"Північний потік-2" - це механізм впливу Росії на Євросоюз, - Волкер

Про це заявив спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер під час виступу на другому Українському ланчі в Мюнхені, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Північний потік-2" - це повністю політичний, а не комерційний проект. Якщо ви хочете вести комерційний проект, то ви знайдете найдешевший механізм, щоб постачати газ, а це не найдешевший варіант. Я думаю, що це великий механізм впливу на Євросоюз", - сказав Волкер.
За його словами, якщо у ЄС думають про диверсифікацію енергопостачання, то там мають враховувати, що у випадку з "Північним потоком-2" немає нових джерел постачання, а є нові шляхи транспортування газу.
Волкер зазначив, що Сполучені Штати і ЄС можуть обговорити, як вони бачать правильно диверсифікований європейський ринок газу.
"А якщо говорити про санкції проти російських (енергетичних – Ред.) об’єктів, то вони існують, і вони розширюються", - сказав Волкер.
Як повідомлялося, російський Газпром", проектом якого є "Північний потік-2", заявив про намір почати будівництво вже навесні 2018 року.
Проти проекту активно виступають Україна, Польща і країни Балтії. Заперечення є також у Данії. В Єврокомісії триває обговорення проекту. Основним його лобістом виступає Німеччина, стверджуючи, що проект суто економічний.
Коцабы,вы его хорошо расслышали, не ???
http://news.allcrimea.net/news/2018/2/12/ukrainskii-sud-otklonil-isk-krymskih-fermerov-97449/
Рыбкомбинату пора бы давно перейти на разведение земноводных или еще лучше - на разведение пустынных ящерок