8482 відвідувача онлайн
12 675 65

Прикидався туристом: у Києві затримали злодія в законі Темо Сухумського. ФОТО

У Києві затримали чергового злодія в законі на прізвисько Темо Сухумський з Грузії.

Про це повідомив заступник глави Нацполіції України В'ячеслав Аброськін, інформує Цензор.НЕТ.

За словами першого заступника голови Нацполіції В'ячеслава Аброськіна, чоловіка затримали на зустрічі з іншими представниками криміналітету, де вирішувалися питання злочинного світу. Затриманий прикидався туристом і говорив, що не пам'ятає, як потрапив до України.

"Сьогодні мав особисту бесіду з одним із затриманих злодіїв у законі. Кажу йому: "Відправимо на історичну Батьківщину". Бачили б, як він відреагував: з шаленими очима прохав, куди завгодно, але тільки не в Грузію. Чому бояться повертатися у свою країну? Бо там дуже жорстке законодавство щодо людей "із зірками", - написав Аброськін.

Прикидався туристом: у Києві затримали злодія в законі Темо Сухумського 01

Прикидався туристом: у Києві затримали злодія в законі Темо Сухумського 02

Топ коментарі
+14
Пора бы уже за сам статус "вор в законе" срок давать!
показати весь коментар
16.12.2018 11:34 Відповісти
+12
І хто вам доктор , що за 26 років бандоси і їхні представники в ВР не спромоглись прийняти Закон подібний до грузинського ? Який відсоток т.з. депутатів ВР не мають контактів з криміналітетом , і шлях яких до ВР , починався з бандитизму ?
показати весь коментар
16.12.2018 11:42 Відповісти
+9
он даже не понел, как и те кремлёвские шавки - если Петро готовится в случие чего бежать в ЕС или точнее в Испанию - ну как, как им тогда поворачивается язык ляпнуть, что он прокремлёвскии, ведь тогда бы он бежал с перва в рашку - выдишь ли, не стыковочка получается, но это сруские безумцы не понимает.
показати весь коментар
16.12.2018 12:24 Відповісти

Завантаження...