11098 відвідувачів онлайн

Жителі Києва та Авдіївки вирішили "самоізолюватись" у зоні ЧАЕС, - ДПСУ. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДПСУ.

Охочих самоізолюватись таким оригінальним способом виявили вчора ввечері прикордонники Житомирського загону спільно з співробітниками Національної поліції.

Жителі Києва та Авдіївки вирішили самоізолюватись у зоні ЧАЕС, - ДПСУ 01

Зараз на сталкерів складено адміністративні протоколи за порушення ст. 46-1 КУпАП "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення".

Це порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь вчинення. Рішення у справі прийматиме суд.

Топ коментарі
+9
ну не совсем так. я был там с дозиметром. Очень многие места сильно фонят. Прям очень сильно. Иногда показатель дозиметра доходил до 17 000 при норме 30. Особенно сильно фонят железяки
показати весь коментар
02.04.2020 11:20 Відповісти
+5
а смысл её уменьшать? для чего? с какой целью? что ты там собрался делать? лес резать, допиливать остатки металлолома, губить природу, которая без человека там себя отлично чувствует?
показати весь коментар
02.04.2020 11:38 Відповісти
+4
И коронавируса нет.
Ни того, ни другого не видно.
показати весь коментар
02.04.2020 11:22 Відповісти

Завантаження...