Євробляхери блокували роботу митниці в Івано-Франківську, - Нацполіція. ФОТО
Близько сотні власників автомобілів з іноземною реєстрацією заблокували роботу відділу митного оформлення № 1 митного поста "Прикарпаття" в Івано-Франківську.
Про це Цензор.НЕТ повідомили в секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.
У повідомленні зазначається: "Сьогодні, об 11:40 в поліцію надійшло повідомлення про те, що близько сотні автовласників заблокували роботу відділу митного оформлення № 1 митного поста "Прикарпаття", на вулиці Польовій в Івано-Франківську.
Учасники пікету заблокували роботу митниці і вимагають зустрічі з її керівництвом.
Працівники поліції забезпечували охорону громадського порядку.
Крім того, поліцейські відібрали пояснення в учасників пікету. Люди скаржилися, що оплатили всі митні платежі, але не можуть отримати свої автомобілі.
З цього приводу поліція Івано-Франківська нагадує громадянам про те, що блокування транспортних комунікацій, захоплення державних або громадських будівель чи споруд є кримінально караними діяннями, за які законом встановлено відповідальність, передбачену ч.1 ст. 279, ч.1 ст. 341 Кримінального кодексу України.
Тому, застерігаємо утриматися від таких порушень, щоб не потрапити в конфлікт із законом".


Правильно?