеннями, - Донецькоблгаз 01
Розрив дротів, просідання ґрунту, відсутність ізоляції: новий газопровід Авдіївка - Очеретине побудований із порушеннями, - Донецькоблгаз 02
Розрив дротів, просідання ґрунту, відсутність ізоляції: новий газопровід Авдіївка - Очеретине побудований із порушеннями, - Донецькоблгаз 03
Розрив дротів, просідання ґрунту, відсутність ізоляції: новий газопровід Авдіївка - Очеретине побудований із порушеннями, - Донецькоблгаз 04
Розрив дротів, просідання ґрунту, відсутність ізоляції: новий газопровід Авдіївка - Очеретине побудований із порушеннями, - Донецькоблгаз 05
Розрив дротів, просідання ґрунту, відсутність ізоляції: новий газопровід Авдіївка - Очеретине побудований із порушеннями, - Донецькоблгаз 06

Раніше повідомлялося, що газопровід "Авдіївка - Очеретине" не пройшов пускові випробування через падіння тиску.

Газопровід у районі Очеретине - Авдіївка був перебитий внаслідок обстрілу на початку червня 2017 року. В середині серпня голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський повідомив про старт робіт із будівництва нової гілки газогону в обхід підконтрольної бойовикам території.

У затягуванні запуску газу міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та голова ДонОблВЦА Павло Жебрівський звинувачують ПАТ "Донецькоблгаз". Зокрема, Жебрівський звинуватив ПАТ у саботажі, пособництві угрупованню "ДНР" і закликав правоохоронців притягнути керівництво підприємства до кримінальної відповідальності.

У самому "Донецькоблгазі" повідомляли, що приєдналися до відновлення газопостачання через 3 місяці після початку робіт, 17 листопада 2017 року, в зв'язку із затягуванням терміну будівництва газопроводу. Підприємство також звинуватило фірму "Теплоенергокомплект" у затримці поставки матеріалів для будівництва та відсутності оплати праці працівників "Донецькоблгазу".

Топ коментарі
+3
Явно, що комусь дуже не до вподоби запуск цього газоводу.(((
показати весь коментар
18.04.2018 16:47 Відповісти
+3
Ггг Виноват поставщик материалов, что работы через попу сделаны!
показати весь коментар
18.04.2018 16:49 Відповісти
+2
чему удивляться? дороги точно также строят. главное - распил!
показати весь коментар
18.04.2018 17:03 Відповісти

Завантаження...