Газопровід Авдіївка-Очеретине не витримав випробування, - "Донецькоблгаз"

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Донецькоблгазу", Департаментом розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації та Генпідрядником будівництва - ТОВ "Теплоенерго-комплект" було проведено продувку, заповнення та випробування новозбудованого газопроводу від ГРС смт. Очеретине до м. Авдіївка.
Газопровід необхідного випробування не пройшов через наявне падіння тиску.
Газопостачання споживачів м. Авдіївки і семи сіл Ясинуватського району унеможливлюється, через загрозу для життя та здоров’я населення.
В офіційній відповіді "Донецькоблгазу" профільному департаменту ДонОВГА йдеться, що продування вважається виконаним у разі відсутності падіння обсягу закачаного газу протягом доби з моменту заповнення газопроводу робочим тиском.
Газопровід в районі Очеретине-Авдіївки був перебитий через обстріл на початку червня 2017 року. В серпні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський повідомив про старт робіт з будівництва нової гілки газогону в обхід підконтрольній бойовикам території.
У затягуванні запуску газу міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та голова ДонОВГА Павло Жебрівський звинувачують ПАТ "Донецькоблгаз". Зокрема, Жебрівський звинуватив ПАТ в саботажі, пособництві угрупованню "ДНР" і закликав правоохоронців притягнути керівництво підприємства до кримінальної відповідальності.
У самому "Донецькоблгазі" повідомляли, що приєдналися до відновлення газопостачання через 3 місяці після початку робіт, 17 листопада 2017 року, в зв'язку з затягуванням терміну будівництва газопроводу. Підприємство також звинуватило фірму "Теплоенергокомплект" в затримці поставки матеріалів для будівництва і відсутність оплати праці працівників "Донецькоблгазу".
З рештою висновків згоден на 100%. (Від себе: пропоную додати до Вашого переліку ще ту (тих) суку (сук), що запропонували та затвердили підрядників проєктування та виконання робіт)