Пам'ятник найманцям "Л/ДНР" з емблемою ЗСУ відкрили в російському Челябінську. ФОТО
У російському місті Челябінськ відкрили пам'ятник найманцям терористичних організацій "Л/ДНР" з емблемою Сухопутних військ Збройних сил України.
Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook повідомив журналіст Михайло Рюхов.
"Вліпили емблему Українських сухопутних військ. Обгадили її написом "Новоросія". І додали: "Добровольцям, учасникам російської весни".
Топ коментарі
+80 Solomon #418722
показати весь коментар
03.10.2018 17:05 Відповісти Посилання +56 Дмитрий Запорожец
показати весь коментар
03.10.2018 17:06 Відповісти Посилання +51 CrossFirenko
показати весь коментар
03.10.2018 17:08 Відповісти Посилання 