6572 відвідувача онлайн
12 976 54

Поліцейські затримали рецидивіста за зґвалтування дівчини в Харківській області. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу поліції Харківської області.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, керівництво відділу поліції, криміналіст і судово-медичний експерт. За словами дівчини стало відомо, що чоловік утримував її в будинку в селі Сиваш. В якому саме приміщенні вона перебувала, дівчина не змогла пояснити, адже зловмисник зав'язував їй очі ганчіркою.

Співробітники сектора кримінальної поліції провели низку заходів і встановили схожого за описом дівчини чоловіка. Потерпіла впізнала зловмисника. Ним виявився 54-річний житель села. Раніше чоловік неодноразово був судимий за зґвалтування неповнолітніх. З місця події поліцейські вилучили речові докази: мотузку, якою чоловік зв'язував руки і ноги дівчини, саморобний ніж, яким він дівчині порізав долоні, тощо. Вилучене направлено на дослідження.

Слідчі Первомайського відділу поліції дані про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 5 років. Його затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Зараз триває досудове слідство.

Поліцейські затримали рецидивіста за зґвалтування дівчини в Харківській області 01
Поліцейські затримали рецидивіста за зґвалтування дівчини в Харківській області 02
Поліцейські затримали рецидивіста за зґвалтування дівчини в Харківській області 03

Топ коментарі
+15
Ранее мужчина неоднократно был судим за изнасилование несовершеннолетних. Источник: https://censor.net/n3137003 Рецидивісту за це 3-5 років? Що за правосуддя?
показати весь коментар
11.07.2019 16:04 Відповісти
+14
Розстріляти!
показати весь коментар
11.07.2019 16:01 Відповісти
+8
Cлово рецидивист о многом говорит. Сегодня уходящие депутаты - рептилоиды напоследок все таки приняли закон ,усиливающий ответственность за педофилию и химическую кастрацию, а все 5 лет при их власти сотни детей страдали от педофилов и наказание за это преступление было мизерное. А теперь вопрос - где усиление ответственности за насилие над женщинами и за убийства? Мы идем в ЕС,значит и приговоры должны быть соответствующими, чтобы не было таких вот рецидивистов насильников и рецидивистов - убийц. Наш УК должен защищать народ, а не потворствовать бандитам.Еще Ющенко говорил Бандитам -тюрьмы и что? Столько лет прошло, а жизнь человека в Украине до сих пор стоит копейки. Люди, которые были у власти прошлые 27 лет не имеют морального права снова идти в Раду,тем более те, кто сидел в этой Раде последние 5 лет.
показати весь коментар
11.07.2019 16:21 Відповісти

Завантаження...