10487 відвідувачів онлайн
15 888 214

Євробляхери блокували роботу митниці в Івано-Франківську, - Нацполіція. ФОТО

Близько сотні власників автомобілів з іноземною реєстрацією заблокували роботу відділу митного оформлення № 1 митного поста "Прикарпаття" в Івано-Франківську.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

У повідомленні зазначається: "Сьогодні, об 11:40 в поліцію надійшло повідомлення про те, що близько сотні автовласників заблокували роботу відділу митного оформлення № 1 митного поста "Прикарпаття", на вулиці Польовій в Івано-Франківську.

Учасники пікету заблокували роботу митниці і вимагають зустрічі з її керівництвом.

Працівники поліції забезпечували охорону громадського порядку.

Крім того, поліцейські відібрали пояснення в учасників пікету. Люди скаржилися, що оплатили всі митні платежі, але не можуть отримати свої автомобілі.

З цього приводу поліція Івано-Франківська нагадує громадянам про те, що блокування транспортних комунікацій, захоплення державних або громадських будівель чи споруд є кримінально караними діяннями, за які законом встановлено ​​відповідальність, передбачену ч.1 ст. 279, ч.1 ст. 341 Кримінального кодексу України.

Тому, застерігаємо утриматися від таких порушень, щоб не потрапити в конфлікт із законом".

Євробляхери блокували роботу митниці в Івано-Франківську, - Нацполіція 01
Євробляхери блокували роботу митниці в Івано-Франківську, - Нацполіція 02

Топ коментарі
+20
Сьогодні проїхав Києвом 24км. Не поленився і уважно спостерігав за цими мудаками , інакше їх не назовеш. І що я побачив. Чатири проїзди на червоний.десяток на жовтий, три аварійні виїзди із другорядних вулиць, з десяток не включення поворотів .безліч розмов по мобілці,не пропуск (аварійно) при виїзді після зупинки. Жах. ніколи раніше такого не бачив, не звертав уваги. Ці хитрожопі баригі не тільки не хочуть платити податки,на армію,пенсіонерам, вчителям, лікарям,а і просто невміють їздити. Потрібно не вмовляти це бидло, а заставити поважати суспільство і державу в цілому. Закон повинен виконуватись.
показати весь коментар
12.11.2018 18:44 Відповісти
+19
порося - это украинский олигархат, отстаивающих немеряные пошлины на импорт авто
показати весь коментар
12.11.2018 18:20 Відповісти
+15
Дураки, не понимают, что то, что цена на авто в Украине в разы выше европейских - нормально. Ведь украинцы в разы богаче граждан Евросоюза.
Правильно?
показати весь коментар
12.11.2018 18:19 Відповісти

Завантаження...