8610 відвідувачів онлайн
34 501 84

Незаконний цех із виробництва пива ліквідували на Львівщині. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Цех був виявлений в одному з районів Львівської області. Ліцензія на виготовлення і реалізацію пива у вказаного суб'єкта господарської діяльності відсутня.

За виявленим фактом в ЄРДР внесена інформація про вчинення кримінального злочину (злочину), за попередньою правовою кваліфікацією ч.1 ст.204 КК України.

В ході обшуку були вилучені 5 ємностей об'ємом понад 1,3 тонн, наповнених готовим пивом, у загальній кількості орієнтовно 7 тонн, обладнання та інші засоби і пристосування, які були в бродильному приміщенні.

Незаконний цех із виробництва пива ліквідували на Львівщині 01
Незаконний цех із виробництва пива ліквідували на Львівщині 02
Незаконний цех із виробництва пива ліквідували на Львівщині 03
Незаконний цех із виробництва пива ліквідували на Львівщині 04
Незаконний цех із виробництва пива ліквідували на Львівщині 05

Наразі проводиться комплекс першочергових слідчих дій, включно з відповідними експертизами.

Топ коментарі
+7
файне обладнання, шкода якшо конфіскують. доречі видно шо хлопи варили правильне пиво, по технології а не то порошкове гімно шо продають в магазинах.
показати весь коментар
09.07.2018 16:13 Відповісти
+6
Коли податкова говноміліція буде розформована! Влада вже 10 років обіцяє ліквідувати цю говноміліцію! Відсутність ліцензії не є підставою для конфіскації обладнання! Власник міг виробляти пиво для себе і своїх знайомих! Де докази що це пиво продається за гроші! Будь яка людина може купити лінію по виробництву пива і використовувати її для особистих потреб, розливаючи цей напій безкоштовно в рекламних цілях на фестивалях чи громадських заходах! Які підстави для конфіскації обладнання? Податкова міліція це мафія яка організовує рейдерські напади на бізнес, тому податкова міліція має бути ліквідована і вона буде ліквідована! Гриценко з 2007 року заявляє про необхідність ліквідації податкової міліції!
показати весь коментар
09.07.2018 16:05 Відповісти
+4
Потрібно довести в суді що це вироблено з метою збуту, а не для безкоштовного споживання! Тільки суд може вирішити конфісковувати власність у вигляді пива та обладнання! Податкова міліція знову перевищила свої повноваження і тупо наїхала на власника для отримання хабара! Потім візьмуть хабар або незаконно продадуть пиво та обладнання і будуть жити на нетрудові доходи! Цю шарамижну контору - податкову поліцію потрібно прикривати.
показати весь коментар
09.07.2018 16:45 Відповісти

Завантаження...