Новий український радар "Малахіт" поставлено на озброєння ЗСУ. ФОТОрепортаж
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці "Укрспецтехніки".
У повідомленні зазначається: "Компанія "Укрспецтехніка" успішно, а головне якісно і вчасно, виконала чергову поставку РЛС "Малахіт" за державним контрактом. РЛС "Малахіт" стала на бойове чергування для моніторингу і контролю за повітряною обстановкою над територією України. Мирного неба вам! Слава Україні! Колектив АТ "ХК "Укрспецтехніка".
Топ коментарі
+23 Утилизация ватников
показати весь коментар
10.07.2018 23:54 Відповісти Посилання +20 Татьяна Ежова
показати весь коментар
10.07.2018 23:55 Відповісти Посилання +17 три - пятнадцать
показати весь коментар
11.07.2018 00:05 Відповісти Посилання 

