9710 відвідувачів онлайн
14 511 60

Газопровід Авдіївка-Очеретине не витримав випробування, - "Донецькоблгаз"

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Донецькоблгазу", Департаментом розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації та Генпідрядником будівництва - ТОВ "Теплоенерго-комплект" було проведено продувку, заповнення та випробування новозбудованого газопроводу від ГРС смт. Очеретине до м. Авдіївка.

Газопровід необхідного випробування не пройшов через наявне падіння тиску.

Газопостачання споживачів м. Авдіївки і семи сіл Ясинуватського району унеможливлюється, через загрозу для життя та здоров’я населення.

В офіційній відповіді "Донецькоблгазу" профільному департаменту ДонОВГА йдеться, що продування вважається виконаним у разі відсутності падіння обсягу закачаного газу протягом доби з моменту заповнення газопроводу робочим тиском.

Газопровід в районі Очеретине-Авдіївки був перебитий через обстріл на початку червня 2017 року. В серпні голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський повідомив про старт робіт з будівництва нової гілки газогону в обхід підконтрольній бойовикам території.

У затягуванні запуску газу міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко та голова ДонОВГА Павло Жебрівський звинувачують ПАТ "Донецькоблгаз". Зокрема, Жебрівський звинуватив ПАТ в саботажі, пособництві угрупованню "ДНР" і закликав правоохоронців притягнути керівництво підприємства до кримінальної відповідальності.

У самому "Донецькоблгазі" повідомляли, що приєдналися до відновлення газопостачання через 3 місяці після початку робіт, 17 листопада 2017 року, в зв'язку з затягуванням терміну будівництва газопроводу. Підприємство також звинуватило фірму "Теплоенергокомплект" в затримці поставки матеріалів для будівництва і відсутність оплати праці працівників "Донецькоблгазу".

Топ коментарі
+14
Державні гроші витрачені на говнопідрядника, який тепер має розкопувати всю трубу і перевіряти всі стики. Це якими треба бути дебілами, щоб найняти таку компанію для виробництва робіт? Це повний розвал державного управління!!!! А де були проектувальники газопроводу які мали виконувати авторський надзор за роботами? А де акти на всі стики??? Всіх розстрілять найух! Тепер час та гроші не повернеш!
показати весь коментар
24.02.2018 10:50 Відповісти
+6
пора запускать ваккумную трубу гипер луп Жмеринка-Конотоп
показати весь коментар
24.02.2018 10:40 Відповісти
+5
ВСЮ трубу розкопувати не треба: http://www.pergam.ua/catalog/gas_leaks/

З рештою висновків згоден на 100%. (Від себе: пропоную додати до Вашого переліку ще ту (тих) суку (сук), що запропонували та затвердили підрядників проєктування та виконання робіт)
показати весь коментар
24.02.2018 11:01 Відповісти

Завантаження...