9547 відвідувачів онлайн
32 670 104

Пам'ятник найманцям "Л/ДНР" з емблемою ЗСУ відкрили в російському Челябінську. ФОТО

У російському місті Челябінськ відкрили пам'ятник найманцям терористичних організацій "Л/ДНР" з емблемою Сухопутних військ Збройних сил України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook повідомив журналіст Михайло Рюхов.

"Вліпили емблему Українських сухопутних військ. Обгадили її написом "Новоросія". І додали: "Добровольцям, учасникам російської весни".

Памятник найманцям Л/ДНР з емблемою ЗСУ відкрили в російському Челябінську 01

Топ коментарі
+80
Дебилы ***. (С)
показати весь коментар
03.10.2018 17:05 Відповісти
+56
Даешь трезубец на кремль)
показати весь коментар
03.10.2018 17:06 Відповісти
+51
А що ви чекаєте від скрепнутих? Вся їхня історія задньопрохідна. Карма така. Коли Бог роздавав розум, кацапи в кущах кидались гівняшками.
показати весь коментар
03.10.2018 17:08 Відповісти

Завантаження...